Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Evlilik

Anketimiz: eşinize genelde ne hediye alırsınız?
gömlek alırım 1 33.33%
kravat alırım 0 0%
parfüm alırım 1 33.33%
eşofman alırım 0 0%
kol düğmesi alırım 0 0%
yemek ısmarlarım 1 33.33%
seyahat planlarım 0 0%
diğer 1 33.33%
hiç bişi almam o bana ne alıyo ki 0 0%
hepsinden almışımdır 2 66.67%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 3. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 8.November 2010, 10:18
aprilshowers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
aprilshowers aprilshowers isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Standart Erkeklere nasıl hediyeler alınır:

Erkeklere nasıl hediyeler alınır:

Erkeklerin ençok eskitip ve severek giydikleri gömlek olsa gerek o denle gömlek listemizin ilk sırasında yer alıyor tabiki bu kişiden kişiye değişebilir iz genel anlamda söylemiş olduk.

Kravat: Şık bir kravat, güzel bir kutuda çok hoş bir hediye olabilir. Yalnız sezonun renklerini ve çizgilerin takip etmeyi unutmayın. Bu yılın renkleri takımla zıt renkler. Bu nedenle hediye alacağınız kişinin takımlarına dikkat ederek, renk seçimi yapabilirsiniz.

Parfüm: Erkeklere alınan en çok hediye anketi yapılsaydı, herhalde parfüm en çok tercih edilen hediye olurdu. Bu durumda dikkat etmeniz gereken, hediye alacağınız kişinin sevdiği kokular. Ağır kokular mı seviyor, hafif mi? Bunu öğrendikten sonra alışveriş yapabilirsiniz.

Nemlendirici: Her ne kadar erkekler kremlere uzak olsalar da, onların da ciltlerinin neme ihtiyaç duyduğu bir gerçek. Bu gerçeği bilen kozmetik firmaları erkekler için nemlendiriciler üretiyor. Alacağınız kişinin cilt tipine göre bir nemlendirici seçebilirsiniz.

Eşofman: Rahat bir eşofman hem spora giderken, hem de evdeyken giyilebilir. Her zaman da ihtiyaç duyulan bir kıyafet çeşididir.

Spor ayakkabı: Bütçeniz uygunsa spor ayakkabı erkeklerin her zaman için tercihleri arasındadır. Ama almadan önce alacağınız kişinin yaptığı spor çeşidine göre ayakkabı almayı unutmayın.

Evrak çantası: Eğer hediye alacağınız kişi çok yoğun bir iş adamıysa, evrak çantası mükemmel bir hediye seçimi olabilir. Bu arada alacağınız çantanın üzerine o kişinin ismini de yazdırarak jest yapabilirsiniz.

Saat: Çok özel bir hediye ama kaliteli bir seçim yapmanız gerekiyor. Bunun için de bütçenizi iyi planlamanızı öneriyoruz.
Büro eşyası: Eğer hediye alacağınız kişi dekorasyona ilgi duyuyorsa, bürosuna veya evine güzel objeler seçebilirsiniz.

Çakmak: Sigara içiyorsa, her zaman yanında taşıyacağı şık bir aksesuvar.
Hediye alacağınız kişinin unutkan olmamasına dikkat edin. Çünkü eğer unutkansa hemen kaybedebilir.

Kol düğmesi: Tam bir klasik… Eğer hediye alacağınız kişi klasik giyiniyorsa, kesinlikle daha zarif bir hediye olamaz. Özellikle sedefli modelleri bu yılın gözdeleri arasında.

Oyuncak araba: Arabaya düşkün erkekler genellikle koleksiyon yapmaya da düşkün oluyorlar. Onlara orjinal modelleri alabilirsiniz. Çok sevineceklerine şüpheniz olmasın!

alıntı

İlkönce yağmurla
sonra birdenbire açan güneşle başlamıştı sabah.
Alt 9.November 2010, 10:38
aprilshowers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
aprilshowers aprilshowers isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

kimse hediye almıyor mu
:36:

İlkönce yağmurla
sonra birdenbire açan güneşle başlamıştı sabah.
Alt 9.November 2010, 11:19
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

umutisigim zor yerden sormussun

aslinda kisiye göre degisir tabiki.. mesela esime aliyorsam genelde su sporlari malzemesi türünde hediyeler tercih ediyorum

ama su ana kadar esimin en begendigi hediye tüm arkadaslarini ondan habersiz olarak davet edip gece tekne turuyla teknede yaptigim dogum günü organizasyonuydu gerci bir yeri yine de denize dokundu

ona caktirmadan oraya getirme isi kardesime düsmüstü ve zor olsa da cok güzel basarmisti

-----------
wish = karia ....
Alt 2.January 2011, 15:23
elminda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elminda elminda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

ben herzaman parfümden yanayım... ama gömlekte alacağım hediyeler arasındadır....
Alt 2.January 2011, 16:01
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

ben aşkıma koleksiyon araba falan alırdım o seviyo gömlek parfüm hediyeden sayılmıyor ondaa....
Alt 2.January 2011, 16:15
elminda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elminda elminda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

darkçım benim eşimede kalırsa onun sevdigi şeyleri alıcan oda araba hastası birde oyuncak helikopter falan ama bende sevdiklerimi tercih ediyorum.... eee buna şükretsin....
Alt 2.January 2011, 17:07
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

yaf bende arada kazak falan alıyom ama o arabalara arada oyuncaklara öle içten bakıyorki içim sızlıyor... kalbimin en zayıf yeri aşkım benimmm... ona kıyamıyorummm))
Alt 16.November 2013, 20:51
cananyakut cananyakut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Bence erkek için en güzel hediye şık bir saat

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil