Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Alternatif Tıp

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.August 2013, 12:58
hdogan hdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Wink bal+çörek otu+tarçın yumurta geliştirici

arkadaşlar bir sitede bunu kullanıp yumurtası gelişenleri okudum.çok kişi kullanmış bende bu ay deneyeceğim.pco hastasıyım ve yumurtalarım inatçı.

adetin 2. 3 günü başlıyorsun sabah aç karnına ve akşam yatarken. çatlatma iğnesi vurulana kadar devam.

balın içine toz tarçın ve toz çörek otunu katıyorsun göz kararı(abartmayın)karıştırıp yiyin çok basit. çörek otunun tozunu bulamazsanız dişlerinizle iyice ezip utun.Rabbim belkide bunu vesile kılacak bilemeyiz. yumurtaların büyüme süresini kısaltıyormuş.

hadi bakalım ben deniyeceğim
Alt 28.August 2013, 16:26
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

hgdogan merhaba
bunu tedavi başladığında mı kullanmaya başlamışlar merak ettim. Genelde tedaviye karar verdiğiniz zaman en az bir yada 2 ay önce bu tür kürlere başlanmasını ve tedaviye başlandığında da sonlandırılmasının daha doğru olduğunu duymuştum.Bir sonraki ayın yumurtalarını vücudunuz bir ay önceden hazırlıyor diye okumuştum. Ne kadar doğru bilemiyorum. Tedavide aldığınız ilaçlarla kullanmakta olduğunuz bitkiseller birbirine etkileşim yapabilir. Gerçi kullandıkların .çok yan etki yapabilecek bir şey gibi gelmiyor ama genede çok dikkatli kullanmanı öneririm.

....
Alt 28.August 2013, 16:34
K?demli Üye

Alıntı:
sibelt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hgdogan merhaba
bunu tedavi başladığında mı kullanmaya başlamışlar merak ettim. Genelde tedaviye karar verdiğiniz zaman en az bir yada 2 ay önce bu tür kürlere başlanmasını ve tedaviye başlandığında da sonlandırılmasının daha doğru olduğunu duymuştum.Bir sonraki ayın yumurtalarını vücudunuz bir ay önceden hazırlıyor diye okumuştum. Ne kadar doğru bilemiyorum. Tedavide aldığınız ilaçlarla kullanmakta olduğunuz bitkiseller birbirine etkileşim yapabilir. Gerçi kullandıkların .çok yan etki yapabilecek bir şey gibi gelmiyor ama genede çok dikkatli kullanmanı öneririm.

....
bende sizin gibi düşünüyorum ama yapacağımız şey 1 tatlı kaşığı sabah bir tatlı kaşığı akşam olmak üzere az miktarda ve zaten günlük hayatta kullandığımız şeyler. içinde öyle garip bir karışım yok. ben tedaimle birlikte ypacağım .tabii isteyen doktoruna danışsın yada tedavi ile birlikte yapmasın. ama benim okuduğum kişiler hep tedavideyken yapmış ve güzel cevap almışlar. ben deneyeceğim gelişmeleri yazarım. bu arada tekrar aşılama için start vereceğiz 2 gün sonra .
Alt 28.August 2013, 16:44
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Hadi bakalım hayırlısı sonra sonuçları bizimle paylaş olur mu?
Alt 2.September 2013, 12:03
K?demli Üye

bakalım tedavim başladı kürede başladım gelişmelei yazacağım

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil