Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 6.May 2016, 16:23
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart Çocuk İstiyorum Üyesi olup anne baba olanlar

Merhaba arkadaşlar
ÇİDEr ve ya Çocuk İstiyorum Forum üyesi olup anne baba olan arkadaşlarımız buraya yazarlar mı?
Kimler olmuş bakalım
Alt 8.June 2016, 11:29
hazan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hazan35 hazan35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Kimseler ugramiyor artik buralara,acik kursude sohbet yok,sohbet odasi yok ne oldu bu siteye,ne oldu benim arkadaslarima yahu
Alt 2.March 2018, 22:06
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Benim hayatım 20 yaşında evlenip kendi ailemi çok çocuklu kurmak istememle başladı. 20 yaşında bir nedenle gitmek zorunda kaldığım jinekolog bana hiç bir zaman çocuğumun olmayacağını söyledi. Mücadeleci ruhum “senin dediğin değil benim dediğim olacak, benim çocuğum olacak “ şeklinde cevap verdiğinden o günden başlayarak 22 seneye yakın bir süre anne olmak için çeşitli aralıklarla kısırlık tedavileri gördüm. Yalnız tedavi görmekle kalmadım evlat edinme ve diğer yolları da araştırdım ama hep ellerim boş kaldı. 42 yaşında sayısını unuttuğum aşılama tedavisi ve 5. tüp bebek denemesinden sonra rabbim beni bir kız çocuğu ile mükâfatlandırdı.Onu da Ukrayna'da Kiev'de olan BioTexCom klinikte yumurta donasyonu yaparak hedefime ulaştım ve 2 sene önce 6 Haziran'da Dünya tatlısıyla kavuştum.Hilal Yılmaz kimdir ve nasıl bilirsiniz diye sorarlarsa “Doğru olduğuna inandığı bir şey için sonuna kadar mücadele eden biri ” diye cevaplanmasını tercih ederim.
Alt 3.April 2018, 10:39
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim hayatım 20 yaşında evlenip kendi ailemi çok çocuklu kurmak istememle başladı. 20 yaşında bir nedenle gitmek zorunda kaldığım jinekolog bana hiç bir zaman çocuğumun olmayacağını söyledi. Mücadeleci ruhum “senin dediğin değil benim dediğim olacak, benim çocuğum olacak “ şeklinde cevap verdiğinden o günden başlayarak 22 seneye yakın bir süre anne olmak için çeşitli aralıklarla kısırlık tedavileri gördüm. Yalnız tedavi görmekle kalmadım evlat edinme ve diğer yolları da araştırdım ama hep ellerim boş kaldı. 42 yaşında sayısını unuttuğum aşılama tedavisi ve 5. tüp bebek denemesinden sonra rabbim beni bir kız çocuğu ile mükâfatlandırdı.Onu da Ukrayna'da Kiev'de olan BioTexCom klinikte yumurta donasyonu yaparak hedefime ulaştım ve 2 sene önce 6 Haziran'da Dünya tatlısıyla kavuştum.Hilal Yılmaz kimdir ve nasıl bilirsiniz diye sorarlarsa “Doğru olduğuna inandığı bir şey için sonuna kadar mücadele eden biri ” diye cevaplanmasını tercih ederim.
Hilal hanım iyi günler metininize denk gelince sanki kendi hikayemi okuyormuşum gibi hissettim.Bende 41 yaşındayım şu an 2 aşılama 4 tüp bebek denemem en güzel ve kaliteli kliniklerde geçirdi.1ci defa Medikal Park hastanesinde tüp bebeği yaptırmaya denedik yaşım 35ti o zmn.Transfer edildi ama kan testi verince pozitif çıktı tutunmadı bebeğim..2kere İntanbul'a bahçeci'ye gittim her seferinde tutmuş ama düşük yaptım biri 1 aylıkken başkası ise 2aylıkken.En son Memorial'de denedik eşimle 1 sene önce 40 yaşımdayken ama kalp atışı duyulmadı kontrole gittiğimizde.Nazar mı desem nasip değil mi desem bilemedim ama tedaviler için yaklaşık 30 000 tl harcadık ama aynı yerdeyiz...Kafamı yiyorum artık açıkçası.Şimdi anne olmak için ölürüm bile yeter ki bir evladı dünya'ya getiriyim o kadar net konuşuyorum.Sizde anladığım kadarıyla Ukrayna'da yumurta donasyonu mu yaptırdınız ? Peki Kıbrıs'ta yapılmıyo mu bu işlem ? Neden orasını seçmeye karar verdiniz peki ?Cevabınız için şimdiden teşekkür ederiz Allah tüm isteyenler nasip ...

Bookmarks

Tag Ekle
anne baba olanlar

Seçenekler Arama
Stil