Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Fazla Kilolardan Kurtulma

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.May 2011, 17:22
nese doger2 nese doger2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Exclamation sağlıklı beslenerek kilo kontrolü yapmak isteyenler bu formda buluşalım

Beni 5-6 yıl önce tanıyan arkadaşlarım vardır aranızda.polikistik over sendromu olan bir kişiydim.yaklaşık 5 yıl çocuğumuz olmuyordu...allaha çok şükür şimdi 5 yaşında bir oğlum var...allah tüm olmayanlarada versin inşallah.
özellikle kilo sorunu olup bu sorunu aşmak ve en azından hamilelik ihtimalini ve tadavi şansını artırmak isteyen arkadaşların bana ulaşmalarını rica ediyorum. çünkü kendim de hem kilo verdim hem sağlığımı kazandım hemde bir çok arkadaşa yol göstererek yardımcı oldum ve olmaya devam ediyorum. ayrıca bilen arkadaşlarım vardır ben de sağlık alanında çalışmaktayım.sağlık teknikeriyim. facebookda neşe özdilek döğer olarak ekleyebilir tüm sorularınızı içtenlikle cevaplamaya ve yardımcı olmaya çalışırım.
burada önemli olan tek şey ihtiyacı olana ulaşmak ve maksimum fayda sağlamasını ve evlatlarına kavuşmasını hatta hamile arkadaşlar varsa daha sağlıklı olarak hem hamileliklerini geçirmelerini hemde hamile olarak bebeklerini immün sistemlerini güçlendirmelerini ve doğum sonrası kilolarından kurtulurken süt artımını sağlayıp bebeklerini sağlıkla büyütmelerini sağlamak....

lütfen ciddiye alın .hatta antalyada yaşayanlar varsa bana mutlaka ulaşsınlar. selam ve sevgilerimle.rabbim herkesi yavrusuna kavuştursun(amin)
neşe özdilek döğer

Konu nese doger2 tarafından (27.May 2011 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil