Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp bebek ve kısırlık,bebek tedavileri > Kadın kısırlığı ve tüp bebek tedavileri

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.December 2010, 15:31
yeteeeeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yeteeeeer yeteeeeer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Geçen Hafta Adalet Bakanı Sn. Sadullah Ergin İle görüşme imkanım oldu.
Sevgili Üyelerimiz

Geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü Sayın Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in konuşmacı olduğu İstanbul Astoria Plaza Clementine Cafe de çok özel tasarlanmış bir öğlen yemeğine katıldım. 20 kişilik hukuk camiasının ileri gelenleri ile yapılan son derece samimi geçen bir toplantıydı. Ak parti MKYK üyesi Mutlu Alkan Kütüklüoğlu nun önderliğinde ve Av.Belma Sekmen Hanımında katkılarıyla düzenlenmişti. Yenı değişen anayasa maddeleri konuşuldu. Toplantının sonuna doğru söz alarak tüp bebek tedavileri ile ilgili 6 Mart genelgesine sözü getirdim ve Diğer bakanlıklardan çıkan genelge ve yasa önergelerinin insan haklarına aykırı maddeler içerip içermediği konusunda herhangi bir inceleme yapıp yapmadıklarını merak ettiği söyledim. Hangi madde olduğu sorulunca da Türkiyede zaten yasak olan ama çiftlerin yurt dışına da gitmesini ve tedavi olmasını yasaklanan donor uygulaması maddesinden bahsettim. Genelgenin ilgili bölümünün kendisine mail atılmasını inceleyeceklerini ve herhangi bir ihlal söz konusu ise Sağlık Bakanı arkadaşım kendisine bunu iletiriz dedi. İlgisinde ve yaklaşımına çok teşekkür ettim. Eğer hastaların doğru bilgilenmezlerse sağlıklı olarak nereye gideceklerini bilemeyeceklerini, kulak dolgunluğu yapılan nereyi bulurlarsa oraya gideceklerini ve bundan daha büyük zarar göreceklerini merdiven altı şirketleri doğacağını söyledim. Bunu mutlaka bana mail atarak bildirin dedi. Mutlu hanım bize bakan beyin mail adresini bildirecek ve bu konu ile ilgili itirazlarımızı belirteceğiz. Minicik bir adımın bile beni çok mutlu ettiğini belirtmeliyim. Mutlu Hanıma da Belma Hanıma da bu konu için çok teşekkür ettim.Çıkışta birlikte o günün anısına resim çektirdik. Ortadaki iki bayan ben ve Av.Belma Sekmen Hanım yanındaki de Adalet Bakanımız Sn.Sadullah Ergin Bey.

Bu hafta bu konuyla ilgili TSRM Başkanı Dr.Bülent Urman'lada görüştüm ve ondan daha ayrıntılı bilgi aldım.Mutabık kaldığımız konuları sayın bakana ileteceğim.

İnşallah başka güzel haberlerle gene size dönebilirim.

Sevgiler

Sibel Tuzcu

sibel hanım boş durmuyor arkadaşlar
bence bizd birşeyler yapmalıyız
SEN BİZE İYİ BAK TANRIM SEVDALI KULARINA
Alt 9.December 2010, 01:46
elminda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elminda elminda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

slm arkadaşlar ben izmirdeyim bende tüp bebek denemeyi düşünüyorum bu yolda bende sizinleyim sonunkadar.......
Alt 8.January 2011, 21:37
yiltur yiltur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba arkadaşlar, ben de sırf maddi imkansızlıklar yüzünden tedavimi yapamayanlardanım.42 yaşındayım ve zamanla yarışıyorum desem yeridir.sadece dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.bizim gibi maddi sorun yaşayanlara devletin yardım etmesi lazım.bizimde anne olma hayallerimiz var her kadın gibi.biriliri sisimizi duyar belki.
Alt 9.January 2011, 16:23
yeteeeeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yeteeeeer yeteeeeer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

bütün olumsuzluklar bizden yana
ama yasalarda hiç bir değişiklik yok
ne olcak bu böyle yaaaaaaaaaa
SEN BİZE İYİ BAK TANRIM SEVDALI KULARINA
Alt 27.January 2011, 00:42
hazan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hazan35 hazan35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

ben de size sonuna kadar katılıyorum arkadaşlar,ücretsiz tüpbebek istiyoruz ülkemizde.......
Alt 1.February 2011, 17:45
cnm cnm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

kesinlikle ücretsizlük bır deıl belkı defalarca.ilki olmalı.genc yasta bizim o kdr cok paramız nerden gelcek.üstüne üstlük bır deıl belkı defalarca.ilkine oke ama hadi tutmazsa digerleri....Allahım ne gereksiz seyler ödenioo bu devlette.ama annelik hakkı verılmıo bize.hele bi de kımseyle paylaşamıyoruz.yardım etsınler bize
Alt 14.March 2011, 23:50
semoş semoş isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba arkadaşlar...bende yeni katıldım aranıza bende tüp bebek düşünenlerdenim ama uygulama daha yok, inş. bizimde birgün bebişlerimiz olur. aşılama yaptırdım 2 kere tutmadı bidaha aynı gücü ve maliyeti kaldıramam, normal yolla olma şansıda %20lerde inş kesemize uygun bişey bulucaz. Bende anne olmak istiyorum
Alt 26.December 2017, 20:34
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Selam arkadaşlar..Nerden başlasam bilemiyorum.İlk baştan söylemek istediğim şey konunuz çok komik geldi bana gerçekten )) Beni güldürdüğünüz için teşekkür etmek isterdim ilk öncesinde.Budan sonra bedavanın hakkında fikirimi söylemek isterdim.Bedava isterseniz bedava yaparalar zaten yani kimse kmseye bedava bir şey yaptırmak istemez bu hayatta.Eğer başarılı bir sonuç almak istiyorsanız özele gidersiniz ve ücreti ödersiniz.Eğer öylesine canınız sıkıldığınızdan tüp bebeği yaptırmaya karar verdiyseniz buyur gidin bedava yaptırın ama sonra üzülmeyüm neden kimse sizinle uğraşmadı ve sonucunuz negatif çıktı ))) Ben 3 kere tüp bebeği yaptırdım tolamda yaklaşık 20.000 tl verdik tedaviler için ama yaşlardan dolayı tutmadı gittim Ukrayna'ya BioTexCom'da donasyonu yaptım 7000 euro ödedim ve şu an 7 aylık hamileyim çok şükür ! Yani demek istediğim şey hiç bi zmn beleş hizmetler aramayın çünkü bir fayda çıkmaz burdan .Allah hepinizden razı olsun nolur bu konuda garibanlar gibi davranmayın.
Alt 21.May 2018, 13:58
Zeynep Akgul Zeynep Akgul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba arkadaslar sızlerın yorumlarına bıraz katılıyorum bırazda katılmıyorum yanı tup bebek tedavısınde ılaclar konusunda devlet destegı olması gerektıgını bende hemfıkırım fakat hemfıkır olmadıgım nokta maddı konuda bebek ve bebek masraflarını karsılıcak duzeyde olmamamız dogacak yavrumuzun sadece bız bu duyguyu yasayalım dıye bebegımızın dunyaya geldıkten sonrakı yasantısını olumsun yetersız olmasına goz yummamız haksızlık dıye dusunuyorum lutfen benı yanlıs anlamayın.. Normal yollarla hamıle kalamadıgımız ve evlat sahıbı olabılmemız ıcın gereken masrafları goz onunde tuttugumuzda evlatlarımızın dogduktan sonrakı duzenlerınıde saglamakla yukumlu oldugumuzu dusunuyorum..

Bookmarks

Tag Ekle
25-35 yaş tüpbebek, 35-42 yaş tüpbebek, bebek sahibi olma, çocuk, çocuk istiyorum, devlet hastanesi, doktor, doktor danışma, doktor formları, düşük, endometriozis, erkek kısırlığı, fsh, genetik, ikinci tüpbebek, ilk tüpbebek, kanal tıkanıklığı, negatif tüp bebek, sekonder infertilite, tekrarlanan tüpbebek, tüp bebek, tüp bebek tedavisi, tüpbebek, üçüncü tüpbebek, yumurta

Seçenekler Arama
Stil