Geri git   Tüp Bebek Forum > ANNE ve BABA ADAYLARIMIZ İÇİN > Anne ve Baba Adayları için...

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.February 2010, 01:19
elminda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elminda elminda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

yüregi güzel sföm sen bitanesin canımsın
meliscim bende okuyup çıkanlardanım böle düşünmene bende üzüldüm ben hiç tüp denemedim ama başlıgın dikkatimi çekti ve yazını okudum ve bilmedigim konu hakkında yorum yapmadım ve yeni üye oldugunu bilmiyordum. sonuçta yeni olan üyelere yeni muamelesi yapmadan bizdenmişler gibi girerler sohbetlerimize ve dayanışmalar başlar. inş. degerlerin sonuç verir inş. enkısa zamnada melegine kavuşursun herşey gönlünce olsun
Alt 17.February 2010, 09:25
fatmakp fatmakp isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Melissatm
bence hamilesin. Benim 12.gün degerim 35,57 çıktı. 14.gün degerim 112,22 çıktı. bende panik yaptım. Tekrar test yaptırdım 21.gün değerim3.443 çıktı. İstersen rahatlamak için bir kez daha yaptır. Genelde kabul gören 2 günde bir kat artmış olması diyorlar. Sende artış varsa problem yok demektir.
Alt 19.February 2010, 17:54
melissatm
Misafir

teşekkür ederim.fatmakp verdiğin moral için.gerçekten umut dolu sözlere ne kadar ihtiyacım var.bunları yaşayan bilir.benim değerlerimde artış var ama %50 oranında %100 değil.bu yüzden çok endişeliyim.kimyasal gebelik yada dış gebelik olma durumundan ölesiye korkuyorum.senindeğerlerin gayet güzelmiş.tebrik ederim.dualarınıza ihtiyacım var.yarın tekrar test yaptıracağım.sevgilerimle
Alt 21.February 2010, 22:36
elminda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elminda elminda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

fatmakp hayırlısı olsun. inş. hayırlısıyla kucagına alırsın herşey gönlünce olsun
Alt 22.February 2010, 11:03
fatosseremet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosseremet fatosseremet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

inşallah herşey yolundadır melissatm.
Alt 23.February 2010, 15:05
ebru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ebru ebru isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

degerin ıkıye katlaması istenıyor genelde senin tam ikiye katlamamıs arkadaslarında dedıgı gıbı bır test daha yaptırman en güzeli insallah hamilesindir
Alt 23.February 2010, 15:10
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

melıssa ne oldu test nerelerdesın
Alt 24.February 2010, 11:07
aysegnc aysegnc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

melissa evet ne oldu test yaptırıcaktın sonucunu merak ediyorum insallah güzel sonuçlar almışsındır
Alt 20.March 2010, 23:35
melissatm
Misafir

merhaba arkadaşlar,
kusura bakmayın.uzun zamandır nete giremiyordum.son kan tahlil sonucumu aldım.çok şükür olumlu.hepinize verdiğiniz moralden dolayı teşekkür ederim.sevgilerimle,
Alt 28.February 2011, 13:20
mrv_tpl21 mrv_tpl21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

mrb arkadaşlar bn 9 aylık evliyim. evlilğimin 3. ayında guatr ameliyatı oldum. tiroidlerim alındı şimdi ömür boyu kullanmam gereken bi ilaca başladım.. etrafımdaki bi çok insandan bu tarz ameliyatlardan snra çocuk sahibi olunamadıını duydum. uzun bi süre çocuk sahibi olmak istemiodum ama artık korkmaya başladım. gerçi ameliyatımı yapan doktorum ne ameliyatın nede kullandıım ilacın çocuk için engel olmadıını söledi.2 ay önce kadın doğum doktrna gittim (aynı zamanda bnde adet düzensizliği vardı ) doktorum muayene snrası hiç bşymn olmadıını yalnızca stresten adetmn gecktğini söledi farlutal verdi 24 ocakta adet oldum ve bu adetmden snra korunmadık dvmlı negatf düşündüümden test için acele etmedim. ama bu ara çok sık idrara çıkmaya başladım bi kaç kişi yoksa hamilemisin diyince 2 gün önce test yaptım malesef negatf çıktı bnm gb rahatsızlıı olan varmı acaba çok merak ediorum.. bide test için acelemi etmiş oluorum. ???

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil