Alt 21.October 2016, 22:47
çörekotu çörekotu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Smile

Alıntı:
BF2012´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar, ara ara tedavi dönemlerm yazsam da uzun zamandır yazmıyordum ben de, yaklaşık 3 sene önce 0.5 amhla prematüre overyan yetmezlik tanısı almış bu siteye yazmıştım o zamanlar bekardım evlensem mi acaba çocuk sahibi olabilr miyim sorularıyla boğuşuyordum bir yandan da en zorlu bölümlerden birinde okuyordum. Sonuç olarak keşke dememek için evlendim ve geçen zaman içinde bir yandan okula devam ettim bir yandan da tedavilere. Çok defa opu geçrdim her ay 2-3 folikülüm oldu büyümeyen iptal edilen tedavilerim oldu ,olan embriyolarımın bir kısmını dondurdum , okulun yoğunluğundan dolayı 3 sefer transfer olabildim ilki biyokimyasal ikincisi negatif ve çok şükür bu 3. Denememde ben de pozitif alabildim.Grade 1 , tek embriyo transferi ile. 20 haftalık olduk , yarıladık sayılır inşallah kucağıma almak da nasip olur buraya da yazmak istedim ki birilerine umut olsun olumsuz denemelerle pes etmesinler çünkü ben zor zamanlarımda hep birilerinin mutlu sonla biten hikayelerini okuyarak bu kararımı almış ve tedavilere başlamıştım.Artık 5. Sınıf oldum çok şükür onda da sona yaklaştım sayılır en azından sınav yönünden en zorlu seneleri bitirdim zamanında bana yazmış destek olmuş herkese çok teşekkür ederim umarım isteyen herkes mutlu sona ulaşır bu zorlu yolda hep dualarımdasınız.
harika bir haber bu sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine allahım isteyen bu yolda emek harcayan herkese nasip etsin bu güzel duyguyu ...
Alt 26.October 2016, 21:19
BF2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BF2012 BF2012 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
çörekotu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
harika bir haber bu sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine allahım isteyen bu yolda emek harcayan herkese nasip etsin bu güzel duyguyu ...
Teşekkür ederim sevgili çörekotu , Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah en kısa zamanda.Amh fsh çok takılmadan tek folikül dahi olsa peşine düşmek lazım çünkü bu hastalıkla birlikte nette tanıştığım bir arkadaşım daha 90 fshları gördüğü halde tek folikülü oldu 3 yıl sonunda,zar zor büyüdü o folikül ve tüp bebekle evlat sahibi olabildi o da.Bu arada ben sanki evlendikten sonra da ara ara tedavi süreçlerimi yazmıştım forumda son sayfalar silindi mi yanlış mı hatırlıyorum acaba?

Konu BF2012 tarafından (26.October 2016 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.
Alt 27.October 2016, 10:36
mutlusonolsun mutlusonolsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

BF2012 harika bir haber tebrik ediyorum. allah tamamına erdirsin inşlhh. çok sevindim. evlat tarifsiz bişey rabbim isteyen herkese versin.benim ikiz kızlarım 4 yaşına girdi zaman çok çabuk geçiyo. diğer kızlar nerdeler ne yaptılar çok merak ediyorum.
Alt 27.December 2016, 21:15
mina1 mina1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Smile FSH mağduru

selam arkadaşlar,
ben aranıza yeni katıldım ve çok acemiyim. Desteklerinizi bekliyorum.

26 yaşındayım ve FSH en son ölçümlerde 45 di. tüp bebek tedavisine başlamıştım fakat doktor yarıda kesti çünkü hiç yumurta oluşmadı. yaklaşık 1,5 senedir hiç bir şey yapmadım. bu sitede okuduklarım bana ümit oldu ve doğal yolları denemeye başladım. FSH düşürücü otlar kullanmaya başladım cyclo kullanıyorum bu arada yaklaşık 2 ay bu şekilde devam edip gerçekten FSH düşecek mi merak ediyorum.

Konu mina1 tarafından (27.December 2016 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.
Alt 23.April 2017, 22:32
çörekotu çörekotu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

hayırlı kandiller...Allah herkesin duasını kabul etsin inşallah
Alt 30.April 2017, 11:31
spek spek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

slm kızlar uzun aradan sonra tekrar merhaba

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama