Geri git   Tüp Bebek Forum > ANNE ve BABA ADAYLARIMIZ İÇİN > Anne ve Baba Adayları için...

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.April 2012, 10:06
tepiltepe tepiltepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Bir babanın gözüyle tüp bebek süreci

Merhaba
Tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olduk. Tüm tedavi sürecini ve yaşadıklarımı bir blog açarak yazmaya başladım. Amacım hem ileride kızıma bir hatıra bırakmak hemde tüp bebek yaptırmayı düşünenlere biraz olsun faydalı olabilmek. Çünkü yaşananlardan öğrenilecekler insana ek bir fayda sağlayabiliyor. Bir de baba gözünden bu süreci yazmak ilginç olur diye düşündüm. Umarım birilerine faydam olabilir. Blogum ve sayfamın linkini aşağıda veriyorum.
Alt 24.April 2012, 14:52
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Sayın tepiltepe sizi ve eşinizi tebrik ederim size ailece sağlıklı sıhatli mutlu uzuuunnnnn bir ömür dilerim..
Size örnek bir baba olarak aramıza katılıp bu süreci bizimle paylaştığınız için çok teşekür ederiz..

Bütün eşler keşke bu sürecenin sizin kadar yakın takip edip bilincinde olarak eşine destek olabilse..
Ben çok isterdim eşimin burada bir çok olumsuzlukların ardından şuan beklediğimiz ikiz bebeklerimize hiç olmadık çok umutsuz karman karışık saçma bir tedavide sadece bir defteri kapatmak için çıktığımız bu yolda nasıl bir mucizeyle sahip olduğumuz yazıp bir çok vaz geçmiş umudunu kesmiş arkadaşımıza kaderdaşımıza umut olmasını..

Sizi tekrar tekrar tebrik ederim ve bu mutluluğunuzun daim olmasını temenni ederim....
Alt 24.April 2012, 15:56
Yeni Üye

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz ve sözleriniz için Ayrıca eşimle birlikte bizde sizi tebrik ederiz.. İkizlerinizi umarım sağlıklı sıhhatli kucağınıza alırsınız ) Eğer erkek olarak eşinize yardım edebileceğim, naçizane fikir verebileceğim herhangi birşey olursa ben her zaman buradayım
Alt 24.April 2012, 16:14
sayra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sayra sayra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

blogunuzu büyük bir zevkle okudum cok cok tebrik ederim sizi ve esinizi cogumuz yasadik yasadiklarinizi ve icimizde yüzlerce yasayan arkadaslarimiz var,paylasiminiz fikriniz erkekler acisindanda okadar güzelki..belirttiginiz gibi tüpbebek konusunu saklamak isteyen cok insan taniyorum bende
hep esime yasadiklarimizi yazalim ilerde yavrumuza en büyük armaganimiz olur demisimdir tedaviler süresince ,ama o malesef ne yazmayi nede okumayi cok seven biri degil.hatta sizin yazdiklarinizi bile okumak istemiyecegini düsündügümden ben okudum ona oda cok tebrik ediyor sizi,paylasiminiz icin birkez daha tesekkür ederiz.kiziniza esinize size uzun saglikli birlikte gecireceginiz uzun ömürler diliyoruz Allah kimseyi evlatsiz birakmasin sayin tepiltepe

ALLAH’IM!
BAŞLAYACAĞIM BU YENİ GÜN İÇİN SENDEN HAYIRLAR DİLİYORUM VE BUGÜNÜN İÇİNDEKİ ŞERLERDEN SANA SIĞINIYORUM,GÜNAH İŞLEMEKTEN,BİR KULUNA HAKSIZLIK ETMEKTEN, BİRİSİNDEN ZULÜM GÖRMEKTEN SANA SIĞINIRIM(aminn)
Alt 24.April 2012, 20:08
Yeni Üye

çok teşekkürler güzel dilekleriniz için.. hem eşinize hem size umarım sizin sayenizde de birilerine faydası olur... blogumu takip ederseniz ve paylaşırsanız çok sevinirim.. her gün yeni bir başlık daha ekliyorum... hatta hamilelik sürecinide yazacağım ) tekrar eşim ve kendim adıma teşekkür ederm )
Alt 24.April 2012, 23:07
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

tepiltepe öncelikle yavrunuzu allah bağışlasın,Rabbim tüm isteyenlere versin,ben özel olmazsa merkezinizi çok merak ettim,paylaşırsanız sevinirim
Alt 25.April 2012, 08:39
Yeni Üye

Çok teşekkür ederiz nursac.. dilekleriniz hepimizin yavruları için olsun Tabii ki paylaşabilirim. Ankara'da Genart Tüp Bebek Merkezi.. Cİnnah caddesi üzerinde
Alt 26.April 2012, 22:16
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

çok teşekkür ederim tepiltepe.bloğunuzu sürükleyici bir roman gibi sıkılmadan okudum.çok güzel yazmışsınız.
Alt 17.May 2012, 15:58
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Merhaba
Yardımlarınızı bu forumda yapmanızı rica ediyoruz. Başarı hikayenizi bize yollarsanız onu memnuniyetle sitemizde yayınlarız.
Sevgiler
Alt 18.May 2012, 11:32
Yeni Üye

Merhaba
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Blogumda hergün bir başlık altında 2-3 paragraflık yazı yayınlayarak hikayeyi sürdürüyorum. Doğuma kadar gidecek bu yazılar. Dolayısıyla hem blogda hem forumda yayınlamam gereksiz olur. Ama geçmiş yazılarımı mesela haftalık olarak yayınlayabiliriz sanırım. Blogun adresini verdiğim için reklama giriyor tabii ki haklısınız ama bu şekilde yayınlamayı düşünmediğim için öyle yapmıştım.
Blogum sayesinde bir çok kişi bana ulaştı ve günlük hit ortalama 140 civarı. Okuyanlardan çok olumlu yorumlar alıyorum ve faydalanan birçok kişi olduğunu duyuyorum. Forumunuzun adı tam benim anlattıklarımla uyuştuğu için buradan da faydalı olabilirim diye düşünüyorum.
Sevgiler
Tuğkan Tepiltepe

Bookmarks

Tag Ekle
tuğkan tepiltepe, tüp bebek, tüp bebek süreci, tüp bebek tedavisi, tüp bebek yöntemi

Seçenekler Arama
Stil