Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Azosperm ile savaş ve tüp bebek tedavileri

Seçenekler Arama Stil
Alt 5.August 2010, 21:06
sonunakadar sonunakadar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

laracan sizin adınıza sevindim inş devamıda gelir.Dondurulmuş spermlerle hamile kalıp bebegini kucagına alan yakın bir arkadaşımız var.Bu siteden inş sizde arkadaşımız gibi mutlu sona ulaşırsınız.Şansınız bol yolunuz açık olsunUmarım bir gün azosperm denilen bu rahatsızlıga bir çare bulunur.
Alt 5.August 2010, 22:01
laracan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
laracan laracan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

teşekkür ederim, çok heyecanlıyız, umarım umutlarımız karşılığını bulur. Allah hepimize bebeklerimizi nasip etsin.
Alt 17.August 2010, 13:27
sdecemis sdecemis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba arkadaşlar kaan hocanın tedavisine başladık bende sonuçları mail attım cevap bekliyorum ama sizde en azından fikirlerinizi söyleyin sizce değerler nasıl fsh 22,93 testesteron 1,90 ve 6,65 testesteron (serberst ) 7,00 ve 24,29
Alt 22.August 2010, 14:49
svs svs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
sdecemis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar kaan hocanın tedavisine başladık bende sonuçları mail attım cevap bekliyorum ama sizde en azından fikirlerinizi söyleyin sizce değerler nasıl fsh 22,93 testesteron 1,90 ve 6,65 testesteron (serberst ) 7,00 ve 24,29

sdecemis keşke hormon testinde yer alan referans aralıklarınıda yazsaydın,ama bence FSH yüksek testosteron düşük primer testiküler yetmezlik olabilir.FSH düşürülürse sperm çıkışı belki olabilir eğer olmazsa mikrotese denersiniz.Unutmayınki FSH ne kadar yüksekse sperm üretimi o kadar bozuk demektir,ama moralini bozma en azında mikrotese için değerler o kadarda yüksek değil fsh değeri 50-60 olup mikrotesede sperm bulunanlar varmış.İnşallah normal yollarla bebeğinize kavuşursunuz.
Alt 25.August 2010, 10:56
sdecemis sdecemis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

normal yollarla kavuşabilecek olmak benim için hayalinde ötesinde keşke öyle olabilse biz mikrotese ye de hazırız Allahım hayırlısından bir tane bakıpda imrendirtmeyecek kadar bütün izteyenlere içi sırada bize nasip etsin inşallah arkadaşlar Allahım hiçbirimizi evlatsız kalmakla terbiye etmesin yalnızlıkla terbiye etmesin inşallah bu çok zor
Alt 15.September 2010, 20:02
Zeynebim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Zeynebim Zeynebim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Rabbim hepimize yardım etsin inşaallah..Bu derdi taşımak zormuş gerçekten...
Alt 24.September 2010, 19:17
zeynosu zeynosu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Arkadaslar, benim esimde de sertoly cell sendromu var, azospermi... ve 2 yasinda bir oglumuz var, sakin vazgecmeyin

formun eski uyesi

zeynosu
Alt 24.September 2010, 20:51
esrasltn esrasltn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

yeni üye oldum arkadaşlar 8 yıllık evliyim eşim 1.yıldan sonra bizde malesef eşimde azospermi olduğunu öğrendik.4 yıl önce başarısızlıkla sonuçlanan bir micro tese operasyonu geçirdik.allah hepimizin yardımcısı olsun..
Alt 2.October 2010, 07:41
elf78 elf78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Arkadaslar, benim esimde de sertoly cell sendromu var, azospermi... ve 2 yasinda bir oglumuz var, sakin vazgecmeyin

formun eski uyesi

zeynosu

hangi doktora gittiğinizi paylaşmamışsınız böylesine kritik bir teşhis sonucu bu olumlu gelişmeyi yaşadığınız için öncelikle tebrik ediyorum ama yazarsanız diğer insanlarada şifa olabilir
Alt 2.October 2010, 12:07
zeynosu zeynosu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Tbiki her zaman yardımcı olmak isterim.Bitkisel ilaçları kullandı eşim,çakşır otu, arı poleni, havuç kürü, L carnitin ve L'arginin(sonra bunu bıraktık.) keçi boynuzu kürü, çok sağlıklı beslendi ve amerikan hastanesinde Ahmet Musaoğlu cok uğraşarak(ameliyat 2 saate yakın sürdü) sperm buldu. Ardından döllenme olmadı, neyse ki.denemede hamile kaldım. Şimdi 2.çocuk icin eşim yeniden ameliyat olacak..
Ha bu arada 2.cocuk için bir kere daha anadolu sağlık merkezinde ameliyat oldu ama 2. ameliyatta sperm bulunamadı...

Şimdi yeniden Ahmet Bey'de bir kere daha şansımızı deneyeceğiz.

Başka her sorunuzu istediğiniz zaman cevaplamaya hazırım.UMUDUNUZU KAYBETMEYİN)))
Sevgiler,

zeynosu

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil