Alt 13.May 2010, 22:06
zeyber zeyber isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Pregnyl sorunu

Bu sitede buluşan herkese Allahım yardım etsin inşallah. Benim bu başlığı açmamda ki neden pregnyl bulabilmek içindir. Eminim ki benim gibi pregnyl bulamayıp arayanlar da vardır. Pregnyl bulanlar nerden, nasıl bulduğunu paylaşırsa; bu konuda sorun yaşayanlara yardım olacaktır.
Alt 3.February 2011, 11:04
BirAnadoluGenci BirAnadoluGenci isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Arkadaşlar pregnyl ilaç ile ilgili 1,5 yıldır devamlı sorun yaşıyoruz, işin çözümü ise eczacılar odasının ilaçla ilgili şikayet biriminin telefonlarını susturmamaktır. Lütfen pregnyl kullanan herkes 0312 218 31 02 numaralı telefonu arayarak, ilaç bulamamaktaki şikayetlerini bildirsinler. Pregnyl üretim yerinin tadilattan geçtiğinden dolayı üretim yapamadıklarını ancak yurtdışından getirebildiklerini ve 1 aya kadar çözülebileceğini söylüyorlar ancak 1 yıldır aynı masal devam ediyor. Eğer arayıp başlarını şişirirsek yurtdışından ithal de edebileceklerini söylediklerine göre o zaman ithal etsinler, bir şekilde bu ilaçlara ulaşalım. Hepinizi duyarlı olmaya davet ediyorum.
Alt 3.February 2011, 12:48
dilek82 dilek82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

prengnyl evet bende bulamamıştım ben manisa merkezde oturuyorum akhisar ilçesinden buldum birde ege üniversitesindeki eczanelerde varmış sana yardım etmek isterdim hatta alıp gönderebilirdim fakat yarın 8:45 de yumurtalıklarım toplanıyor dün akşam 11 de vuruldum çatlatma iğnesini araştır bulabilirsin ama onun yerine ovitrella veriyolar oda 80 tl di sanırım ama prenglin 20 tl 2 tanesi biz getirme üçretiyle beraber 25 verdik büyük hastane lerin karşılarındaki eczanelerden bulabilirsin allah yardımcın olsun
Alt 28.March 2011, 06:44
suskunxxy suskunxxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

işallah salı veya çarşamba günü eczaneler pregnyl dağıtımı yapılacaklar. firma yetkilisi öyle söyledi. herkese geçmiş olsun
Alt 1.April 2011, 09:35
suskunxxy suskunxxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

herkese merhabalar
arkadaşlar bildiğiniz gibi sustanon ve pregnyl piyasada yok. geçen iegm nin bana cevabıda bu hafta içinde pregnyl in piyasada olacağı söylenmişti ama bugün eczacıya sordum hala yok depoya sordular orda da yok .sizlerden isteğim gerekli yerlere gerekirse birkaç defa bile mail atmanız. bugün teteteron azaltıcı önleler aınırken biz hastaların kullanması gereken ilaçlarda bir türlü kalıcı çözüm üretilmedi.LÜTFEN SESİMİZİ DUYURALIM... BİZİMDE DAHA İYİ YAŞAMAYA HAKKIMIZ VAR.....

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil