Alt 8.December 2012, 12:47
nildaaaaaa nildaaaaaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

kızlar merhaba nasılsınız nerelerdesiniz..kıbrısa gidenler varmı..
Alt 17.December 2012, 21:18
nurus nurus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

heyy kızlar...çok heyecanlıyım yarın histeroskobi için hastaneye yatıyorum.doktorum iyice bakmak istiyor,rahim içini en mükemmel hale getirecekler ve bu kez olacak biliyorum,burdan sizinle mutluluk şarkıları söyleyeceğiz,şükür duaları edeceğiz.kimse yokmu? pes etmedik değilmi kızlar? ocakta gidiyorum kıbrısa 3. için.çok dua edin nolur.benim dualarım hepimize....
Alt 18.December 2012, 12:18
gulumsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gulumsen gulumsen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Alıntı:
nurus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
heyy kızlar...çok heyecanlıyım yarın histeroskobi için hastaneye yatıyorum.doktorum iyice bakmak istiyor,rahim içini en mükemmel hale getirecekler ve bu kez olacak biliyorum,burdan sizinle mutluluk şarkıları söyleyeceğiz,şükür duaları edeceğiz.kimse yokmu? pes etmedik değilmi kızlar? ocakta gidiyorum kıbrısa 3. için.çok dua edin nolur.benim dualarım hepimize....
Pes etmedik, pes etmeyen arkadaşları da yalnız bırakmayacagız. İnşallahhh herşey mükemmel gider , en kısa zamanda mutlu saglıklı bir hamiş olur ve güzel saglıklı hayırlı cocuklara sahip olursunnnn..Bizler için de umut sevinç kaynagı olursun..Yolun açık olsun hayırlısıyle git ve gel..once histeroskopi ye sonra da bebişleri almaya...
Alt 19.December 2012, 14:59
Yeni Üye

Alıntı:
gulumsen´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Pes etmedik, pes etmeyen arkadaşları da yalnız bırakmayacagız. İnşallahhh herşey mükemmel gider , en kısa zamanda mutlu saglıklı bir hamiş olur ve güzel saglıklı hayırlı cocuklara sahip olursunnnn..Bizler için de umut sevinç kaynagı olursun..Yolun açık olsun hayırlısıyle git ve gel..once histeroskopi ye sonra da bebişleri almaya...
inşallahh arkadaşım....hastaneden bugün çıktım.histereskobi sonuçlarım çok güzel.hemen paylaşayım sizinle.bu işlemi yaptıktan hemen sonra tedaviye başlarsak başarı şansı önemli ölçüde artıyomuş.artık herşeyim hazır.ilaçlarımı bile aldım.sadece adetimin 2. gününü bekliyorum.ocakta inşallah başlicaz.burdaki doktorum takip edecek ve ben onlarla hiç muhatap olmicam.ocağın sonundada inşallah güzel bebiş haberlerimi paylaşıam burdan sizinle.
Alt 19.December 2012, 15:00
Yeni Üye

nerelerdesin arkadaşım nildaaaa.paylaşacak çok şey birikti.
Alt 19.December 2012, 17:59
fatos fatos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba;
bende donasyona karar vermiştim ve nisanda gitmeyi düşünüyorduk..fakat her ihtimale karşılık adet olduktan sonra tekrar bir kontrol yaptırmak istedim.bu sefer farklı bir doktara gittim.bende 2 adet yumurta olduğunu;tekrar fsh hormonunu istedi.fsh çok yüksek değil ise hemen tedaviye başlamalı; çok yüksek ise doğal siklüs denemeliyiz dedi.fsh hormonu 2008 20,77 olark ölçülmüştü.doktor fsh bakıp 1 tane sağlıklı yumurta da çıkarsa deneyelim dedi.sizce tekrar denemelimiyim?şansım varmıdır? birde yiyeceklere dikkat etmemi,kilo almamamı,günde en az 4 meyve tüketmemi; bitki çayları içmemi söyledi.birde ilaç verdi.ilaç yumurta gelişimi için ön hazırlık olduğunu iletti.ilacın ismi bıosturon 25 mg
Alt 21.December 2012, 18:14
erfat erfat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba Nuruş napacaksın,tekrar Hit e mi gideceksin???
Alt 21.December 2012, 21:55
Yeni Üye

Alıntı:
erfat´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Nuruş napacaksın,tekrar Hit e mi gideceksin???
merhaba erfat... ewet tekrar hitte deniyeceğim ama onlar sadece transferi yapacak.donöre varıncaya kadar kendi doktorum takipçi olacak.ne dersek diyelim onlardan daha iyisi yok malesef kıbrısta.sen neler yapıyosun?
Alt 23.December 2012, 13:27
miracledonation33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
miracledonation33 miracledonation33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Standart fatoş

Alıntı:
fatos´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba;
bende donasyona karar vermiştim ve nisanda gitmeyi düşünüyorduk..fakat her ihtimale karşılık adet olduktan sonra tekrar bir kontrol yaptırmak istedim.bu sefer farklı bir doktara gittim.bende 2 adet yumurta olduğunu;tekrar fsh hormonunu istedi.fsh çok yüksek değil ise hemen tedaviye başlamalı; çok yüksek ise doğal siklüs denemeliyiz dedi.fsh hormonu 2008 20,77 olark ölçülmüştü.doktor fsh bakıp 1 tane sağlıklı yumurta da çıkarsa deneyelim dedi.sizce tekrar denemelimiyim?şansım varmıdır? birde yiyeceklere dikkat etmemi,kilo almamamı,günde en az 4 meyve tüketmemi; bitki çayları içmemi söyledi.birde ilaç verdi.ilaç yumurta gelişimi için ön hazırlık olduğunu iletti.ilacın ismi bıosturon 25 mg
guzelım kendı yumurtanın guçlenmesi için dhea 3 veya 6 aya kadar kullanman lazım bende sperm donosyonu yaptırdım dhea işe yarıyoorrrr benım yas 34 yumurtam toplandıgında blastta kadar gıttı ve su an hamıleyım çok sukur 25 hafta veee hamılelıgım boyunca en ufak problemle karşılaşmadım ama gıttıgım merkezde ıyı idi doktorum çok ılgılendi.......tabı bu hamıle kalıncaya kadar çok badıreler atlatım tc çok koşturdum kıbrıstakı tum merkezlerle gorustum ılk gıttıgımde yanlış secımle berk beye gıttım sonra hıt gıttım dıgerlerıyle gorusmuştum yumurtamın çok kalıtelı olmıyacanı ve emrıyo transferı onerdıler ama hır sonuna kadar kendı yumurtan dedı ve kendı yumurtam sperm donosyonuyla hamıle kaldım ..........emrıyo sperm donosyonu veya yumurta degıl sorun olacak seyı olmıyacak gıbı gostermemelı kızdırıyoor yaksa hepsıne sıcak bakıyoom..
gelelim YUMURTANI NASIL guclendırecen
bol yeşillik ye
denız urunleri
3 lıtre su
sıgara alkol yoookkk
stres yoook
strese karşı lavanta çayı onerılırım akşam yatmadan once
cd56
dusurmek içinde
taze kekık iç derim her sabah yada oglen
fakat bunlara tup bebek ıgnelerıne başlıyınca bırak guzelım bır dahada içme lavanta ve kekık çayını
çook opuyoom uzulme olurrr herzaman yanındayım
Alt 23.December 2012, 17:25
nildaaaaaa nildaaaaaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Alıntı:
nurus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
nerelerdesin arkadaşım nildaaaa.paylaşacak çok şey birikti.
canım merhaba...geldim..benim işyerim çok karışık.. iş yeri sorunları yüzünden tedavimi erteliyorum..biliyorumki stres tedavimi olumsuz etkileyecek..o nedenle şu anda bebek için hiçbirşey yapamıyorum..
senin yolun neredeyse sonuna gelmiş canım..herşeyin mükemmel olmasına çok sevindim..allahın izniyle ocak da herşeyin bitmiş olacak..bebekliler kervanına katılacaksın..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil