Alt 9.December 2010, 09:21
elifmisra elifmisra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Endoyu yendim.......

Herkese Merhaba
Uzun bir aradan sonra yeniden aranızda olmak çok güzel.Nazlımm ismi ile çok şeylerimi paylaşmıştım.Kısaca kendimi hatırlatıp denediğim yöntemin ne kadar başarılı olduğunu paylaşmak istedim.
Biliyorum ki benimle aynı sorunu ve acıları paylaşan çok kişi var.18 yıldır endometriozis ile kardeş olmuştuk.Arkasından 9 ameliyat ve tamamen düğümlenen bağırsaklar.Doktorların herşey bitti dediği aşamada inandım ve tüp bebek yaptırdık şükürler olsunki ilk denemede olmuştu hemde ikizdi.Ama ikisinide 25 haftalıkkken kaybettik ve hayat yeniden çekilmez oldu.Bitmişti herşey......
1 yıl sonra kendimi toplayıp doktora gittiğimde nurtopu gibi endolarım vardı.Denediğim ve garanti dedikleri bitkiseller iyice azdırmıştı endoları.Buarada aldığım kilolar inanılmazdı(98 kilo) ve ben ben değildim.Sonunda karar verdim ve 7 aydır kullandığım ürünleri kullanmaya başladım.Ne olacaksa olsun dedim zaten kaybedecek birşeyim yoktu,endolar coşmuş ağrılar inanılmaz,hormonlarının hepsi ayrı telde çalıyor ve adetlerim kafasına göre oluyoru. ve doktor ameliyat için (rahim ve yumurtalıklar alınacak) gün belirlememizi istedi.Son kez bu ürünleri kullanacağım ondan sonra ameliyat olacağım diye eşimle karar verdik.
7 aydır kullandığım ürünlerim sayesinde hayatım tamamen değişti ve bunu sizlerle de paylaşmak istedim.25 kilo verdim hemde hiç aç kalmadan ve istediğimi yiyerek.Geçen hafta 4 kez doktora gittim hormonlarım normal insanlardaki seviyelerde,adetlerim hiç olmadığı kadar düzenli ve ağrısız inanamadık ama artık tuvalete bile gidebiliyorum.Çünkü bağırdaklarım çalışıyor va bana acı vermiyor))En önemlisini unutttum endolarım yokkkkkkkkk.Eşim bana resmen yeniden aşık oldu ve evliliğimiz kurtuldu )))
Fazla detay belirtemiyorum ama denediğim ve aldığım bu güzel sonucu sizlerden saklayamazdım.Ben şu ana dünyanın en mutlu insanıyım ve bebeklerime kavuşmak için hazırım...
Endosuz hayata MERHABA.....
Alt 9.December 2010, 19:33
kardelen7660 kardelen7660 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

senin adına çok sevindim arkadaşım inşalllah bebeğine kavuşursun ama denediğin hiç bir şeyi yamamışsınki paylaştım diyosun ama hiç bişey yok sadece sonuç var nasıl kilo verdin 7 ay ne kullandın nasıl kullandın 25 kşloyu yiyerek nasıl verdin bunların hepsi cevapsız üstü kapalı anlayamadım ben yazarsan bilgileniriz bizde
Alt 9.December 2010, 19:41
özden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
özden özden isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Smile

Alıntı:
elifmisra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese Merhaba
Uzun bir aradan sonra yeniden aranızda olmak çok güzel.Nazlımm ismi ile çok şeylerimi paylaşmıştım.Kısaca kendimi hatırlatıp denediğim yöntemin ne kadar başarılı olduğunu paylaşmak istedim.
Biliyorum ki benimle aynı sorunu ve acıları paylaşan çok kişi var.18 yıldır endometriozis ile kardeş olmuştuk.Arkasından 9 ameliyat ve tamamen düğümlenen bağırsaklar.Doktorların herşey bitti dediği aşamada inandım ve tüp bebek yaptırdık şükürler olsunki ilk denemede olmuştu hemde ikizdi.Ama ikisinide 25 haftalıkkken kaybettik ve hayat yeniden çekilmez oldu.Bitmişti herşey......
1 yıl sonra kendimi toplayıp doktora gittiğimde nurtopu gibi endolarım vardı.Denediğim ve garanti dedikleri bitkiseller iyice azdırmıştı endoları.Buarada aldığım kilolar inanılmazdı(98 kilo) ve ben ben değildim.Sonunda karar verdim ve 7 aydır kullandığım ürünleri kullanmaya başladım.Ne olacaksa olsun dedim zaten kaybedecek birşeyim yoktu,endolar coşmuş ağrılar inanılmaz,hormonlarının hepsi ayrı telde çalıyor ve adetlerim kafasına göre oluyoru. ve doktor ameliyat için (rahim ve yumurtalıklar alınacak) gün belirlememizi istedi.Son kez bu ürünleri kullanacağım ondan sonra ameliyat olacağım diye eşimle karar verdik.
7 aydır kullandığım ürünlerim sayesinde hayatım tamamen değişti ve bunu sizlerle de paylaşmak istedim.25 kilo verdim hemde hiç aç kalmadan ve istediğimi yiyerek.Geçen hafta 4 kez doktora gittim hormonlarım normal insanlardaki seviyelerde,adetlerim hiç olmadığı kadar düzenli ve ağrısız inanamadık ama artık tuvalete bile gidebiliyorum.Çünkü bağırdaklarım çalışıyor va bana acı vermiyor))En önemlisini unutttum endolarım yokkkkkkkkk.Eşim bana resmen yeniden aşık oldu ve evliliğimiz kurtuldu )))
Fazla detay belirtemiyorum ama denediğim ve aldığım bu güzel sonucu sizlerden saklayamazdım.Ben şu ana dünyanın en mutlu insanıyım ve bebeklerime kavuşmak için hazırım...
slm arkadaşım nasıl kilo verdigini paylaşırsan sevinirim . bende kilo dan dertliyim ...
Alt 11.December 2010, 16:01
Yeni Üye

Sevgili Özden,Kardelen7660
Sağlıklı beslenmenin nasıl olduğunu öğrenerek başladım ve ürünleri kullandım.Detaylı bilgi için mesaj atarsan telefonumu veririm.Sevgiler....
Alt 13.December 2010, 11:47
kardelen7660 kardelen7660 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

o tarz ürünlerin zararlı olduğunu bırakınca çok daha fazla kilo alındığına bizzat kendim şahit oldum kullanmayı düşünmem ama yinede teşekkür ler ayrıca o kilo alan öğrecim daha sonra hamile kalamdı kilolarından dolayı aşılama yaptırdılar oda tutması bence sizde geçici çözümler yerine dr diyetlerini falan deneyin spor yapın vs
Alt 17.December 2010, 02:00
müjgan müjgan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
özden´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
slm arkadaşım nasıl kilo verdigini paylaşırsan sevinirim . bende kilo dan dertliyim ...
arkadaşım merhaba.bende 102 lerden iniyorum şuan 85 kiloyum.önce soğan suyuna elma sirkesi katıp birazda limon sıkıp sabah aç karına akşamda yatmadan önce bir su bardağı içtim .15 gün sürekli bir hafta ara verip 15 gün tekrarladım.ve çavdar ekmaği yedim .bu şekilde her hafta 1 kilo verdim.şimdide yağ ve yağlı yiyecekler ile yumurta ve yumurtalı yiyecekleri kestim.yaklaşık 2 aydırda bu şekilde besleniyorum.şimdi normal ekmek yiyorum yani birde çavdar yesem kimbilir ne olur çünkü ekmeği çok tüketiyorum.pantolonlarım üzerimden düşünce öyle keyifleniyorum ki anlatamam.birde o arkadaş kusura bakmasın ama yazdıkları pek inandırıcı gelmiyor bana.sanki biraz ticaret kokusu geliyo...yani tuzak gibi.bilemiyorum. neyise inşallah yazdıkarımın faydası olur.iyi günler.
Alt 23.December 2010, 15:13
Yeni Üye

Sevgili müjgan,
Herkesin doğru bildiği vardır ve benimde buna sonsuz saygım vardır.Bu benim doğrum ve beni tanıyanlar sürekli kullandığım ürünleri ve yöntemleri herkes gibi paylaştığımı bilirler ))Yeni üye olduğun için beni tanımayabilirsin.Yaptığın diyet rejim sana göre doğru olan ve kimse sana bunları neden yapıyorsun diyemez ve caydıramaz,aynı şey benim içinde geçerli.Benim ticaret için burada olmadığımı anlatmama gerek yok beni tanıyanlar beni biliyorlar.Sağlıklı beslenmenin eğitimini alıp bunları yazabiliyorsam bu ticaret değil paylaşımdır.Sevgilerimle.....
Alt 25.December 2010, 02:43
hazan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hazan35 hazan35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

elifmisracım öncelikle seni tebrik ederim,ben bu ürünleri çok merak ettim lütfen neler olduğu hakkında bilgi verirmisin bana da.bu arada paylaşımın için teşekkürler
Alt 25.November 2016, 10:45
kutukdem1 kutukdem1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart teşekkürler

Alıntı:
elifmisra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese Merhaba
çok mutlu bir haber

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil