Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.May 2018, 09:28
Zeynep Akgul Zeynep Akgul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Gununuz aydın ve huzurlu olsun...

Oncelıkle herkeze merhabalar kızlar. Herkezın Ramazanı hayırlı olsun Rabbım herkezın tuttugu orucu ve duaları kabul etsın. Mubarek aylara gırdıgımız bu mubarek gunde anne olmayı ısteyen ve bu ask ıle yanıp tutusan herkezın evıne ve kalbıne huzur ve umut versın.
Alt 17.May 2018, 12:15
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba Zeynep çok güzel dilekler yazmıştın teşekkür ederim Rabbimiz kabul etsin sana da hayırlı Ramazanlar canım anne olmak isteyen de yazmıştın sende mi benim gibi anne olmak mı istiyorsun ? Ben yaklaşık 5 sene deniyorum eşimle fakat olmuyor..Senin sorunun nedir aceba ? Hamilelikle ilgili nasıl bi sıkıntı yaşamaktasın ? Allah herkesinin kucakları dolsursun inşallah bu mübarek ayında bol bol dua edelim...saygılar..
Alt 18.May 2018, 12:26
Yeni Üye

Merhaba Elıf arkadasım evet bende anne olmak ıstıyorum canım ben 39 yasında 11 senelık evlıyım ve cocuk sahıbı olmak ıcın denemedıgım yol kalmadı bıtkısel yolla sonuc alamadık ılac tedavısı fayda etmedı asılama sonucundan da olumsuz olunca tup bebek yaptırdım ıkı sefer su an ne yapacagımı bılmıyorum caresız ve mutsuzum arkadasım forumdada derdıme ortak olacak guzel arkadaslar edınmek ıcın paylasım yapmaya basladım herkezın bır hıkayesı var ve bız bu hıkayeler ıle bırmbırımıse destek ve yardımcı olabılırız dusuncesındeyım...
Alt 22.May 2018, 12:36
Yeni Üye

Alıntı:
Zeynep Akgul´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Elıf arkadasım evet bende anne olmak ıstıyorum canım ben 39 yasında 11 senelık evlıyım ve cocuk sahıbı olmak ıcın denemedıgım yol kalmadı bıtkısel yolla sonuc alamadık ılac tedavısı fayda etmedı asılama sonucundan da olumsuz olunca tup bebek yaptırdım ıkı sefer su an ne yapacagımı bılmıyorum caresız ve mutsuzum arkadasım forumdada derdıme ortak olacak guzel arkadaslar edınmek ıcın paylasım yapmaya basladım herkezın bır hıkayesı var ve bız bu hıkayeler ıle bırmbırımıse destek ve yardımcı olabılırız dusuncesındeyım...
Merhaba canım ya biz burda 5 sene deniyoruz olmuyo sizde 11 sene mucizeyi beklemektesiniz...Allah sabır versin canım elbet sende bi gün hamile kalıp anne olmak ne olduğunu anlarsın dualarım seninle..Bende eşimle tüp bebeği denedim 1 sene önce Gürgan Clinic'te Ankara'da Prof.Dr. Timur Gürgan sağolsun ellerinden geleni yaptı fakat kan testi verince tutunmadı bebeğim...Demek ki nasip olmamış daha ne de olsa 5 6 ay sonra maddi konusunda biraz daha rahat olduğumuz zaman tekrar orda tedavimizi başlamayı düşünüyoruz inşallah bu sefer tutar ve çocuk hasretimiz sona erir.Sen nereye katılıyorsun peki canım ? Ankara'ya gelmeye şansın olursa kesinlikle Gürgan Beyle iletişime geçip randevu al derdim işini bilen biri olduğu için sana da yardımcı olur inşallah
Alt 29.May 2018, 10:57
Yeni Üye

Cok tesekkur ederım arkadasım tavsıyelerın ıcın fakat ben ıstanbuldayım ve tedavımı burda yapıyorum fakat benım ısım zor ccanım benım yumurtta rezervı problemım var ve benım tup bebek denemem 2 artık bende ne yapıcagımı sasırdım ınternet uzerınden derdımı paylasıp kendıme arkadaslar edınıp destekcı arıyorum burda hepımız hemen hemen aynı durumdayız kımının umudu var kımının umudu daha az fakat ben kımsenın umudunu yıtırmemesı sabırla ve kararlılıkla evladına kavusmaya cabalaması gerekır dusuncesındeyım canım.
Alt 20.June 2018, 14:30
Yeni Üye

Merhaba cnim arkadasim nasilsin nasil gidiyor keyfin sagligin iyidir insallah ben uzun zaman oldu giremedim kusura bakma ama bayram ve ramazan telasi anlicagin nasil oldu bir sonuc alabildin mi doktorundan sana umut veriyormu canim yani tup bebk ile anne olabilecegini soluyormu yumurtta rezervi sorunu bended vardi ve ben neler cektigini anlayabiliyorum canim benim doktorumun bana donasyon disinda bir sonuc alamicagimi solemisti canim
Alt 21.June 2018, 14:42
Yeni Üye

Merhaba arkadasım cok tesekkur ederım benı unutmadıgın ıcın canım ıyıyım cok sukur dua ve temennılerle yazıyoruz ıste ben bellı bır suredır donasyon hakkında seyler okuyup bılgı alıyorum ınsanlardan ne bılıyım ıste nasıl olucak ne yapsam bende sasırmıs bır durumdayım canım yaa
Alt 21.June 2018, 14:56
Yeni Üye

Merhaba canim vallahi ne diyim ki cok zor bir karar benim bilgilerime ihtiyacin olursa bana yaz seve seve paylasirim ben ukraynada yaptim ve senin ogrenmek istedigin butun bilgileri verebilirim sana kibrisida arastirmistim gitmedim ama yani senin anlicagin nerede ve nasil yaptirdiginin onemi buyuk cunku bize yakin iki ulkede kiyaslama yapip dogru karari vermen lazim mesela ukraynada benim bilgigim kadariyla yuksek kalitede yumurtta rezervi secimi yapiyorsun dondurulmus degil dondurulmus yumurttalarda zaman gectikce embriyo asamasinda tutma olasiligi dusuyormus galiba ole biliyorum ben
Alt 25.June 2018, 10:46
Yeni Üye

Merhaba canım arkadasım evet bende Ukraynada yuksek kalıtede yumurtta rezervı oldugunu duymustum dıger ulkelerde yumurttalar dondurulmus bır sekılde rezerve edılıyormus benım duydugumda ukraynada donasyon zamanında ıstege baglı secım yanı hasta yumurtta bagısı yapan kısıyıde gorum onun hakkında bılgı sahıbı olup o sekılde secım yapabılıyormus benım arastırmalarıma gore kıbrısta boyle bır secım yapamıyormussun ve kesınlıkle senı bagısı yapan kısıyı gorme sansın yokmus..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil