Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Tüp Bebek Tedavim ilgili yeni mesajım var

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.December 2017, 14:33
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Standart Kırmızı elmayı yesek ve uyusak uyusak..

Hayaller umitler bir kus gibiyiz cirpiniyoruz hasretle özlemle evladımız olsun diye..o kadar hassaaiski annaler karnindakj bebekleriyle konusurlar..biz flokillerimizle konusur olduk..Ha gayret sevdamız kalbimizin ozlemi...hayatimizin isigiyla..yine umitlerle baslariz ...yumurta alinir..2 tanedir..nefesinizi tutarsiniz dollenecekmi diye....beklersiniz yaşama tutunacakmi diye..2 side dollenir..biraz kanatlanırsınız belki diye..sonra telefon çalar embriyonuz devam etmedi 1 taneye kalırsınız ..yinede sabır dersiniz su 2 gun nasil gecer kalan tek embriyonuz tutunurmu 5.gune merhaba dermi .
Zor iste.anlatilamaz ..hic uaynmak istemezsiniz ...kırmızı elmayi yesek ve uyusak uyusak..sonrami bizim prenslerimizde evlatlarimi olsa öpse bizi uyandırsa hayata onlarla beraber bizde merhaba desek
Baharlarimiz olsa..bizede gun isigi olsa...okadar tarifsiz duygularki analatamiyorki...sağlıcakla kalınız....
Alt 10.January 2018, 11:25
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayaller umitler bir kus gibiyiz cirpiniyoruz hasretle özlemle evladımız olsun diye..o kadar hassaaiski annaler karnindakj bebekleriyle konusurlar..biz flokillerimizle konusur olduk..Ha gayret sevdamız kalbimizin ozlemi...hayatimizin isigiyla..yine umitlerle baslariz ...yumurta alinir..2 tanedir..nefesinizi tutarsiniz dollenecekmi diye....beklersiniz yaşama tutunacakmi diye..2 side dollenir..biraz kanatlanırsınız belki diye..sonra telefon çalar embriyonuz devam etmedi 1 taneye kalırsınız ..yinede sabır dersiniz su 2 gun nasil gecer kalan tek embriyonuz tutunurmu 5.gune merhaba dermi .
Zor iste.anlatilamaz ..hic uaynmak istemezsiniz ...kırmızı elmayi yesek ve uyusak uyusak..sonrami bizim prenslerimizde evlatlarimi olsa öpse bizi uyandırsa hayata onlarla beraber bizde merhaba desek
Baharlarimiz olsa..bizede gun isigi olsa...okadar tarifsiz duygularki analatamiyorki...sağlıcakla kalınız....
Merhaba, arkadaşım!
Ben çok üzgünüm böyle olduğuna göre Başın sağ olsun! İnanılmaz bir acı olduğuna inanıyorum, canım! Allaha emanet ol bol bol dua et, arkadaşım! Umarım her şey yoluna geri gelir. Allah yardımcınız olsun, canım!
böyle bir sorum var. Yumurta donasyonu hakkında düşünmüyor musun, aceba? Belki de bu prosedür yardım edebilir. Mesela bende de arkadaşım var. Onda tüp bebek 4 başarısız girişimi oldu. En sonunda o yumurta donasyonu yaptırmaya kararladı. Uzun zamandır kliniği seçiyordu ve Ukrayna'ya geldi...
Şimdi gebe kaldı. Çok mutlu gerçekten. BUnu da pek çok bekliyordu zavallı arkadaşım. Onun için de çok seviniyorum ben BioTexCom kliniğinde tedavi görüyordu.
Alt 19.March 2018, 13:45
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Selam Sandra hanım.Tepkiniz için teşekkür ederim.Valla ne yapacağımızı ne edeceğimizi bilemiyoruz artık.Çok kötü haline geldik.Eşim benden baya soğudu son zamanlarda çok az konuşuyoruz.Uyuduğumuzda bana hiç yaklaşmıyo sarılmıyo artık eskisi gibi o kadar samimi konuşuyorum artık sizinle çünkü sadece bu forumda acılarımı söyleyebilirim.Bazen odamda kendimi kapatıp saatlerce ağlıyorum sesizce kimse duymasın beni.Benim yaşadıklarımı Allah kimseye yaşatmasın gerçekten çok zor hayatımız.Dediğiniz yumurta donasyondan haberim vardı daha önce ama korkarak detayları girmemeye karar verdim kendim için Dinimize caiz olmadığından dolayı.Donasyonu yaptıran Arkadaşınız türk muydu acaba ? Bunun için nasıl cesaret toplayabildi ? Eşi nasıl kabul etti ? Bence ben eşime söylesem istemez ama belki de bu bizim şansımız olabilir bilemem.Bu tedavi sayesinde hamile kalma oranı kaç acaba ? Bilginiz var mı ?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil