Geri git   Tüp Bebek Forum > ANNE ve BABA ADAYLARIMIZ İÇİN > Anne ve Baba Adayları için...

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.February 2010, 18:07
hg24 hg24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

canım benım sımdı sıra bızde benımde haftaya pzt
Alt 4.February 2010, 22:57
aysegnc aysegnc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

hg24 benimde transferden sonra 8, 9, 10. günlerde lekelenmem olmuşdu tutmadı diye çok agladım ama rabbime şükürler olsun nasip etti. Ondan sonra gene oldu lekelenmelerim keseyi görmeye gittikten sonra yani muayeneden sonra gene lekelenmiştim en sonda geçen hafta cuma lekelendim ondan beri birşey yok çok şükür elhamdülillah. doktorum önemli degil ilaçlarını ihmal etme dedi. bu arada arkadaşlar sizlerde ilaç kullanıyormusunuz ve hangi ilaçları kullanıyorusunuz?
Alt 4.February 2010, 22:58
aysegnc aysegnc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Arkadaşlar birde rezene çayının bir zararı olurmu? Sayra sen papatya çayı iç demiştin bu günde bir arkadaş papatya çayı içme düşüge yol acar dedi kafam karıştı?
Alt 5.February 2010, 09:57
talkative_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
talkative_84 talkative_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

merhba çiçeği burnunda hamişler..öncelikle İnşallah bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız..Ben yolun sonuna geldimson 3 günümüz..darısı başınıza...

aysegnc hamilelikte bitki çayını çok önermiyolar..İçmesen iyi olur...yada arada sırada çok fazlaya kaçmadan...hamilelik çok garip bişey normal hayatta çok sağlıklı olan şeyler bazen hamilelikte iyi gelmiyor...mesela maydonozda skücü bi bitki olduğu için fazlası düşüğe neden olur diye duymuştum..bide büyük balııkların bazılarında civa çok olduğu için zaararlı olabiliyor...mesela ben palamut yüzünden 2 gün hastanede yatmıştım
sağlıklı hamilelikler
Alt 5.February 2010, 10:56
fatosseremet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosseremet fatosseremet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

son 3 gün yazını görünce ay heyecanlandım
talkative 84.ne güzel bizlerede böyle yazmak nasip olur inşallah.sende pek heyecanlısındır.rabbim sağlıkla kucaklamanızı analı babalı büyütmeyi nasip etsin.amin
geçen bir prof diyordu balık yerken dikkat diye.içindeki civa yüzünden.küçük balık tercih edin diyordu.zaten balık yada herhangi bir et yiyemiyorum.
palamuttaki cıvamı zehirledi seni de hastanede yattın canım.neyin olacak.
hadi hayırlı cumalar kızlar
Alt 5.February 2010, 11:30
senayyildirim senayyildirim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

Arkadaşlar merhaba....
Bende yazayım artık..hep okuyorum ama yazmaya cesaretim yoktu..yazınca sanki birşey ters gidiverecek gibi geliyordu..
Bende 14. Haftama girmiş bulunmaktayım...ikili testim yapıldı bugün sonucunu alacağım..gebelikte adım adım ilerlemekteyiz yani...
Benimki tek gebelik...henüz cinsiyetini bilemiyorum ..çünkü göstermedi..
Hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah...sağlıklı gebelik dönemi diliyorum hepimize...
Alt 5.February 2010, 11:56
sema841 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sema841 sema841 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

kızlar ne güzel heyecanlar bunlar allah sağ salim kucağınıza aldığınız günü de göstersin...
Inş.en kısa zamanda aranıza katılırız ben ve tüm isteyenler..
Alt 5.February 2010, 12:53
sevincc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sevincc sevincc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Sema 841 canım benim inşallah bian önce güzel haberler alırsın ve inacını kaybetmediğin sürece de alıcağına eminim.
Hamilelerin duaları tutarmış derler senin için bol bol dua edicem inşallah hayırlısıyla kavuşursun bebişine yada bebişlerine mi desem acaba
Alt 5.February 2010, 14:18
talkative_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
talkative_84 talkative_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

teşekkür ederim fatosseremet
Palamuttan herkes yedi ama ben zehirlendim sadece balık tazeydi ve tam mevsimindeydi...doktorum sen hasas olduğun için etkilenmişsin ded..hamileler daha hassas olur dedi..Biraz ağır ve yağlı bi balık..Biz ona bağladık..Sonra balık yedim ama hep küçük..
bu arada benim oğlum oluyo İnşallah..

İnanın zaman göz açıp kapayıncaya kadar geçiyo..Daha dün test sonucum elimde şaşkınlıkla bakıyordum..şimdi doğuma hazırlanıyoruz..İnşallah hepiniz sağlıkla kavuşursunuz meleklerinize
sema en yakın zamanda sende meleğine kavuşursun inşallah..
Alt 5.February 2010, 14:26
sema841 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sema841 sema841 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

çok çok teşekkürler kızlar allah razı olsun

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil