Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 3.November 2017, 17:29
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Ben yurtdisinda yaziyorum, burada 3 basarisiz tüpbebek tedavisi gördüm. Gebe kaliyorum fakat maalesef düsükle sonuclaniyor. 8 düsügüm var.
Iki tüpümüde, sorun tüplerde diye kapadilar, fakat tüpler kapandiktan sonrada düsügüm oldu..neyse benim hikayem uzun.
Kararim artik Türkiyede tedavi olmak, mayista Memorialde doktor Mustafa Acet beyle bir ön görüsme yaptik, fakat tam olarak bana yeterince güven veremedi kendisi.
Acaba Memorialde baska bir doktordan randevu alsam veya baska bir merkezemi gitsem, kafam karmakarisik, agustosun sonunda tedaviye baslamayi düsünüyorum. Kafamda 3 yer var. Memorial, Bahceci Umut ve Medicana.
PGT, IMSI, Blastocyst yöntemi kesin kullanmasi gerekiyor merkezin.[/QUOTE]

Merhaba canım.Ben Bahçeci'de Op. Dr. Burçak Erzik'te tedavimi gördüm 2 kere.1ci defa 3 aylıkta kalbi durdu bebeğimin 2 cisinde de hiç tutmadı.Aşle doktorumuzdan geri dönerken bize yumurta nakli ile hamile kalabilirsiniz dedi ve Ukrayna'yı önerdi.İlk baştan kabul etmedik dinimizden dolayı ama içimizde hep bir ses vardı demeneliyiz diye ve sonunda oraya çıktık.İyi ki cesaretimizi toplayıp çıktık ! Şu an kuzucum 3 yaşinda Adı Gökhan ve işkencelerimiz bu kliniğin sayesinde sona erdi.O yüzden kesin orayı tavsiye ederim
Alt 6.November 2017, 16:20
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Meryem125´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaslar ben Memorial'i düsünüyorum..Yurtdisindan baska kimler var acaba..konaklama v.s konulari nasil hallediyorsunuz. Bede ramazandan sonra düsünüyorum tedaviyi
Arkadaşlar!
Ben şimdi Ukrayna'dayım. Biotexcom adlı klinikteyim eşimle...çok güzel burada! Ama doğru söylerken klinikte çok anne bebeklerle var. Gürüntülü biraz ya...Kiev'i gezmemizi düşünüyoruz. İyi ki güzel hava burada şimdiVareniki tatmak istiyoruz
İlk karşılaşması detince bizi tam havalimanında Türkçe tercümanlar karşılaşıp otele götürdüler. Otel kendisi Türkiye'dekiler gibi o kadar ferah değil...buna rağmen beğendim onu çünkü daha konforlu. Konaklama hakkında dalgalamayın çünkü klinikle otelde numara verilir.
Alt 20.November 2017, 15:48
Çaliskan Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar!
Ben şimdi Ukrayna'dayım. Biotexcom adlı klinikteyim eşimle...çok güzel burada! Ama doğru söylerken klinikte çok anne bebeklerle var. Gürüntülü biraz ya...Kiev'i gezmemizi düşünüyoruz. İyi ki güzel hava burada şimdiVareniki tatmak istiyoruz
İlk karşılaşması detince bizi tam havalimanında Türkçe tercümanlar karşılaşıp otele götürdüler. Otel kendisi Türkiye'dekiler gibi o kadar ferah değil...buna rağmen beğendim onu çünkü daha konforlu. Konaklama hakkında dalgalamayın çünkü klinikle otelde numara verilir.
Merhaba canım Allah kucağınızı doldursun inşallah.Evet bizde ordayken baya gürüntülüydü ama biz bunu hoş gördük her yerde çocuklar geziyorlardı evebeynlerin yanında kalbimiz ısınıyordu o anları görünce Biz kışın ordaydık ve hava çoook soğuktu gerçekten..Türkiye'de hiç bir zaman bu kadar soğuk bir kış yoktu yani..iyi ki 2 gün orda oturup evimize döndük.Konaklama konusunda bizde her şey beğendik Venice otelde kaldık çok rahat ve konforluydu ama yemekleri eşim pek fazla beğenmedi açıkcası türk mutfağına alıştığı için Ben ise orda çok güzel bir çorba beğendim Borş adıyla pancardan yapılır benden tavsiyem size )) Gününüz güzel olsun dileğiyle inşallah pozifit sonuç alırsınız ! Mümkünse tedavinizin aşamaları burda yazabilirsiniz bende memnuniyetle okurum Görüşmek üzere Allah'a emanet olun
Alt 16.February 2018, 17:04
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba canım Allah kucağınızı doldursun inşallah.Evet bizde ordayken baya gürüntülüydü ama biz bunu hoş gördük her yerde çocuklar geziyorlardı evebeynlerin yanında kalbimiz ısınıyordu o anları görünce Biz kışın ordaydık ve hava çoook soğuktu gerçekten..Türkiye'de hiç bir zaman bu kadar soğuk bir kış yoktu yani..iyi ki 2 gün orda oturup evimize döndük.Konaklama konusunda bizde her şey beğendik Venice otelde kaldık çok rahat ve konforluydu ama yemekleri eşim pek fazla beğenmedi açıkcası türk mutfağına alıştığı için Ben ise orda çok güzel bir çorba beğendim Borş adıyla pancardan yapılır benden tavsiyem size )) Gününüz güzel olsun dileğiyle inşallah pozifit sonuç alırsınız ! Mümkünse tedavinizin aşamaları burda yazabilirsiniz bende memnuniyetle okurum Görüşmek üzere Allah'a emanet olun
Merhana, canım!
Mesajınıza çok sevindim gerçekten! Allah iyilik versin! Ben şimdi çok iyim. Gebe kaldım nihayet! İnanılmaz bir duygudur, arkadaşım. Doktoruma her zaman teşekkür sözleri tekrar söylüyorum ve mutluluğuma inanmayabilirim hala. Bebek bakımı kitapları okuyorum) saadetten hatta aptal gibi ağlamaya başlıyorum) Böyle bir durumdur, cnm) Siz nasılsınız, arkadaşım? Tedaviniz nasıl geçiyo?
Alt 26.February 2018, 11:06
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, arkadaşlar!
Çok iyi bu forum, değil mi? Çok gerekli bilgi var burada. Size bir sorum var. Söylediğiniz merkezdeki yumurta donasyonu programlarının fiyatına ilaçlar giriyor mu, bilir msnz? Ya da kendi parayla almak lazım?
Alt 27.February 2018, 12:13
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşlar!
Çok iyi bu forum, değil mi? Çok gerekli bilgi var burada. Size bir sorum var. Söylediğiniz merkezdeki yumurta donasyonu programlarının fiyatına ilaçlar giriyor mu, bilir msnz? Ya da kendi parayla almak lazım?
Merhaba, cnm!
Evet, sözlerine katılıyorum. Gerçekten iyi bir forum. Kızlar tecrübenizleri anlatıp yardım ediyorlar. Çok iyi, bence. İlaçlar deyince bütün gibi şeyler programın fiyatına giriyor, cnm. Siz kliniği arayın ve yöneticiye sorun. O zaman kesin olarak bileceksiniz. Ben hiç ilaçlar için ayrı olarak para vermedim. Sadece sözleşmeye göre ödemeleri yaptım.
Alt 27.February 2018, 12:44
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, arkadaşlar!
Dediğiniz gibi ajansların arasında dolandırıcılar karşılanabilir. Ben çok merak ediyorum. Nasıl o zaman gerçek ajansı ya da tüp bebek merkezi arayabilirim sizce? Onları nasılsa kontrol etmek mümkün mü acaba?
Alt 3.March 2018, 13:43
Çaliskan Üye

Alıntı:
hamen´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizde anatoliada denedik gerçi sperm bulamadılar ama olsun
biz çok memnun kalmıştık sağolsun çok ilgilendiler
Merhaba hafendi.Yorumunuzu okurken anlamadığım bişey oldu.Sperm bulamadılar derken ? Spermi verme hizmeti mi var orda ? Açıklar mısınız lütfen ?
Alt 3.March 2018, 13:50
Çaliskan Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhana, canım!
Mesajınıza çok sevindim gerçekten! Allah iyilik versin! Ben şimdi çok iyim. Gebe kaldım nihayet! İnanılmaz bir duygudur, arkadaşım. Doktoruma her zaman teşekkür sözleri tekrar söylüyorum ve mutluluğuma inanmayabilirim hala. Bebek bakımı kitapları okuyorum) saadetten hatta aptal gibi ağlamaya başlıyorum) Böyle bir durumdur, cnm) Siz nasılsınız, arkadaşım? Tedaviniz nasıl geçiyo?
Merhaba Sandra hanım mesajınız yeni gördüm ya valla hi beni mazur görün biraz geç kaldım galiba Nasılsınız durumunuz nedir ? Kaçıncı haftadasınız ? Umarım keyfiniz yerinde..Bizim de 1 ci girişimiz negatif çıktı canım 1 ay sonra 2ci girişimiz olacak inşallah bu sefer tutar canım yaa ne de olsa bu bizim son şansımız olur.Dualarınızı eksik etmeyiniz.Dönüşünüzü bekliyorum elbet ! Allah'a emanet olun bebişinize selam söyleyin benden =))
Alt 5.March 2018, 12:32
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Sandra hanım mesajınız yeni gördüm ya valla hi beni mazur görün biraz geç kaldım galiba Nasılsınız durumunuz nedir ? Kaçıncı haftadasınız ? Umarım keyfiniz yerinde..Bizim de 1 ci girişimiz negatif çıktı canım 1 ay sonra 2ci girişimiz olacak inşallah bu sefer tutar canım yaa ne de olsa bu bizim son şansımız olur.Dualarınızı eksik etmeyiniz.Dönüşünüzü bekliyorum elbet ! Allah'a emanet olun bebişinize selam söyleyin benden =))
Merhaba, arkadaşım! Mesajınıza çok sevindim) Ben pek çok iyim, teşekkür ederim! Eşim de çok mutlu gibi görünüyor)
Siz nasılsınız? Her şey çok iyi olacak, emin olun, arkadaşım! 2ci girişiminizin pozitif olması için mutlaka dua edecem ben.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil