Alt 15.September 2014, 14:04
recah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
recah recah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

kirazim ankaradayim gecici degil ama ins gecici olur

ins birdahaki ay gelmeyi pl;anliyorum kizlar hazirlikli olun

bf2012 bizin gibi kisilerde boyle seyler cok normal bence sen simdi bunlari dusunme ve dugunune odakli ol bu gunkler geri gelmez.birde egerki cok rahatsizssan gir bir doktora durumunu anlat bari en azindan dugunune kadar kafan rahat eder bu arada mulu olursun inss tez zamanda bebeklerine kavusursunnnn

biu arada kizlar bugun dokrtora gittim CEM SOMER ATABEKOGLU DIYE BIR DOKTOR VBAKALIM ILK KEZ UMUVERSITE HASTANESINDE BOIR DOKTORA GIDIYORUM HAYIRLISI 4 TE DOKTORDA OLUCAM DUA EDINDE MORALIMI BOZMASIN EN AZINDAN
Yunus Emre
Alt 17.September 2014, 00:38
BF2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BF2012 BF2012 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Haklisiniz evet ama hep duzenli olurdu ilk kez boyle oldu ben de korktum dogal olarak fsh cok mu yukseldi acaba diye evet dugunume odaklanmam lazim ama hic doya doya yasayamadim acikcasi hep bir burukluk.Doktora da gideyim diyorum ama test yaptirir sonra fsh yukselmistir iyice son dugun gunlerimi de aglayarak gecirmek istemiyorum.Off bilmiyorum ya daha baslamadan yordu bu olay beni.
Alt 22.February 2016, 18:18
subebegi subebegi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım 21 yaşındayım ilaçsız adet olamıyorum doktor bana primature over yetmezliği yani bu teşhisi koydu. FSH 16 benım. Yorumların hepsini okuyamadım. aranızda böyle olupta çocuğu olan var mı acaba??
Alt 22.February 2016, 18:20
subebegi subebegi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Bu arada ben hormon testini adet kesildiğinde yapmıştım ama araştırmalarıma göre adetin 2. veya 3. günü olması gerekiyormuş.Doktor bana böyle birşey söylemedi. FSH ondan yüksek çıkmış olabilir mi böyle bir ihtimal var mı??
Alt 24.February 2016, 20:55
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

canim gecmis olsun, hos geldin aramiza... subebegi ilaclada olsa adet olabilmen iyi güzelim sakin ilaclarini aksatma... evet normalde ikici ücüncü gün yapiliyor bu test ama, ilacsiz regel olamadigina göre cok düsük yada cok yüksekki ilacsiz regel olmani engelliyor... Sani bu konuda netten hayit bitkisini iyice arasitirip icmeni tavsiye ederim...gecmis olsun..
Alt 4.May 2016, 15:44
mutlusonolsun mutlusonolsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

merhaba kızlar. ben de eski üyelrdenim. uzun süredir takip etmiyordum. daha doğrusu sayfayı bulamıyordum. kimse yazmıyo sanki eski üyelr yok.
Alt 4.May 2016, 17:27
illusive illusive isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Herkese Merhaba,

Ben 38 yaşındayım ve 20 gün önce erken teşhis koyuldu.
FSH 63
AMH 0.08 çıktı.

Bütün doktorlara ulaşmaya çalıştım bana şansımın olmadığını söylediler. En son 3,5 ay önce adet olmuştum. Bunu öğrendiğimden bu yana bambaşka bir insan oldum.
Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
Bu arada ben hayıt tohumundan incir kürüne hepsine başladım
Alt 4.May 2016, 17:51
Yeni Üye

Bu arada bu konuya giren pek olmuyor artık sanırım ama belki 1 kişi bile beni burada okursa en azından ona umut olsun.

Benim arkadaşımda 39 yaşında erken menepoza girdi ve FHS 58 AMH 0.01 idi. Gittiği bütün doktorlar imkansız demiş hem yumurta rezervi yok hemde fsh yüksekliği hemde adet düzensizliği erken menepoz hatta postmenepoz teşhisi koyuldu ve 1 yıl mücadele etti.

HAYIT TOHOMU
İNCİR KÜRÜ
SOĞAN KÜRÜ
bunları kullandı ayrıca bir doktora rahim yatağını kontrol ettirdi düzeltme oldu sanırım ve bu cumartesi hemde tüp bebek olmadan kendiliğinden hamile kaldı.

Bu arkadaşım bana ve benim gibi bunu okuyan herkese ümit olsun. bir ayet var "BENİM EN ZİYANDA OLAN KULUM, BENDEN ÜMİDİNİ KESENDİR"
1 yıl içinde kendiliğinden 2 kere adet görebilen bir bayanın kendiliğinden hamile kalma şansı varmış.
Alt 4.May 2016, 17:55
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Merhaba illusive çok geçmiş olsun.
Senden ricam raporların ile birlikte sana vereceğim linkteki formu doldurman ve bize yollaman. Bizde bir kaç doktora yollayalım . FSH yüksekliği bir çok nedenden dolayı da olabilir. Hayıt tohumunu kullanmanı öneririm. Bir çok arkadaşımız bundan fayda sağladı.İncir kürü hakkında çok bilgim yok bu konuda bir şey söyleyemeyeceğim. İnşallah yararlı olur. Çok geçmiş olsun
Doktor linki
http://www.cocukistiyorum.com/prof-dr-bulent-tiras.html
Alt 4.May 2016, 18:03
Yeni Üye

sibelt çok teşekkür ederim link için. bilgilerimi gönderdim umarım iyi cevaplar alabilirim...ama diğer arkadaşların bu konuda artık hiç yorum yazmıyor olmasıda üzücü. bu paylaşımlar benim gibi olan kişiler için çok ama çok önemli ve değerli paylaşımlar...

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil