Alt 21.September 2017, 21:08
denizsimsek78 denizsimsek78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Lightbulb Anne olma çabası

Merhabalar herkese! Çok güzel bir forum. Beni üye yaptığınız için teşekkür ederim. Sizlerle bir şey paylaşmak istiyorum geçenlerde kafama takılan bir konu bu.Arkadaşımda ( bu forumda kendisi ) sağlıkla ilgili çok büyük problem var.Çikolata kistlerinden dolayı doktor doğum yapamayacağını ve zor olacağını söylemiş. Kendisi daha 35 yaşında. Bebek istiyorlar eşi ile. Doktor sadece taşıyıcı annenin yardımı ile bebek sahibi olabildiği ima etmiş. Şüphe içinde ve kararsız kaldılar. İnternet'te tüp bebek merkezlerini aratmış. Her yerde taşıyıcı anne klinikleri çok pahalı imiş fakat Avrupa ve Rusya karşılaştığında Ukrayna ucuzmuş. Şimdi kocası ile oraya gitmek istiyorlar. Ukrayna’da tedavi gören tanıdıkları Biotexcom kliniğini tavsiye etmişler. Orada neredeyse 40 larında kadınlar gebe kalabildikleri ve taşıyıcı annelerin ise çok mükemmel olduklarını söylemişler. Avrupa’dan çok hastaları varmış . Fakat hala düşünüyorlar...
Umarım çok sağlıklı bir bebekleri olur,
Deniz
Alt 10.October 2017, 12:21
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Benim tedavim Ukrayna'da bahsettiğiniz BioTexCom'da geçti canım.Endometriozisim vardı.Adet öncesinde başlayan ve adet sırasında belirgin halinde çok ağrıyordu ve Bacakları etkileyen ağrı vardı.Oraya geldiğimizde bütün tedaviyi bitirdikten sonra yumurta donasyon hizmeti kullanıp hamile kaldım şu an 1 bçk yaşında ki sağlıklı ve hayırlı bir evladım var ve demek istediğim şey taşıyıcı annelik son çare artık.Önce tedaviyi geçmeniz lazım acele etmeyın bu konuda belki de kendi yumurtanızla doğurursunuz belki donasyonu yaparak hamile kalırsınız Allah büyük..hatta fiyatlar da daha uygun olur.Taşıyıcı annelık en pahalı bir şey tabi ki.Günlerin güzel olsun canım Rabbim yüzünü güldürsün inşallah sonuçun başarılı çıkar
Alt 12.October 2017, 15:07
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Selamlar!
Bir tıbbı üreme merkezi Biotexcom hakkında anlatmak istiyorum size. Almanya’da yaşayan arkadaşlarım o hakkında çok anlatıyordular. Onlar da yumurta donasyonu ypıyordular. Ben tüp bebek üç başarısız girişim yaptım. Bundan sonra tabii ki kürtajlar oldu. Doktor, yumurta donasyonu yapmam lazım diye söyledi. Kocamla İnternet’te çok tüp bebek merkezlerini bulduk. Hepsileri inceledik fakat para konusunda çok değerli bu merkezleridir. Özellikle ABD’de. Önce Kıbrıs’a gitmemize düşünüyorduk ama son anda bundan vazgeçtik çünkü oradaki donör ile problemleri hakkında tanıdıklarımdan duyduk. Biotexcom’a en sonunda gitmeye karar verdik. Şimdi doktorumuz ile ilk görüşmeye bekliyoruz. Çok heyecanlıyoruz. Biotexcom kliniği bütün dünyada çok ünlü bir merkezdir.
Alt 12.October 2017, 15:18
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Lightbulb

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar!
Bir tıbbı üreme merkezi Biotexcom hakkında anlatmak istiyorum size. Almanya’da yaşayan arkadaşlarım o hakkında çok anlatıyordular. Onlar da yumurta donasyonu ypıyordular. Ben tüp bebek üç başarısız girişim yaptım. Bundan sonra tabii ki kürtajlar oldu. Doktor, yumurta donasyonu yapmam lazım diye söyledi. Kocamla İnternet’te çok tüp bebek merkezlerini bulduk. Hepsileri inceledik fakat para konusunda çok değerli bu merkezleridir. Özellikle ABD’de. Önce Kıbrıs’a gitmemize düşünüyorduk ama son anda bundan vazgeçtik çünkü oradaki donör ile problemleri hakkında tanıdıklarımdan duyduk. Biotexcom’a en sonunda gitmeye karar verdik. Şimdi doktorumuz ile ilk görüşmeye bekliyoruz. Çok heyecanlıyoruz. Biotexcom kliniği bütün dünyada çok ünlü bir merkezdir.
Allah yardımcınız olsun canım Evet bende çok memnum kaldım hem fiyat hem de hizmet konusunda.İnşallah sizde hamiş kalırsınız sonunda =) Kliniği Beğenmenize eminim çok efendi ve tercübelli personel çalıştığı için Hatta türkçeyi bilenler de var o konuda da endişeniz olmasın sizi anlayamazlar diye.Görüşmeye geldiğinizde ve bütün tedavi süresinde lütfen bizden ayrılmamanıza rica ederim bilgi almak amacıyla bende memnuniyetle hikayenizi okurum Sizin için dua ederim Rabbimiz büyüktür sizin de bir çocuğa sahip olmak nasip eder inşallah ...
Alt 20.October 2017, 14:57
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah yardımcınız olsun canım Evet bende çok memnum kaldım hem fiyat hem de hizmet konusunda.İnşallah sizde hamiş kalırsınız sonunda =) Kliniği Beğenmenize eminim çok efendi ve tercübelli personel çalıştığı için Hatta türkçeyi bilenler de var o konuda da endişeniz olmasın sizi anlayamazlar diye.Görüşmeye geldiğinizde ve bütün tedavi süresinde lütfen bizden ayrılmamanıza rica ederim bilgi almak amacıyla bende memnuniyetle hikayenizi okurum Sizin için dua ederim Rabbimiz büyüktür sizin de bir çocuğa sahip olmak nasip eder inşallah ...
Cevabınız için ço teşekkür ederim arkdşm! Türkçem kötü olduğunu biliyorum ama Türkçe benim ikinci dilim. Annem türk babam rus. Bunun için Türkçem'e özür dilemek istiyorum.
Alt 23.October 2017, 14:34
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar!
Merhaba, Sandracığım!
Yorumunuzu görüp sizinle honuşmak istedim cnm. Ben de bu klinikte tedavi gördüm yani Biotexcom'da. Orada sizin tedavi gördüğünüze çok sevindim gerçekten! Nasılsınız, cnm?

Bookmarks

Tag Ekle
donör, taşıyıcı annelik, tüp bebek, ukrayna

Seçenekler Arama
Stil