Geri git   Tüp Bebek Forum > ANNE ve BABA ADAYLARIMIZ İÇİN > Anne ve Baba Adayları için...

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.September 2010, 15:31
nisam nisam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
sema841´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
nisa hayırlı olsun cnm çok sevindim.sanırım sen de pko sun benim gibi?
Benim normalde son adet tarihim 22.07 idi ama dr. 29.07 olarak kayda aldı çünkü geç döllenme oldu bende.
Doktorum bayramın 3.günü kalp atışını gördü,o zaman 6 haftalıktım.
Herkeste bir olmuyor ama,doktorların usg cihazına göre de değişebiliyor.
Sana tavsiyem sakın bir iş yapiyim deme,yorma kendini.nitekim ben kanamamın o yüzden olduğunu düşünüyorum.
hayırlısı olsun inş.sağlıkla kucağımıza almakta nasip olur,evt bendede pko var,hamile kalmadan birkaç ay öncesinde öğrenmiştim,önceden böyle birşeyim yoktu adetlerim düzenliydi herşeyim yolundaydı.sonra adet düzensizliği için doktora çıktım pko dedi,ben eşimin sperm sorunu olduğu için hamile kalamıyodum sonrada arkasına benim pkom çıktı.sonra çok şükür tüp denememde hamil kaldım.bakalım inş. bir sorun yoksa 15 gün sonra kalp atışı için gidicem doktora
Alt 17.September 2010, 07:11
sema841 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sema841 sema841 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Merhabalar
dün kontrol vardı,iyiymiş bebeğim ama sat a uyumsuz bir gebelik olduğundan ben onu 7 haftalık beklerken dr.amcası 6 hafta gibi görünüyor dedi.bayramın 3.günü de gittiğimizde kalp atışı var dedi dün de aynısını dedi ben hiçbişi anlamadım bu kontroldenşimdi en erken kontrol 2 hafta sonra
benim 1 kimyasal gebeliğim olmasına rağmen benden bazı tekrarlayan gebelik kayıpları tetkikleri istiyor.fiyatını sorduk peşin 450 dedi
şimdi onları yaptırcaz.
Alt 17.September 2010, 07:12
Çaliskan Üye

Nisacım allah tamamına erdirsin tekrar çok şanslısın ilk denemede tutmuş..
Alt 17.September 2010, 21:11
nisam nisam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

rabbime binlerce kesz şükürler olsun
Alt 18.September 2010, 07:24
Çaliskan Üye

Günaydınlar
akşam eşim ssk dan yararlanabilelim diye dr.uma ilaç yazdırmaya gitti.nevparin iğneyi değiştiriyormuşuz,clexane 2*1 başlıyacakmışız.ferrum fort 1*1,minoset ve de progestan da yazmış sağolsun reçeteye..
Kan tahlilleri için de pztsi gününe randevu aldım.bizden bu ka haberler bugünlük.
Hepinize iyi haftasonları...
Alt 18.September 2010, 07:44
icroc icroc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

saol canım sanada günaydın ilaç kullanmakdan gına geldi sorma ama yinede bu ilaçlar sayesinde bebeklerimiz bizimle bugün biraz daha iyim Allahıma şükür kullandığım ilaçlar hem akınntımı hemde kırmızı renkli gelen akıntımı kesdi şimdi bişey gelmiyor inşallah hep böyle gider annem otobüse binmiş istanbuldan geliyor gelme dedim dinlemedi beni bir türlü sıkıntını söylesen bir dert söylemesen bir dert bizde öyle olucaz ilerde yavrularımız için yollarında ölicez annesi kurban olsun onun minicik yüreğine yavrum benim mis kokulu bebeğim
Alt 18.September 2010, 07:59
Çaliskan Üye

çok şükür icroccum,bak gördünmü iyisin..
Ama elde değil hep kötüyü düşünüyoruz önce..
Anneciğinin gelmesine çok sevindim oh ne güzel yoldaş olur hem sana.
Kendine iyi bak görüşürüz.
Alt 18.September 2010, 08:46
ayseceylan
Misafir

MAŞALLAH SİZE
RABBİM HEPİNİZİ KORUSUN YAVRULARINIZI SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

İCROC HİÇ ÜZÜLME CANIM İNŞALLAH MELEĞİN SANA SIMSIKI TUTUNACAK SEN İÇİNİ FERAH TUT
İLAÇLARA GELİNCE BEN HAMİLELİĞİM İLK GÜNÜNDEN DOĞUM YAPANA KADAR GÜNDE 10 TANE İLAÇ İÇTİM BENİMDE ERKEN DOĞUM TEHLİKEM VARDI AYRICA MAKATTAN FİTİL KULLANDIM HERGÜN clexane İĞNE YAPTIM SÜREKLİ DOĞUM BAŞLAMASIN DİYE HASTANELERDE SERUMLARLA YATTIM EVEDE SADECE TUVALETE KALKTIM YERİ GELDİ YEMEĞİMİ BİLE YATAKTA YEDİM AYRICA SAĞ BÖBREĞİMDE TAŞ VARDI DOĞUM YAPANA KADAR BİDE ONUN AĞRISINI ÇEKTİM 6 AYLIKKEN GEBELİK ZEHİRLENMESİNE YAKALANDIM AMA HEP HALİME ŞÜKRETTİM RABBİME SIĞINDIM ÇOK ŞÜKÜR MELEĞİM 36 HAFTAYA KADAR DAYANDI ŞİMDİ 3 AYLIK OLDU BİLE NE OLURSA OLSUN SİZ HEP EN İYİYİ DÜŞÜNÜN VE SÜREKLİ DİNLENİN MELEKLERİNİZLE KONUŞUN EMİN OLUN ONLAR SİZİ DUYUYOR

RABBİM YARDIMCINIZ OLSUN
Alt 18.September 2010, 08:51
icroc icroc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

ayseceylan saolasın Allaha sığınıyoruz tek güvence ve teminatımız yüce yaradandır veren o alan o çünkü sen çok badireler atlatmışsın bende şimdi makattan fitil kullanıyorum endol adında ilaç 30. haftaya kadar kullanıcam bebeğin sağ salim gelmiş dünyaya Allahım hayırlı evlat nasip etsin inşallah
Alt 18.September 2010, 12:12
şeftali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
şeftali şeftali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Icroc sana ağlama derken sen beni ağlattın sonunda
Bak anneciğin de geliyormuş çok sevindim.

Ayşeceylan sen de neler yaşamışsın içmediğin ilaç kalmamış.ama ne güzel kavuşmuşsun bebeğine sağsalim.Ben de iki gündür migren ağrısı çekiyorum.İsyan etmek istemiyorum ama artık dayanamayacak hale geldim.Doktorum sadece minoset içebilirsin dedi.Ama içemedim.Korktum.Bir de sadece progestan ve folbiol kullandım 13.haftadan sonra elevit multivitamine başladım.İğne bile vurulmuşsunuz.Biraz sabır etmem gerekiyor her zorluğa sanırım.Allahım yardımcımız olsun.amin

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil