Geri git   Tüp Bebek Forum > ANNE ve BABA ADAYLARIMIZ İÇİN > Anne ve Baba Adayları için...

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.January 2010, 12:21
ebrukizilboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ebrukizilboga ebrukizilboga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

arkadaşlar verdiğiniz tüm bilgiler için çok teşekkürler.
Alt 13.January 2010, 13:41
ebru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ebru ebru isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

ben hastanede bir gece kaldım benım yaz bebegıydı öyle hırkaya falan gerek olmadı ama sizin kış malum cantalar daha kalabalık olucak anne için pijama degılde önden dügmelı gecelık daha rahat özellıkle sezeryan sonrası agrı oldugundan rahat giymek acısından cok terlenıyor 2-3 gecelık gerekır sabahlıkta lazım olur ben götürdüm ama yaz dıye gıymedım bebek için bizim hastanede dogdugunda hastane cıkıs setının kıyafetlerını giydi birdaha degısme geregı olamamıstı hastaneden cıkana kadar özel hastanede dogum yapıcaksanız zaten yataga yatak koruyucu serıyorlar hasta bezı kullanılcak kadar kanama olmuyor orkıd yetıyor el temızlıgı için bu pürellerden götürüsenız kullanıslı olur öyle demyenın yazdıklarından mesela oda parfümü kendınıze deodorant falan bebek acısından kulklanıslı olmaz onun yerıne kolonya sizi rahatlatıcı olur
ayrıca sezeryandan sonra süt hemen gelmıcek bıberon lazım dıye bısey yok sezeryan yapıp anında sütü gelende cok benım süt gelmedıgı halde mama verdırmedıler hastanede emzırttıler
Alt 5.February 2010, 16:05
miraclelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
miraclelife miraclelife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

arkadaşlar ben de bir ilave yapayım süt gelmesi için humana still tea aldım yanıma, bir de kupa ve kaşık tabii , her hastanede sıcak suya ulaşabilirsiniz ben doğumdan gelir gelmez içmeye başladım bir de bence pijama çok rahat oluyor yatarken sadece üstünü giydim alt kısmımı pike ve yatak örtüsü zaten kapatıyordu böylece ped değişimi de çok rahat oldu geceliği sıyırıp belde toplamak gerekiyor bu da çok rahatsız edici, tabii bu benim görüşüm , normal doğum yaptığım için ayağa kalkmam da gerekmedi, zaten akşam 5 34 de doğum yaptım sabah 9 30 gibi yürüyerek gittim evime, normal doğum harika bir şey Allah hepinize sorunsuz doğum nasip etsin
Alt 15.March 2010, 11:09
ozlemkayra ozlemkayra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

bence önce doğum yapacağınız hastaneyle konuşun
çünkü bazı hastane tamamen kendisi kullanıyo herşeyi
ben doğum yaptığımda hic bişey kullanmadım tamamen herşeyi hastane verdi sadece kendim icin pijama gecelik kullandım
gögüs pedine falan hic gerek yok zaten ilk günler süt çok gelmiyor
sezeryan yapacak arkadaşlar mukakkak ilk gün icin gecelik götürsünler ve önden düğmeli olsun
birde son aylarda muhakkak gögüs icin çatlak kremi kullanın doğum yapınca gögüsler çok çatlıyo ve emzirirken çok acı çekiyorsunuz catlak kremleri bende işe yaramadı bepanten çok iyi gelmişti
Alt 15.March 2010, 11:42
momtobe momtobe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Arkadaşalr ben de sabahlık filan almıştım yanıma ama hastane o kadar sıcaktı ki bırak sabahlık giymeyi üzerimdeki gecelik fazla geldi bana , geceliğiniz de tiril tiril ,ince kısa kollu olsun mümkünse ..Humana still tee öncesinde içmeye başlayın ve yanınıza da alın bence de kesinlikle kurtarıcı süt konusunda ...Benim ayaklarım epidural sonrası o kadar şiştilki,( bugün 15. gün hala koca ayak şeklindeyim ) götürdüğün terliklere grmem imkansızdı , bu bilmiyorum normal bir durum mu eğer öyleyse bir numara büyük terkik alın yanınıza derim ben.
Alt 15.March 2010, 12:34
sayra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sayra sayra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

bende bir numara büyük aldim terlik numarami momtobecigim
simdiden sistim o zaman ne olur bilmem her ihtimale karsi tedbir

ALLAH’IM!
BAŞLAYACAĞIM BU YENİ GÜN İÇİN SENDEN HAYIRLAR DİLİYORUM VE BUGÜNÜN İÇİNDEKİ ŞERLERDEN SANA SIĞINIYORUM,GÜNAH İŞLEMEKTEN,BİR KULUNA HAKSIZLIK ETMEKTEN, BİRİSİNDEN ZULÜM GÖRMEKTEN SANA SIĞINIRIM(aminn)
Alt 4.December 2012, 00:07
miracledonation33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
miracledonation33 miracledonation33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

kızlar harıkasınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bende hazırlayım

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil