Geri git   Tüp Bebek Forum > ANNE ve BABA ADAYLARIMIZ İÇİN > Anne ve Baba Adayları için...

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.January 2012, 09:38
zeliş zeliş isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Alıntı:
denis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
zelişcim senin kız daha 1 bile olmadı yanılıyormuyum? erken bence canım daha. bildiğim kadarıyla uzmanlar çocuk açısından 3 yaşını öneriyorlar kardeş olsun diye. tabiiki buradaki hanımlar olarak bizlerin öyle istediğimiz zaman takvime göre yapma lüksümüz hiç olamadı o yüzden ne zaman olsa düğün bayram tabii. sağlıklı olsunlarda inşallah. gönlüne göre versin Rabbim
Denisciimm zaten niyetim yok artık uyumuyo beni çıldırtıyo gece birde yattı 4 e kadar salla sala oda gece 4 te bir çığlık susturamıom ah bu dişler diyom calpolu dayadım gece gece nese 7 ye kadar uyudu Allah saat çaldı kalk zeliha dedim iş evi topladım apar topar giyindim kızı Allahtan annem alt katta çok şükür ona anahtarı verip telsizi ni açıp gittim. ve ben alıştım bu uykusuzluğa
Alt 4.January 2012, 13:32
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

zelişcim benim oğlum 2 yaşına kadar çok uykusuz bıraktı beni. 2 den sonra biraz düzeldi ama bu ayın ortasında 28 aylık olacak, halen bütün gece deliksiz uyuduğum yok. her çocuk böyle değil belki ikinci olsa daha rahat olur ama bende hep ya o da uykusuz olursa diye gerçekten korkuyorum. hoş bebek olacağıda yok zatende, bazen keşke olsa diye çok istiyorum ama gece olunca yada ilk 2 yıldaki gece bunalımlarım aklıma gelince tekrardan 2-3 yıl daha uykusuzluğa dayanamam deyip olmadığına üzülmekten vaz geçiyorum
3 hafta önce oğlan bir hastalandı. burun tıkandı hemen uykular yine bozuldu.o zamandan beri yine döndük geçmişe. dün gece uyandı ağlıyor susturamıyorum. ya kalkıp sallanan koltuğumuz var ona oturucam sallanıcam o da kucağımda uyuyacak yada beraber yatıcaz o benim üstümde uyuyacakmış. 13 kilo üstümdeyken ben nasıl nefes alıp uyurumki??? 1 saatten fazla üzerimde yattı, uyuyor iyice daldı sanıyorum yavaşça yana kaydırıyorum hoop kalkıp ağlıyor. neyse 1.5 saat uğraştıktan sonra daldı da yana yatırdım uyudu
Alt 9.May 2012, 10:41
(((YaSMiN))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(((YaSMiN))) (((YaSMiN))) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

bu sayfayı açtım, ama uğrayamıyorum birdaha işler güçler,

2. bebekte oğlan kız olsa belki şu anda hissettiklerim daha farklı olurdu diye düşünüyorum yani farklı bir şekilde heyecanlanırdım belki, erkek olunca bildiğim duyguymuş gibi daha sıradan hissediyorum nedense yani sanki kuzeyin aynısı gelecekmiş gibi
RABBİM e binlerce şükürler olsun 2. bebeği hep oğluma kardeş olsun diye istedim geç anne olduk çocuğumuzun belkide birçok şeyini görüp paylaşamıycaz , onun hayatını paylaşacağı biri olsun arkasını yaslasın yanlız hissetmesin diye düşündük inşallah iyi anlaşırlarda bizde doğruyu yapmış oluruz ,belkide aynı cinsiyette olmaları daha iyi olmuştur bu yüzden ,inşallah RABBİM doğrusunu en güzelini eyler herkes için içindede bizim ve evlatlarımız için AMİN.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil