Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Siz olsaydınız ne yapardınız?

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.March 2013, 15:50
mutsuz sevilayy mutsuz sevilayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Unhappy

Alıntı:
S_F_Ö´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
cok sevındıgım gıbı görünsemde içten içten cok üzülenlerdenım bendeee
slm ben seviniyorum gibide gösteremiyorum üzüldüğümü belli ediyorum ve suan cok yakınımınr bebeği var 1 yasında yok daha onunla göruşmek dahi istemiyorum görüştüğüm zaman 1hafta çok kötü geçiyor unutana kadar iyiki çalışıyorum bide çalışmasam kafayı yiyeceğim herhalde düşünerek
Alt 18.March 2013, 13:09
mumimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mumimo mumimo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Ben atlattım sanıyordum bu sendromu ama geçen hastaneye bebek gormeye gıttık ben ne kadar ıstemedıgımı caktırmasamda gitmekzorund kaldım.. Maşallah cok tatlı bır bebekti ama cıkısta ben aglamaklı oldum. Hersey gozume kotu gozuktu cıkısta..Ha bir de eve gidince kayınvalidem aramazmı gereksiz bir yıgın şey anlatıp kafamı şişirdi. Ben de takıntılar baslıyor (mukemmellıyetcıyım ya kendıme gore)her kalbim kırıldıgında ki bu genelde bebek meselesinde oluyor, herşeyi herkesi sorgulamaya ve eleştirmeye başlıyorum ve hayat daha bir zor oluyor. Sonra yaradandan yeni bir baslangıc dılıyorum, devam ve gucu basarma azmi.. Sahip olup kıymetini bilmek de cok onemlı yani cocuk sahibi olup onu buyuturkenki sıkıntılara gogus germek. Etrafımda cocuk sahibi olan herkes bana cocuk buyutmenın zorluklarını anlatmaya calısıyor. Ama zorlukla ebeveyn olanlar için durum farklıdır umarım. Bizler de gule oynaya buyuturuz.
Alt 13.April 2013, 02:14
burcu-may burcu-may isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Çevremde çoğu arkadaşım hamile yada 1, 2 yaşında çocukları var.benim psikolojim berbat.ozellikle adet döneminde daha da duygusal oluyorum.kendimi bomboş bişe yaramaz biri olarak görüyorum. 3.5 yillik evliyim. Insanlar bi ortamda olur uzulme darısı sana diyolar .nefret ediyorum.ortamlara girmemeye cslisiyorum
Alt 13.April 2013, 12:14
mutsuz sevilayy mutsuz sevilayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

slm burcu-may bende 5 yıllık evliyim ve çocuğumuz yok 1 ay öncesine kadar bende senin gibiydim ama artık biraz daha rahatım yada oyle olduğumu sanıyorum her şeyi oluruna bıraktım rabbimin bi bildiği var demekki her hayır da bir hayır vardır mutlaka diyorum etrafımda çocuklarından üzüntü gören insanları örnek alıyorum kendime ya benimde çocuğum böyle olusa daha çok üzülürüm suan sadece yok die uzuluyorum en azından.hep cocuk düşününce olmuyor artık sadece kendi hayatıma yöneldim evimde değişiklik yapıyorum, geziyorum vs vs sanada boyle olmanı tavsiye ederim hoşçakal
Alt 12.June 2013, 07:42
gün
Misafir

günaydın herkese
Alt 27.August 2013, 16:47
hdogan hdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

bugün en yakın arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim.Rabbim sağlıkla hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin. arkadaşım hamile kalmayı düşündüğü ay hamile kalıyor. bizde uğraşıp duruyoruz.
Alt 11.September 2013, 18:16
purpback purpback isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

purpback - MSN üzeri Mesaj gönder

sırf bu yüzden facebook hesabımı kapattım.çoğu o kadar duyarsız ki, en son birinin "çocuk sahibi olmadan gerçek aşk nedir bilemezsiniz" iletisi yayınlaması benim için bardağı taşıran son damla oldu. çocuklu arkadaşlarımdan hızla uzaklaşıyorum.
Alt 14.September 2013, 01:24
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Ne yazık ki illaki güzel şeyler yazacagım adına yapılıyor.Düşünemiyor insanlar.İnan bana seni kıracakları akıllarına bile gelmemiştir. Neden başkasının düşüncesizliği için sen üzülüp sayfanı kapatıyorsun ki "bu iletiyi görmek istemiyorum" diye bir buton var oyle zamanlarda bas gitsin.Ben öyle yapıyorum beni rahatsız eden bir sey varsa hemen sayfamdan kaldırıyorum.
Çünkü o sayfa sana ait ancak senin istediğin şeyler orada olabilir .
Alt 14.October 2013, 08:58
S1971TOK S1971TOK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Selam sibel hanim ben 42 yasindayim 7ekimde rahim filmi cektirdimi
hamile kaliniyormus
Alt 2.November 2013, 14:02
cananyakut cananyakut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

kimse kendini işe yaramaz olarak görmesin.Allah bu dünyaya kimseyi boş yere getirmez.Bütün hayat bebek demek değil.Kendinizi üzmeyin.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil