Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Alternatif Tıp

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.April 2010, 10:21
kardelen7660 kardelen7660 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Standart Sedefe bağlı kaşıntı

Sedefe bağlı kaşıntı
15 adet çekirdekli siyah kuru üzümler havanda çekirdekler ezilerek çatlatılır. Daha sonra çiğneyerek yutulur. Öğleden evvel ve öğleden sonra boş mideye 2 defa alınır. En fazla 15 gün uygulanır. Siyah çekirdekli kuru üzüm çiğnenirken çekirdeklerin hafif buruk tadının olması gerekir. Eğer, çatlamış çekirdeklerin buruk tadı alınamıyorsa, raf ömrünü doldurmuş demektir.
Dikkat: Hazır çekilmiş olarak satılan üzüm çekirdeği amaca uygun değilidr.
Alt 29.May 2010, 23:24
ademulug
Misafir

sedefin tedavisi asma külü 15gram mısır püskülü külü 15gram büyükbaş hayvan iç yağı 15gram ve vazelin erimeyi sağlayacak kadar karıştırın yara olan yerlere sürün biiznillah kurtulursunuz
Alt 8.September 2013, 09:09
meraklı39 meraklı39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba ben 13 yıldır sedef hastasıyım.bacagımda ve kollarımda sedeflerım bayagı ılerlemeye başlamıştı.baktıkca cok uzuluyordum.eşimin gözünde geçmeyen arpacıklar çıktı.küçük bir operasyon gecırdı yıne gecmedı.bir müşterisi İNGİLİZ KARBONATInı demiş.internetten incelediğimizde birsürü hastalığa ,y, geldığını sedefıde geçirdiğini okuyunca içmeye karar verdım.şimdi Allaha şükür.sedeflerim çok az bir yerde kaldı.başımdakı yağ bezesi yok.ınternetten okuduğumdada kanser dahıl birçok hastalığa iyi geliyor.yalnız marketten değil.eczaneden alıncak.bir bardak ılık suya bır çay kaşıgı katılacak.ackarnına içilecek.
Alt 8.September 2013, 23:59
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

....

Meraklı39 verdiğin bu önemli bilgi için çok teşekkür ederiz. . İngiliz karbonatının bu kadar önemli olduğunu ve bu hastalığı önlediğini hiç bilmiyordum.

.......
Alt 9.September 2013, 09:14
hdogan hdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

size bu hastalığın en güzel tedavi yöntemini söylüyümmü .internetten araştırın sivasın kangal ilçesinde balıklı kaplıca var.sedef hastaları hep buraya geliyor ve Allah ın izniyle şifa buluyorlar. sıcak suyun içinde sayısız balık var ve neenizde hastalık varsa gelip tedavi ediyorlar.acı yok sadece tatlı bir kaşıntı gibi. bu balıkların nereden geldikleri kaynağı belli değilsıcak suyun içinde nasıl yaşıyorlar Allah ın hikmeti . bu balıkları çalıp götürenler olmuş ama çoğaltamamışlar. lütfen araştırın.
Alt 9.September 2013, 13:08
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

...
Allahın hikmeti işte dünyanın hiç bir yerinde olmayıp o balkıkların orada olmasının bir hikmeti var işte. Başka yerde de büyütemediklerine göre onların tek yuvası orası.Suyu, havası ortamı demekki bizim bilmediğimiz bir çok şeyi vardır. Bir tek bakl,lkıkta degil demekki başka yerde buyuyemediğine ve çoğalamadığına göre. " Taş yerinde ağırdır" diye de boşuna söylememişler. Artık atasözlerine de bambaşka gözlerle bakmaya başladım. Çok kadim bilgileride içlerinde saklıyorlar.

.....

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil