Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.July 2017, 14:32
canyazgan canyazgan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart En İyi Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

Tüp bebek tedavisi Türkiye'deki anne ve baba adaylarının yumurta
spermlerinden oluşturulan embriyolar ile yapılan bir uygulamadır. Çocuk sahibi olmayanlar genellikle Kıbrıs, Girit ve Gürcistan gibi yerlerde tüp bebek tedavisi yaptırırlar. Peki Kıbrıs'ta en güvenilir tüp bebek merkezleri nerelerdir?

Cyprus Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs'ta sperm donasyonu, yumurta donasyonu ve embriyo donasyonu tedavilerinin yapıldığı bu Kıbrıs tüp bebek merkezi Girne'de bulunmaktadır.

Adres: Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Yeni Liman Yolu, Kıbrıs

Web sitesi: Cyprustupbebek.com

Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs'ta en iyi tüp bebek merkezleri arasında olan Doğuş tüp bebek merkezi, Kıbrıs’ta uygulamada olan tüp bebek tedavilerinde herhangi bir yasal kuralın olmamasının vermiş olduğu yetkiyle çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere en iyi tüp bebek tedavisi hizmetini vermeye çalışmaktadır.

Adres: Şht. Erdoğan Mustafa Sok. / No. 19 Yenişehir / Lefkoşa / Kuzey Kıbrıs
Telefon: 0542 856 18 70

Ada Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Girne'de hizmet veren Ada tüp bebek merkezi, Kıbrıs'taki en iyi tüp bebek merkezi kliniklerinden bir tanesidir. Kliniğin tüp bebek tedavilerinde başarı oranı %85'tir. Ada tüp bebek merkezi yumurta donasyonundan, sperm donasyonuna, klasik tüp bebek yöntemlerinden embriyo donasyonuna kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

Adres: Fevzi Çakmak Sok. Kurtuluş Cad. Girne / K.K.T.C
Telefon: 0392 444 2229
Alt 22.August 2017, 13:48
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Bilginiz için çok teşekkür ederim! Ben iyi kliniği arayıp en sonunda buldum. Biotexcom kliniğinde kadın hastalıkları ve kısırlık tedavisi yapılabilir. yumurta donasyonu için oraya başvurdum tedavi gördüm. artık hamileyim))
Alt 12.September 2017, 10:45
Kidemli Üye

Bir arkadaşım kocasıyla Kıbrıs'ta tedavi gördüler. Pek çok beğenmediler çünkü muamele ve tedavi dışında her analiz için ödemek lazım ve bunun dışında her şey çok pahalı. Oteller, genellikle yaşam, transpor, her şey...
Alt 13.October 2017, 11:15
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Exclamation

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir arkadaşım kocasıyla Kıbrıs'ta tedavi gördüler. Pek çok beğenmediler çünkü muamele ve tedavi dışında her analiz için ödemek lazım ve bunun dışında her şey çok pahalı. Oteller, genellikle yaşam, transpor, her şey...

Selam Sandra hanım bende şu an Tüp bebek merkezi aramaktayım yaşım 39 ve azalmış yumurta rezervim olduğu için bir çocuğa sahip olamıyorum 2 kere düşük oldu benim..En son doktora gittiğimde yumurta uyarılması için klomen ilaçı aldık 3 ay boyunca tedavim sürdü ama yine de başarısız..hamile kalamıyordum.Açıkçası eşimle paniğe girmeye başaldık çünkü ne yaparsak olmuyor..o yüzden yurt dışına çıkmayı düşünüyoruz yumurta donasyon ile bebeği yaptırmak...Bu kliniğin hakkında sizden bilgi istemekteyim fiyat konusunda,hizmet hangi seviyede veriyorlarmış türkçeyi bilen var mı orda ? Ne kadar ve ne için ödememiz lazım olacak ? bize yardımcı olursanız çok seviniriz..belki çözümü orda buluruz.Umudumu kaybetmeden sizden bilgileri bekliyorum şimdiden çok teşekkürler..
Alt 6.November 2017, 16:35
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Sandra hanım bende şu an Tüp bebek merkezi aramaktayım yaşım 39 ve azalmış yumurta rezervim olduğu için bir çocuğa sahip olamıyorum 2 kere düşük oldu benim..En son doktora gittiğimde yumurta uyarılması için klomen ilaçı aldık 3 ay boyunca tedavim sürdü ama yine de başarısız..hamile kalamıyordum.Açıkçası eşimle paniğe girmeye başaldık çünkü ne yaparsak olmuyor..o yüzden yurt dışına çıkmayı düşünüyoruz yumurta donasyon ile bebeği yaptırmak...Bu kliniğin hakkında sizden bilgi istemekteyim fiyat konusunda,hizmet hangi seviyede veriyorlarmış türkçeyi bilen var mı orda ? Ne kadar ve ne için ödememiz lazım olacak ? bize yardımcı olursanız çok seviniriz..belki çözümü orda buluruz.Umudumu kaybetmeden sizden bilgileri bekliyorum şimdiden çok teşekkürler..
Merhaba, Hilal hanım!
Ben şimdi Biotexcom'da ybulunuyorum. Klinik Ukrayna'daki başkentte Kiev'de bulunuyor. Biz eşimle dün uçakla geldik. Daha önce bizim biletlerimizi aldığımıza yazıyordum. İşte şimdi Kiev'deyiz, Allaha şükür!
Alt 13.November 2017, 16:37
Çaliskan Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Hilal hanım!
Ben şimdi Biotexcom'da ybulunuyorum. Klinik Ukrayna'daki başkentte Kiev'de bulunuyor. Biz eşimle dün uçakla geldik. Daha önce bizim biletlerimizi aldığımıza yazıyordum. İşte şimdi Kiev'deyiz, Allaha şükür!
Merhaba canım yaa çok sevindim sizin adınıza inşallah pozitif sonuç alırsınız ordan..nasıl geçtı yolculuk ? otel odanız yemekleriniz nasıl ? Beğendiniz mi her şeyi ? Ayrıntılarınız için şimdiden teşekkür ederim Allah yardımcınız olsun dualarım sizinle ...
Alt 4.December 2017, 12:07
Kidemli Üye

Merhaba, Hilal hanım!
Size söz verdiğimden dolayı hikayemi anlatıyorum. Ben şimdi Kiev'deyim. BioTexCom adlı klinikte bulunuyorum. Eşimle Cüma günü geldik buraya ve tatillerimizi burada geçirdik. Başkanti dolaştık...Doğru söylerken çok beğeniyorum Kiev'i! Burada bulunduğumuz zaman mutlaka çok yeri da ziyaret etmek isteriz! Bunun için gelecek seferiniz için bu şehri size tavsiye edebilirim) Şimdi BioTexCom kliniğindeyim. Ameliyatımı bekliyorum. Doktorumla konuştum zaten...Beni biraz sakinleştirdi. Bu nedenle zamanı iyice geçiriyoruz eşimle! Ben mutluyum eşim de çok mutlu gibi görünüyor!)
Alt 4.December 2017, 15:16
Mira Mira isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Selam, kızlar!
Ben Cyprus tüp bebek merkezinde tedavi görüyordum ve orada doktorların gerçekten iyi olduklarını söylemeliyim. Benim burada yaptırdığı tüp bebeküçüncü denemesi başarısızdı. Bundan sonra bende polikistik overim olduğu hakkında bildim. Eşimle burada taşıyıcı annelik programı yaptırmamaya karar verdik. Ukrayna’da BioTexCom kliniğinde taşıyıcı annelik programı üzerinde tedavi görüyorum. Açıkçası
şimdi ben eşimle Türkiye’de oluyoruz ve Anya adlı taşıyıcı annemizin doğumunu bekliyoruz. Doğum kolayca geçecek İnşallah! Ayşe kızımızını çok bekliyoruz!!! BioTexCom’daki doktorlara son umudumuz için kocaman bir teşekkürler!!!
Alt 26.December 2017, 16:57
Çaliskan Üye

Kızlar selam..daha önce sormuştum BioTexCom kliniğin hakkında bilgileri beni hatırlarsınız.Şu an durumumuz bu şekilde.Kıbrıs ile ve Ukraynayla iletişime geçtik fiyatları ve bütün ayrıntılar sorduk ! Ukrayna'da 4.900 her şey dahil Kıbrıs'ta 6.500 ama konaklama ve yemekler ayrı ödenir.Ayrıca Kıbrıs'tan vazgeçtik çünkü karanlıkta donasyonu yaptırıyorlar yani kimin yumurtasını alacağım bile belli değil.Ne de olsa 3 hafta sonra Ukrayna'dayız kızlar sözleşmemizi imzalamaya gideriz.Allah yardımcımız olsu bizim !
Alt 10.January 2018, 15:59
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kızlar selam..daha önce sormuştum BioTexCom kliniğin hakkında bilgileri beni hatırlarsınız.Şu an durumumuz bu şekilde.Kıbrıs ile ve Ukraynayla iletişime geçtik fiyatları ve bütün ayrıntılar sorduk ! Ukrayna'da 4.900 her şey dahil Kıbrıs'ta 6.500 ama konaklama ve yemekler ayrı ödenir.Ayrıca Kıbrıs'tan vazgeçtik çünkü karanlıkta donasyonu yaptırıyorlar yani kimin yumurtasını alacağım bile belli değil.Ne de olsa 3 hafta sonra Ukrayna'dayız kızlar sözleşmemizi imzalamaya gideriz.Allah yardımcımız olsu bizim !
Merhaba, Hilal hanım!
Allah yardımcınız olsun! Uzun zamandır foruma girmiyordum. Sizde her şey yolunda olduğunu umarım, canım! BioTexCom'da benim doktorum Elena Mozgovaya idi. Harika bir kadın. Onun doktorunuz olacağına çok iyi olucak, arkadaşım! Siz artık Kiev'de misiniz? Şehri beğeniyor musunuz?)
Duyduğum kadarıyla orada şimdi çok soğuk ve hava güzel değil, maalesef. Benim arkadaşım şimdi orada. Bana anlattı bunu. Sizde sorularınız çıkarsa bana sorabilirsiniz, canım! Belki yardım edebilirim.

Bookmarks

Tag Ekle
kıbrıs tüp bebek merkezi, tüp bebek tedavisi

Seçenekler Arama
Stil