Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Azosperm ile savaş ve tüp bebek tedavileri

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.November 2010, 19:44
eda78 eda78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

selam arkadaşlar.. eşime de sertolly cell(germ hücre aplazisi) tanısı koyulalı 2 buçuk yıl oldu. mikrotese de bulanamadı ve çocuğunuzun olması mümkün değil denildi. mümkün mü değil mi Allah biliyor tabii ama dibe çöktük. ikimizin de psikolojisi bozuldu. hatta ben başka biriyim sanki..o derece yani..düştüysek kalkarız dedik ve korkunun ecele faydası yok. içimizdeki son umut emre bey. eşim tekrar mikrotese olmaya karar verdi. emre beyle görüşücez cumartesi.. hazır mıyım kötü senaryoya diye soruyorum durmadan kendime..hayatımızın gerçeği oldu artık. daha çok acıtamazki di mi?

zeynosu, öncelikle tebrik ediyorum canım..allah analı babalı büyütsün..bir mikrotese de bulunmayıp diğerinde nasıl bulunuyor ben bunu anlamıyorum..spermler bi var olup bir yok mu oluyor germ hücre aplazisi tanısını mikrotese sonucu mu koymuşlardı?

Tebessümcüm inşallah biz sana moral oluruz.. ikinci de çıkar da sana da bi güç gelir..kendini bırakma..

esmeralda
Alt 24.January 2011, 14:51
meralim meralim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba arkadaşlar benim eşimde azosperm germ hücre aplazisi ikinci mikrotesemizi olduk kaan bey yaptı ankarada ikincisindende olumsuz sonuç aldık bize artık bu işin üstüne fazla düşmememizi hayatımızı yaşamamızı çocuğumuzun olmasının bir mucize olduğunu söyledi Allah ım ne zormuş umutların bir anda bitmesi artık herşey anlamsız geliyo hayatım kararmış gibi eşime bişey belli etmemeye çalışıyorum ama çok üzülüyorum aklım almıyor insan nasıl bu kadar çaresiz kalır nasıl olurda elinden hiçbir şey gelmez ölmek istiyorum sadece yaşlanmak ve bi an önce bu dünyadan göçüp gitmek istiyorum biliyorum sizlerde bizim duyduklarımıza benzer şeyler duydunuz daha önce nasıl atlattınız o depresyon sürecini neler yaptınız hayata yeniden bağlanmak için lütfen yazın bana da
Alt 24.January 2011, 16:14
anka72
Misafir

kök hücre ile probleminizin çözüleceğine inancınız olsun hepimizin öyle çünkü.
Alt 24.January 2011, 20:39
meralim meralim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

kök hücre ile ilgili çok umut verici gelişmelerin olduğunu sanmıyorum açıkcası ingilterede newcastle üniversitesi bu konuda en iyi araştırmaları yapıyomuş kaan hocaya sorduk biz o üniversiteye başvursak denek olsak dedik keşkee ama almazlar sizi sizin gibi bunu bekleyen çok çift var beklemek zorundasınız bu çalışmalar zaten hükümetlerden gizli yapılıyo umut verici bir gelişme olduğunda açıklanacak izin alınmaya çalışılacak şu an dünyada her yerde yasak bu çalışmalar dedi bana çok umut verici gelmedi açıkcası offf beklemek ne kadar da zormuş
Alt 26.April 2011, 09:31
hayat hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Lightbulb forumdakı herkese merhaba

Alıntı:
esrasltn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bizimde kabusumuz malesef sertoli cell only 4 yıl önce başarısızlıkla sonuçlanan bir micro tese ameliyatından sonra tekrar ameliyat kararı aldı eşim ve bu kez emre bakırcıoğluyla görüştük.çok olumlu konuştu ve kısa sürede ameliyat olucak arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin inşallah olumlu bi sonuç alırsak hepinize müjdeyi duyurucam burdan kısa zamanda...
aranıza yenı katıldım .herkesin (sebebi ne olursa olsun) en kısa sürede bebişlerini kucağına alabilmesi dileğiyle kolay gelsın diyorum.hepimiz bir takım şoklardan sonra elimizden geleni yapma gayretı içindeyız ve ümidimizi yitirmeyelim diyorum.
bizdede sorun sertoli cell only.bizimki daha taze dun öğrendik
esracım bende emre bakırcıoğlu ve kaan aydos arasında kaldım.eğer gelişmeleri yazarsan çok sevınırım. zeynosu aynı şekilde senınde paylaşımların benım için çok önemli.allah yardımcımız olsun.hepimize kolay gelsin
Alt 27.April 2011, 15:32
eflak2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eflak2 eflak2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

allah herkesin yar ve yardımcısı olsun emekleri boşa çıkarmasın inşallah..
Alt 3.May 2011, 07:58
Yeni Üye

amin cnm inşallah.
Alt 3.May 2011, 08:00
Yeni Üye

sanırım zeynosu ve esrasltn fazla giremiyorlar nete.
Alt 28.July 2011, 15:23
ferhatnaci ferhatnaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart sertoly cell only sendromo

Alıntı:
ümit22´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili seyya hoşgeldin öncelikle;
Sanırım siz 9 yıllık evlisiniz. Bu sitede 10 yıldan yukarı varmı bilmiyorum ama benim 12. Yılagirdi allah heppimizin yardımcısı olsun. O arada benimde teshişim:azosperm sertoly cell only sendromu. Kaderimiz bu.

bakın ümit22 nin geçen yıl ki yazmış olduğu sertoly cell only sendrumu tanısıdır.
Alt 18.November 2016, 17:52
nehiryesil34 nehiryesil34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Arkadaşlar benim eşimde ayni problem mevcut Tüp bebek merkezine gittik Micro teze yaptılar hemen bi tedavi uygulamadan sonra olumsuz çıkınca Kıbrıs'ta sperm bankasını önerince eşim çılgına döndü sonra ALLAH CC izniyle DR CELALETTİN PERU ile tanıştık tedavinin olabileceğini söyledi su anda baya aşama kaydettik ne olur ALLAH CC rızası icin umudunuzu kaybetmeyin ALLAH CC nasıl kayanın içinden gebe bir deve çıkardıysa elbet bize evlat verir

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil