Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Evlilik

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.December 2009, 16:21
gülsümay gülsümay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

karia cım çok hoş hikaye gerçekten anlatış tarzında süpperr
Alt 21.December 2009, 16:56
ozgul1426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozgul1426 ozgul1426 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Benim hikayem biraz uzun.Bizim eşimle yollarımız üniversitede kesişti.Aynı sınıftaydık ve ben sınıfın en çalışkan kızı o da en çalışkan erkeğiydi.Başta benden yüksek puan aldıkça sinir olurdum.Daha sonra giderek çalışkanlığı ve terbiyeliliğiyle çok ilgimi çekmeye başladı.Diğer erkeklerden çok farklıydı.Meğer o da benim için aynı şeyleri düşünüyormuş.Biz bununla uzaktan bakışmaya başladık.Sırf onu görmek için akşamın geç saatlerine kadar kütüphanede kalırdım o da beni gelecek diye her akşam oraya gelirdi.Biz uzaktan uzaktan bakışmaya devam ettik bir türlü bana açılamıyordu.Okulun artık son günlerine gelmiştik ve ben çok üzülüyordum.Onunla okulun son günlerine doğru biraz yakınlaştık derslerle ilgili sürekli konuşuyorduk.Derken okulun son gününe geldik.Memleketlere gidiyorduk o izmirde bende ankarada oturuyordum.Aynı otobüse bindik o ankara aktarmalı gidecekti izmire.Ben otobüsten inerken geldi valizimi falan taşıdı ve bana veda etti.Okul bitiminden 1 ay sonra ankarada mezuniyet törenimiz vardı oraya geleceğini söyledi.o gün geldi orası o kadar kalabalık ki iğne atsan yere düşmüyor ama kısmete bakın ki birbirimizi hemen bulduk.Tebrik ettik falan telefon numaralarını aldık.Sonra o yine gitti.Bu kez sonbaharda staj dosyaları vermemiz ve okulla ilişiğimizi kesmemiz gerekiyordu.Beni aradı ve okula birlikte gitmemizi istedi.Okulda buluştuk akşama kadar birlikteydik sonra benim işim bitti ben ankaraya döndüm onunla vedalaşıp.Onun okulda biraz işleri uzamıştı ben izmire gideceğini düşünürken ertesi gün bir aradı ben ankaradayım buluşabilirmiyiz diye.Çok heyeceanlanmıştım hemen hazırlandım ve gençlik parkını bildiği için sadece ankarada oraya gelmemi istedi.O gün çok güzel vakit geçirdik beni ordan teyzeme bıraktı ama yine bir şey söylemeden gitti malesef.Ertesi sabah izmirden beni aradı ve beni çok sevdiğini söyledi.Ondan sonra sürekli ankara izmir arası mekik dokudu.O kadar güzel gidiyodiki herşey tek sorun uzaklıktı.Birbirimizi delice seviyor ve özlüyorduk.Ayrılırken ikimizde ağlıyor ve günlerce kendimize gelemiyorduk.Bu gelip gitmeler 2 yıl sürdü.2 yıl sonra askere gitti bu kez daha uzun süre ayrı kalıyorduk.Artık işi resmiyete dökmeyi düşündük ve nişanlanmaya karar verdik.Askerliğinin 6.ayında izne geldiğinde nişanlandık.2 sene nişanlı kaldık.Bu arada ben onun hasretinden mide rahatsızlığı geçirdim.Çok zor bir dönem atlattım.o da deliye dönmüştü ağlıyordu telefonda sürekli.çok şükürki sağlığıma kavuştum ve o da nihayet askerden döndü.işe girdi 6 ay sonrada evlendik..

ayy kusura bakmayın çok uzun oldu ama daha anlatmadığım o kadar detay var ki anlatsam aşk romanı olur heralde.
Alt 22.December 2009, 12:55
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

özgül sizin de hikayeniz ayri güzel...

mutlulugunuz hic bozulmasin beraber güzelliklerle dolu bir ömür diliyorum

-----------
wish = karia ....
Alt 22.December 2009, 18:30
Güvenilir Üye

sağol karia.inşallah hepimizin mutluluğu bir ömür sürer.
Alt 28.December 2009, 20:36
rvyda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
rvyda rvyda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Hanımlar mutluluğunuz daim olsun bende geniş bir zamanda yazayım...hepiniz harikasınız!!!
Alt 19.January 2010, 18:59
talkative_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
talkative_84 talkative_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Allah hepinizin evliliğini daim etsin...hikayeler çok güzel..hepsi ayrı bi farklı..benimkide ilginç diyebilirim

üniversite 3ün başlarında...sevgilimle ayrılmışım,psikolojim bozuk,o çoktan başka kızlarla geziyo...Birdaha kimse olmayacak diyip duruyorum..Öğrenci evimin olduğu apartman full öğrenci..geneli arkadaşlar..üstte oturan kızlardan birinin sevgilisi bi gün bizim kapıyı çaldı..Hemen aşağı bak,seni soran çocuk arkadaşlarıyla duruyo dedi..(daha önceden sölemişti biri seni soruyo die ama ilgilenmemiştim.)beğenirsen tanıştırırım..Tabii ben hariç bütün ev arkadaşlarım balkona koştu..ben astigmat olan gözlerimle göremeyeceğim için önce gözlüğümü aradım ve hiç takmadığım gözlüğümü gene bulamadım..neyse az çok görürüm bakayım dedim.ben giderken arkadaşlarım,dönüyodu..yaaa hiç bakma boşer o ne ya kocaman adam gibi dediler o sıra eşim sakalını baya bi kesmemiş ve askerden geldiği için hafif kilolu...ben secemesemde arkadaşlarıma güvenip bakmadım.birgün üst komşu eşimi ve bi arkadaşını iftara çağırmış..benide çağırdı.ya nolcak be gır gır geceriz falan dedi..bende eşortmanlar ve en iğrenç halimle çıktım yukarı..içeri girdiğimde ilk defa göz göze geldik..Masmavi gözlerle bana bakıyo..genede çok etkilenmedim.sessiz sedasız yemek yedik ve telim çaldı arkadaşlarım dışarı çağırıyordu..kusura bakmayın deyip kalktım..Ama çok bozuldu

bi gün üst komşunun evi yıkılıo..çok kalabalık..Beni geldi çağırdı..kim var dedim arkadaşlar dedi.yukarı bi çıktım en az 20 kişi var,herkes oturuo...tabii bizimkide bi köşede..Iyy dedim içimden neyse hadi acıktık biri dışarı çıkıp pizza falan alsın dedi..20 kişi nasıl doyar..Kim gitcek tabii kimse hesap üstüme kalmasın diye istemiyo..çö çeekelim dediler..eşim çöpleri elinde tutuyo..İlk bana uzattı..benim yerime çekermisin dedi.çektim ve kısa çöp)))Yaktın beni yaktın beni deyip duruyo..valla ben tek gitmem sende gelcen senin yüzünden dedi...İyi hadi dedim üzüldüm çünkü 20 kişiye yemek ısmarlıyacak..sonra çıktık..tabi muhabbet muhabbet..eşim çok espirili ve açık sözlüdür..o kadar etkili konuştuki çok etkilendim ve çokk güldüm..evdekiler açlıktan öledursun biz bütün şehri turladık...ve o gün başladık..Saat 23.30 olmuş 25 Ekim 2004 25 ağustos 2007de evlendik..Şimdi ise20 gün sonra meleğimizi bekliyoruz...Eşim benimle sorunumu bilerek evlendi..ben seninle çocuk için değil seninle beraber olmak için evleniyorum dedi..zaten benim için yeterliydi..Ama Rabbim onuda yarım bırakmadı İnşallahh..Allah hepinize nasip etsin..

Ha bu arada çektiğim çöplerin hepsi kısaymış bana numara yapmış beraber dışarı çıkalım diye
Alt 23.January 2010, 22:12
aysegnc aysegnc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Biz yurtdışında oturuyorduk tatile gelmişdik 1998de eşim ve ailesi görmeye gelmişler ben evde yoktum beklemiş beklemiş gitmişler. 2yıl sonra tekrar geldiler ailem çok sıcak bakmadıgı için gelip gelip gidiyorlardı sonra halamlar iyi çocuk aileside cok iyi bir görüşsünler diye ısrar edince görştük, 1gün sonra tekrar görüştük karar verildi evet dendi akşama söz takıldı, ertesi günü bizi yolcu ettiler biz almanyaya döndük. tanışıp görüşüp karar vermemiz 2güne sığdı ama 2yıl sonra evlendik. İyi cesaretle 2günde karar vermişim ama 2yıl tanışma sürecinden sonra çok dogru bir karar vermişim dedim 8.5 senemiz doludu ve mutlulugumuz bir bebekle dahada artıcak allah nasip ederse insallah. Bu günkü aklım olsa gene aynısını yapardım heralde onu cok ama cok seviyorum
Alt 18.March 2010, 08:19
nilgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nilgün nilgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

ee kızlar bende anlatayım hıkayemı ama baya olmus son hıkayesını anlatana ama okuyan bırı olur sanırım
esımle ben okulları bıtırmıs artık ıs arayna ınsanlardık ve yolumuz bır ıs yerınde bulustu.esım ozman 18 de ben 19,5 aramızda 1,5 yas vardı.askerlıgını yapmamıstı henuz.esım uretım operatoru ben uretımde kalıte kontrolcuyduk normalde bu ıkı departman elemanları bırbırını hıc sevmezler.hahah ıslerıne sureklı cubuk soktugumdan dolayı tabıkı.
neyse esımı ılk gordugumde cok begenmıstım ama yasını duyunca ben gerı cekılımıstım ama esım yasından cok buyuk gozukuyordu.neyse benımde arkadasım vardı ama bırlıktelıgımız hıc ıyı degıldı onu ıstemıyordum begenmıyordum ama aıleler duyunca ben mecbur zorla ıste bende cahılmısım demekkı ben nısanlandım ıstemedıgım kısıyle tabı annemınde cok ısrarı uzerın oldu bırazda neymıs okumusmus durumu ıyımıs felan yanı.nısanlandım 1 ay sonra nısan atmaya kalktım hadı bırdaha barıstık derken boyle bırsene boyle 3 nısan atmayla bıraz ıyı bıraz kotu gectı gıttı yanı.esım bu arada benım arkadasım onunla okadar ıyıyızkı onun vardıyasına denk geldıgımde cok rahatım cok calıskan ısını bılen aradıgım hersey var tabı yakısıklı bana gore(suan saclar gıttı ama)ama tek sorun yası.asla benden ufak bırı dusunmemıstım.onunla 1,5 yıl calıstım onunda sevgılılerı oldu ısyerınden ama o taa tanıstıgımız gunden berı hep benı sevmıs ama nısanlıyım dıye yaklasamamış.hep gozlerıme derın derın bakar ıcını cekerdı bende anlamzdım sonradan dıyor esım.neyse esımle bu sekılde zmanlar gectı arkadas arkadas anı ama onunla calısmak bana zevk verırdı esım cok konuskan bırı degıldır ama yınede ben onunla cok konusurdum yanı yerıne gore.sonra 15 ay gectı ve bırbırımıze yaklasmaya basladık ben ona farklı gozle aerık bakıyordum ve esıme dısarda bulusalımmı dedım oda tamam dedı
bırbırımıze ıtıraf ettık begendıgımızı o benı sevıyor bense hoslanıyorum hahah
sonra ben yıne nısan attım ve aıleme artık bu yoldan donmem dedım ama eskı nısanlım askerde oldugundan aılesıne anlattım olmıcak bu ıs benı bırakın dıye onlarda bekle o gelsın dedıler ama yapcaklar ben bılıyorum yıne cunku dıgerlerındede boyle olmustu.neyse ben esımle 1ay konustum ama cok dolu dolu hem ıste hem dısarda zaten 1,5 yıllık bır tanısmıslıgımız var ıs yerındede.ensonunda bız kacmaya karar verdık cunku esım askere gıdecektı ve 28 nısan 2005 te bız kactık cok sukur 5 yıl oldu bız mutluyuz.ama hala benım aılem bızı affetmedı yanı benım hala maceram devam edıyor cok seylere katlandım evlendım esımı 20 gun sonra askere gonderdım ve aılesıyle koyde 1,5 yıl kaldım aa aılesı cok ıyıydı.sonra sehre tasındık ve hayatımızı 1,5 yıl gec basladı.cok sukur rabbıme bırde umutla bekledıgımız yavrumuzda gelse dıger sıkınıtları kaleye almıcaz ınsaalh
rabbım kımsenın yuvasını yıkmasın ve mutlulugunu hergecen gun esıyle cocuklarıyla ve akrabalarıyla hergun bıraz daha artttırsın.kızlar kusura bakmayın cok uzun yazdım
benım maceram boyle ıste sekerler esımı cok sevıyorum ve allahtan ıstegım anneme ve babama akıl fıkır verıp boyle damatları olduguna sukretmelerı.gorusmek uzere hoscakalın.
Alt 21.March 2010, 22:39
Güvenilir Üye

nilgün hikayeni okudum çok güzel ve enteresan.ailene gelince inşallah affederler seni ben affedeceklerine inanıyorum sonuçta sen mutlusun ve sevdiğin insanlasın onlarda bu durumu anlayacaklardır en kısa zamanda.
Alt 22.March 2010, 15:58
nilgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nilgün nilgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

ozgulcum tesekkurler canım.anneme babamada ınsaalh umutsuz yasanmıyor allah akıl fkır versın onlara.tanıstıgıma memnun oldum canım

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil