Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.February 2018, 11:01
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşım!
Cevabınızı görürken çok sevindim)) Biotexcom sitesine girip iyice onu inceledim ve daha bir sorum kafamda çıktı. Tedavi programlarının fiyatına ilaçlar ve tahliler giriyor mu, bilir msnz? Yoksa kendi parayla ödenmeli?
Merhaba, cnm!
Yok, kendi parayla bu için ödememelisiniz. Btüün analizler ve ilaçlar programın fiyatına giriyorlar. Bunun için bu konuda merak ettiğiniz bir şey yoktur bence. Siz yumurta donasyonu için mi Kiev'e gelmek istiyorsunuz yoksa?
Alt 3.March 2018, 23:06
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım! .
Size bir sorum olacak. söylediiniz merkezde taşıyıcı anne yardımıyla bebeğe sahip olmak mümkün mü? eğer mümkün bu program için BioTexCom'un fiyatları nedir, bilgi ile paylaşabilir misiniz, arkadaşım? çok minnettar olurum. saygılar.
Merhaba hafendi.Taşıyıcı anneliğin hakkında bilgileri almak isterseniz bence doktorla yüz yüze konuşmanız lazım olacak çünkü bildiğim kadarıyla Türkiye için bu hizmet mevcut olmayabilir koşullardan dolayı.http://biotexcom.com.tr/ Size attığım listede iletişime geçmek gerekli detayları alabilirsiniz Allah yardımcınız olsun sevgiler saygılar Hoşça Kalın
Alt 6.March 2018, 11:55
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba hafendi.Taşıyıcı anneliğin hakkında bilgileri almak isterseniz bence doktorla yüz yüze konuşmanız lazım olacak çünkü bildiğim kadarıyla Türkiye için bu hizmet mevcut olmayabilir koşullardan dolayı.http://biotexcom.com.tr/ Size attığım listede iletişime geçmek gerekli detayları alabilirsiniz Allah yardımcınız olsun sevgiler saygılar Hoşça Kalın
Paylaşımınız için çok sağol, Hilal hanım! siteye girip inceledim. Gerekli bilgiyi buldum, ama İngilizce sadece. Türk vatandaşlar için taşıyıcıllık programları hiç yapılmıyor mu, acaba? Sitede hizmetler alanında böyle programlar yoktur. Açıkçası, biraz anlamadım ben.
Alt 10.March 2018, 02:23
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Ahunisa hanım selamlar ! Son zamanlarda bu konuyu çok yoğun konuşuyoruz ve birçok çocuk isteyenlerin arasındada bulunuyorum ve bu klinikte bildiğim çiftler istediği hizmeti seçip başarılı sonuçlarla Türküye'ye dönüyorlardı bu da gerçekten bir Mucize sanki! Şimdi sizin durumun hakkında yanılmamak adına net bir bilgi vermek istemem herksin durumu farklı olabildiği için fakat bildiğim kadarıyla türk vatandaşlar için de bu hizmet mevcut.Onu belli bilebilmek için yöneticilerden biriyle iletişime geçmeniz gerekiyor.Başka dilediğiniz soruları sormak isterseniz seve seve anlatırım bildiğim şeyleri ama taşıyıcı annelik zor bir işlemolduğu için sizi netsiz bir cevap vermek istemem.Siz taşıyıcı annelik gibi bir hizmet kesin mi seçtiniz peki? Avrupada bu hizmet kaça yapılıyor bilginiz var mı ?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil