Alt 11.May 2016, 15:42
mutlusonolsun mutlusonolsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

canım ben de yüksek fsh la ikizlere hamile kaldım. geriye dönüp okursan sana umut olur.ümidini hiç yitirme. tedavilere devam et
Alt 27.May 2016, 14:58
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Alıntı:
mutlusonolsun´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
canım ben de yüksek fsh la ikizlere hamile kaldım. geriye dönüp okursan sana umut olur.ümidini hiç yitirme. tedavilere devam et

Bunda facebook gibi resimli aracların cıkmasının da etkisi var. aslında burada olanlar kalıcı bir resim bir yazı bir cok seyin icinde facebookta kaybolup gidiyor.. İnşallah eskisi gibi olur bilemiyorum
Alt 7.July 2016, 17:12
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Selam kızlar bende ara ara girip forumu bulamayanlardandım ohh çok şükür buldum kavuştum..
Mutluson nasılsın kuzummm.. Bebişler nasıl ?? Yorumumu gören eski dostlardan inşallah bişeyler yazan olur..Elif recah umutışığı angel hepiniz nasılınız?

Ben 3 yıldır tam olarak doktora bile gitmeyi bırakmıştım maalesef..İlaçsız adetde göremiyordum sabredemiyordum belkide.Ramazandan önce içmedim cycloyu ve dün adet oldum hemde çok çok güzel yarın bi doktora gidesim var hem hormon testleri hemde hiç antral folikül varmı diye ama o kadar uzak kalmışım ki konudan nerde hangi doktor var onu bile bilmiyorum )

Hepinize selam eder öperim..İnşallah çok güzel haberlerle geri dönüş yaparsınız.
Alt 26.July 2016, 14:33
ANGEL2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ANGEL2008 ANGEL2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Elole canım iyim çok şükür bende bildiğin gibi aynıyım gelişme yok artık oluruna bıraktık kısmet bakalım.hakkımızda hayırlısı
Alt 26.July 2016, 14:43
Güvenilir Üye

İllusive arkadaşın bu kürleri nasıl kullandı bize de yazar mısın canım .soğan kürü hayıt tohumu ve incir kürünü bize ayrıntısıyla yazabilir misin
Alt 26.July 2016, 14:45
Güvenilir Üye

Formu canlandıralım hadi arkadaşlar ümitsiz olmayalım . Herşey Allahtan .toplanalım yine. Bende bir ara çok su içtiğim ve hızlı yürüyüş yaptığım ay kendim regl oldum fsh 14 oldu. Ve kilo verdim . Bol su içmek çok iyi arkadaşlar
Alt 4.August 2016, 22:05
dmk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dmk dmk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

merhaba arkadaşlar;
Bende uzun bir aradan sonra tekrar buradayım. Özlemişim burasını ) sohbetlerimizi birbirimize destek olup moraller verdiğimiz günleri.
Ne yazık ki bende de bir değişiklik yok. İki tedavi geçirdim ikiside olumsuz sonuçlandı. folikül görüldü bütün ilaçlara rağmen büyümedi ve tedaviler yarıda kesildi. cylo kullanmadan adet olamıyorum fakat son 4-5 aydır onuda bıraktım. Evlatlık için araştırma yapmaya başladım yeni yıl ile birlikte başvurmayı düşünüyorum. Umarım forumumuz eski günlerine döner
Alt 5.August 2016, 10:26
mutlusonolsun mutlusonolsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
eloelo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam kızlar bende ara ara girip forumu bulamayanlardandım ohh çok şükür buldum kavuştum..
Mutluson nasılsın kuzummm.. Bebişler nasıl ?? Yorumumu gören eski dostlardan inşallah bişeyler yazan olur..Elif recah umutışığı angel hepiniz nasılınız?

Ben 3 yıldır tam olarak doktora bile gitmeyi bırakmıştım maalesef..İlaçsız adetde göremiyordum sabredemiyordum belkide.Ramazandan önce içmedim cycloyu ve dün adet oldum hemde çok çok güzel yarın bi doktora gidesim var hem hormon testleri hemde hiç antral folikül varmı diye ama o kadar uzak kalmışım ki konudan nerde hangi doktor var onu bile bilmiyorum )

Hepinize selam eder öperim..İnşallah çok güzel haberlerle geri dönüş yaparsınız.
canım iyim sen nasılsın. özledim hepinizi burdaki yazışmaları. arada giriyorum ama genelde yazn pek olmuyo şimdi görince sevindimm.
Alt 18.October 2016, 15:50
BF2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BF2012 BF2012 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhabalar, ara ara tedavi dönemlerm yazsam da uzun zamandır yazmıyordum ben de, yaklaşık 3 sene önce 0.5 amhla prematüre overyan yetmezlik tanısı almış bu siteye yazmıştım o zamanlar bekardım evlensem mi acaba çocuk sahibi olabilr miyim sorularıyla boğuşuyordum bir yandan da en zorlu bölümlerden birinde okuyordum. Sonuç olarak keşke dememek için evlendim ve geçen zaman içinde bir yandan okula devam ettim bir yandan da tedavilere. Çok defa opu geçrdim her ay 2-3 folikülüm oldu büyümeyen iptal edilen tedavilerim oldu ,olan embriyolarımın bir kısmını dondurdum , okulun yoğunluğundan dolayı 3 sefer transfer olabildim ilki biyokimyasal ikincisi negatif ve çok şükür bu 3. Denememde ben de pozitif alabildim.Grade 1 , tek embriyo transferi ile. 20 haftalık olduk , yarıladık sayılır inşallah kucağıma almak da nasip olur buraya da yazmak istedim ki birilerine umut olsun olumsuz denemelerle pes etmesinler çünkü ben zor zamanlarımda hep birilerinin mutlu sonla biten hikayelerini okuyarak bu kararımı almış ve tedavilere başlamıştım.Artık 5. Sınıf oldum çok şükür onda da sona yaklaştım sayılır en azından sınav yönünden en zorlu seneleri bitirdim zamanında bana yazmış destek olmuş herkese çok teşekkür ederim umarım isteyen herkes mutlu sona ulaşır bu zorlu yolda hep dualarımdasınız.

Konu BF2012 tarafından (18.October 2016 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.
Alt 18.October 2016, 16:00
BF2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BF2012 BF2012 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Bu arada tedavi içeriğim olarak merak edenler olursa diye onu da yazayım, ben bitkisel hiçbir şey kullanmadım bu süreçte doktorumun verdiği tedavilerin ve ilaçların dışına çıkmadım.Tüm bu süreçte fayda gördüğümü net ifade edebileceğim iki şey oldu biri DHEA biri de düşük doz iğne ile tedavi.İlk denememde yüksek doz iğne kullandık ve ben hiç kaliteli embriyo geliştiremedim sonraki tüm tedavilerimde klomen veya menopur kullandık, çok daha kaliteli embriyolar elde ettik.Bunun yanında omega 3 folik asit ve melatonin desteği de aldım.Fshı ilk dönemler baktırsam da sonraki hiçbir tedavimde baktırmadım en son kaç oldu bilmiyorum moralimi bozduğu için istemedim, dr umla tek kıstasımız adetin 3. Günü folikül görmek ve foliküllerin gününe uygun şekilde büyümesiydi.Tedavilerdeki en önemli şeylerden biri de kafanızın uyuştuğu ve size pozitif olarak yaklaşan bir doktor bulmak zira çoğu doktor bizim gibi zor hastalarla uğraşmak istemiyor ya da baştan umutsuz konuşup sizin az biraz olan umudunuzu da kırıyor.

Konu BF2012 tarafından (18.October 2016 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil