Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Doktor Danışma Formları

Seçenekler Arama Stil
Alt 5.February 2013, 03:18
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart Hamile Kalmama Yardım Et Diyorsanız ...

Hamile Kalmama Yardım Et! »

Merhaba Sevgili Dostlarımız

Evlenmemizden kısa bir süre geçtikten sonra yaş durumumuza bağlı olarak çocuk sahibi olma konusunda bir takım endişeler bizi rahatsız etmeye kafamızı kurcalamaya başlar. Bir müddet kendimizi bir müddette çevremizi
dinledikten sonra içimizdeki huzursuzluk yavaş yavaş giderek büyüyen sessiz bir çığlık halini almaya başlar. .. Araştırmalar,tahliller, sorunlarımızı belirlenmesi ,takipler ,aşılamalar derken... tüp bebek tedavileri, sonra sonra sonra ....bitmek tükenmez bir maratonun merkezlerin hastanelerin ve doktorların içinde siz gözden kaybolursunuz...

İşte bu sayfa o döneminizde devreye giriyor..

Sorununuz neyse o bölümdeki kutucuğu tıklayın. Formunuz bize gelecek.Size ulaşacağız ve eksik kalabilecek kısımları tamamlayacağız.Sonra doktorlara formlarınızı danışacağız ve doktorlarımızla size döneceğiz.. Ne yapmanız konusunda size bir yol haritası yani tünelin ucundaki ışığı göstereceğiz.Devam etmek artık yalnızca size kalmış olacak.
Önemli olan ruhunuzun dinginliğe kollarınızın bebeğinize kavuşması..

Yukarıdaki sorunlardan hiç biri size uymuyorsa lütfen aşağıdaki formumuzu doldurarak bize yollayın..

Daha fazla bilgi için

info@cocukistiyorum.com mail adresine sorularınızı ve sorunlarınızı yazabilirsiniz..

Sevgilerimizle
Çocuk İstiyorum Ekibi
Alt 26.December 2017, 18:14
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Merhaba.Biz eşimle 17 yıllık evliyiz ama bir türlü bir çocuğumuz olmadı.Denemediğimiz yol kalmadı.4kere tüp bebeği yaptırdım en yi yerlerde ama benim yumurtalarım kalitesiz olduğu için 1 kere emriyo transfere bile edlemedi diğer 3 girişimden hiç tutmuyordu..Bana sadece yumurta donasyonu yardım etti.Onu da Ukrayna'da BioTexCom klinikte yaptırdık çok ta iyi yapmıştık.Bazen zamanı kaybetmeden doğal tüp bebekten vazgeçmek lazım ve böyle bir yöntemi gözün altında almak.Bu kliniğe sonsuz teşekkür ediyoruz şu an kızımız 3 yaşında ve bu yaz oraya seyahat etmeyi düşünüyoruz pamuk prensesimize bu muhteşem ülkeyi göstermek için.Rabbimiz isteyen herkesin kucakları doldursun inşallah ! Biz mutluyuz inşallah herkes bzim gibi bu mutluluğa ulaşır amin..

Bookmarks

Tag Ekle
düşükler, endometriozis, mikrotese, negatif sonuç, pco, sperm sorunu, tese, tüp bebek

Seçenekler Arama
Stil