Alt 20.September 2017, 17:30
denizsimsek78 denizsimsek78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Talking En mutlu anne benim

Herkese iyi akşamlar,
Hayatımdaki en güzel şey hakkında size birşeyler anlatmak istiyorum. Dünyada en mutlu anne ben olabilirim! 2 kilo 78 gram güzel Esma'm doğdu Bu büyük bir mutluluk çünkü 6 yıl boyunca umutsuzca bekledim.
29 yaşındayım. Polikistik over yüzünden kendim doğuramıyorum, bu sebepten bir taşıyıcı annenin yardımını almaya karar verdik. Önce çok şüphe içindeydik. En acısı ise arkadaşlarımızın, akrabalarımızın bize; "o çocuk sizin değil taşıyıcı annenin kızı olucak" diye söylemeleriydi ama biz çok istekliydik... En sonunda hayatımızın en önemli kararını vererek Ukrayna’daki Biotexcom adlı kliniğe başvurduk. Orada doktorlar ve yöneticisi (Türkçe biliyorlar) ile tanıştık. Bizi hava alanında karşıladılar. Otele geldik. Her şey yolundaydı fakat yollar ve hava İstanbul'dan daha beter. Sözleşmeyi imzalarken gözüme çarpan şey kliniğin kalabalıklığı idi. Sonraki günler
Kievi gezdik ve çok eğlendik. Kresçatik ve Pirohiv müzesi çok güzeldi. Ukrayna ve kliniğe çok şey borçluyuz. Bu ülke her zaman anılarımda kalacak çünkü orada benim Esmam doğdu )) Detaylar ve sorularınız için lütfen çekinmeden yazabilirsiniz.
Deniz
Alt 12.October 2017, 17:05
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Selam Deniz hanım . Önceden tebrik etmek isterdim Gözünüz aydın Allah bütün nazarlardan bebişinizi saklasın inşallah.Bende şu an iyi bir Tüp bebek merkezi aramaktayım ve mesajınız beni etkilenmiştir.Bu taşıyıcı anneliğin hakkında biraz fazla bilgi alabilirsem sevinirim o tarz tekliflere orda ki bayanlar mı kabul ediyorlar mı yoksa farklı Milliyetli bayanlar da var ? Açıkçası ben böyle bir şeye kabul edersem ez az bir türk bayana tercih ederdim içimden böyle geliyormuş ama yine de önemli olan sağlıklı ve anlayışlı bayan olmasını.Başka sormak istediğim şey hizmet fiyatları ve bu sürede kalacağımız yer hangi tarafında sağlamış oluyor ve her hangi özel şartlar varsa onları da belirtmenize rica ediyorum.Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olabileceğiniz için inşallah bizim de kucağımız bir gün doldurulur =)
Alt 1.November 2017, 15:18
Abide 567 Abide 567 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, kizlar! Kiev’e Biotexcom kliniğe aradım, ama Ukraynada tatildi fakat buna rağmen bana cevap verdiler, şaşırdım yarın arayacağım söyledim ama yine de tüm sorularıma cevap verdiler. Yaklaşık onbeş dakika konuşuyorduk, ama yeterince olmadı, çok sorum var, çok heyecanlıyım Vizeye ihtiyacımız olmadığını da öğrendim, bir kimlilim kartı ile Ukrayna gidebilirizeğer ayrı bir soru varsa, sana yardım edeceğim, yani çok bilgi topladım, arkadaşım
Alt 1.November 2017, 15:23
Ankara Ankara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Abide 567´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, kizlar! Kiev’e Biotexcom kliniğe aradım, ama Ukraynada tatildi fakat buna rağmen bana cevap verdiler, şaşırdım yarın arayacağım söyledim ama yine de tüm sorularıma cevap verdiler. Yaklaşık onbeş dakika konuşuyorduk, ama yeterince olmadı, çok sorum var, çok heyecanlıyım Vizeye ihtiyacımız olmadığını da öğrendim, bir kimlilim kartı ile Ukrayna gidebilirizeğer ayrı bir soru varsa, sana yardım edeceğim, yani çok bilgi topladım, arkadaşım

Merhaba, canım!! Bende bir gün önce araştırmaya başladım onların siteyi buldum orda da Türkiye'den gerekli yapılan analizlerden bahsediliyordu bide 3 tane farklı paketler var bi ekonom bir kerelik çift iki kerelik ve beşlik ama en çok dikkat çeken şey Negatif sonuç çıktığı halinde paranın iadesi ile limitsiz
sayıda girişim yapılır yani harcamış durumda eğer hamile kalamıyorsan para geri veriyorlarımş Böyle bişey başka kliniklerde var mı ki ya ilk defa öyle bişey duyuyorum mükkemel bi şey insanlar belli ilk baştan gelen müşterileri düşünürler kendi cepleri değildir.Sen ne araştırdın peki ? Eşinle görüşme tariği aldınız mı?

Bookmarks

Tag Ekle
dondurulmus embiryo, donör, surrogate, taşıyıcı annelik

Seçenekler Arama
Stil