Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Siz olsaydınız ne yapardınız?

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.February 2014, 15:50
BONUS97 BONUS97 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Evet yaşadım ben %90 başarı oranı yüksek olan bir doktor beni ameliyat etti ama bu esnada çok kısa,soğuk ve ilgisiz olduğuna inandığım için çok havalı geldiği için elektrik alamadım konuşmaları beni incitti ve 5 tanede çocuk doğurtsa bana kendimi ezdirmem dedim gitmedim...pişmanmıyımmm evettt..gururumuzu okadar çok insan kırdıki şimdiye kadar 1 ay ona katlanaydım iyiydi.belki şu anda 5 yaşında çocuum olurdu.herşey kısmet işte..
Alt 2.March 2018, 00:07
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Herkese iyi akşamlar bende konuya denk gelince kendi fikirimi paylaşmak isterdim sizinle.Aynı durum bende yaşamıştım,çocukluğum bayan arkadaşım benim gibi tüp bebeği yaptırmaya karar verdi kendi hamile kalamadığı için Acıbadem'de yaptırdı 1ci girişimden hamile kaldı çok şükür bana da o kliniği önerdi bende oraya gittim eşimle arkadaşıma güvenipDr. Ahmet Akyol tedavimi sağlayacaktı ama dediğiniz gibi ona ısınmadık ve eletriği alamadığımız için bütün tavsiyelere rağmen orada ki tedavisinden vazgeçtik ayrıca fazla ilgi de göremediğimiz için de verdiğimiz kararımıza pişman da olmadık.Şimdi Bahçeci'ye gitmeyi düşünüyoruz eğer yine başarısız olursa Ukrayna'ya gideriz donasyonu yaptırmaya.Ne de olsa Rabbimiz her seçtiğimiz yolda yardımcımız olsun inşallah.
Alt 27.March 2018, 16:19
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese iyi akşamlar bende konuya denk gelince kendi fikirimi paylaşmak isterdim sizinle.Aynı durum bende yaşamıştım,çocukluğum bayan arkadaşım benim gibi tüp bebeği yaptırmaya karar verdi kendi hamile kalamadığı için Acıbadem'de yaptırdı 1ci girişimden hamile kaldı çok şükür bana da o kliniği önerdi bende oraya gittim eşimle arkadaşıma güvenipDr. Ahmet Akyol tedavimi sağlayacaktı ama dediğiniz gibi ona ısınmadık ve eletriği alamadığımız için bütün tavsiyelere rağmen orada ki tedavisinden vazgeçtik ayrıca fazla ilgi de göremediğimiz için de verdiğimiz kararımıza pişman da olmadık.Şimdi Bahçeci'ye gitmeyi düşünüyoruz eğer yine başarısız olursa Ukrayna'ya gideriz donasyonu yaptırmaya.Ne de olsa Rabbimiz her seçtiğimiz yolda yardımcımız olsun inşallah.
Hilal hanım merhabalar ne güzel bi tesaddüf bende Acıbadem'de Dr. Ahmet Akyol'da tedavimi gördüm 3 sene önce ama başarılı bi sonuç alamadık maalesef.Benim 5 tane yumurtalar toplanmıştı o zmn onlardan da 1 tane kaliteliydi transfer edildi ama tutunmadı bebeğim.Şimdi yeni bir merkez aramaktayız.Bide soracağım bş var Ukrayna'da donasyon yapılıyo mu ? Bildiğim kadarıyla donasyonu yaptırmak isteyenler Kıbrısa gidiyorlar siz peki neden Ukrayna'yı seçmiştiniz ? Kaça yaptıracaksınız ? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil