Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.December 2009, 12:54
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

eczanelerde var altinyunus. ben birkac yil önce eczanede almistim...

-----------
wish = karia ....
Alt 4.December 2009, 13:13
altınyunus altınyunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

bilmiyordum karia....
bi bakayım.peki faydasını gördün mü?
özellikle pco lu hastalar için ve adet olmayanlar için diyor.benim derdim rahimi hazırlamak.tutunma olmuyor bende.
Alt 14.January 2010, 23:28
kuzunaz
Misafir

arkadaşlar ben kendi sitesinden fertilaid for men and for voman siparişi verdim 3 kutu üyesi olduğum başka bir sitede kullanan 2 arkadaşım hamile kaldı bilemiyorum inşallah işe yararsa kesinlikle öneririm eğer almayı düşünüyorsanızda kendi sitesinden almanız daha uygun olacaktır kıslar gittigidiyor da kadın erkek için birer kutu 182 tl ben 3 erkutu hem eşime hem kendime aldım 176 tel en fazla 260 tl ye geliyor inşallah işe yarar
Alt 15.January 2010, 11:14
Zarpandit Zarpandit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Altinyunuscum, bayagi ilginc bir vitamine benziyor acaba bir de Murat bey'e sorsak mi? KK'ya da bakacagim simdi merak ettim.

Ben GNC'nin 25mg'lik DHEA'sini kullanmistim, o donemde FSH'mi de dusurmustu, bilgilerine canim.
Alt 15.January 2010, 12:23
kuzunaz
Misafir

Alıntı:
Zarpandit´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Altinyunuscum, bayagi ilginc bir vitamine benziyor acaba bir de Murat bey'e sorsak mi? KK'ya da bakacagim simdi merak ettim.

Ben GNC'nin 25mg'lik DHEA'sini kullanmistim, o donemde FSH'mi de dusurmustu, bilgilerine canim.
arkadaşım bişi diyimmi KK ya girdiğinde göreceksin orda topilk açıldı ama herkes kullanmaya yeni yeni başlıyor şu an 2 kişi bunun vesilesi ile hamile kaldı tesadüte olabilir ama özellikle pko yumurtlama sorunu olanlarda etkili olabili diye düşünüyorum erkek için olanlarıoda morfoloji sayı ve harekette etkili ben sitesine girip google çeviriciyi kullanarak başarı öykülerini okudum gerçi hep devrik cümle olarak çeviriyor türkçeye ama anlaşılıyor çok güzel başarı hikayeleri var inşallah bizede nasip olur hikayemizi yazmak burdan
Alt 15.January 2010, 12:29
kuzunaz
Misafir

ayrıca bu ilaç eczanaelerde olacağını sanmıyorum varsada çok pahalıdır en uygun kendi sitesinden almak canlarım KK dada herkes öle yaptı
Alt 15.January 2010, 13:29
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Alıntı:
altınyunus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bilmiyordum karia....
bi bakayım.peki faydasını gördün mü?
özellikle pco lu hastalar için ve adet olmayanlar için diyor.benim derdim rahimi hazırlamak.tutunma olmuyor bende.

altinyunus kusura bakma simdi gördüm sorunu...

dhea normalde böbreküstü bezlerinden salgilanan bir hormon... ileri yaslarda hücre yenileyici ve genclestirici özelligi oldugu icin kullanilmasinda fayda var... yasina bagli yani. tutunma sorunu yasla ilgiliyse faydali olabilir.. benzer sorunu olup kullananlardan fayda görenler de oldu olmayanlar da.. her ürün gibi...

ama amacin vücudunu hazirlamaksa , bu durumda yukarida senin bahsettigin gibi bir ürün kullanmak en güzeli... onlarda hem her türlü mineral hem de dogurganlik arttirici bitkiler var... biraz pahaliymis ama bu. bunun disinda daha bircok alternatif var ayni maddeleri iceren... su an isimleri aklima gelmiyor ama var.. bir bakmak lazim... bir ara ben bir kac tane bulup yazmistim ama kimbilir nerde kaldi.. senesini bile hatirlamiyorum ki eski fiorumlara bakayim...

-----------
wish = karia ....

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil