Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.December 2009, 22:35
kayra_su kayra_su isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Transfer 14 gün önce oldu, ama adet sancilari var....

2 hafta önce transferimiz gerceklesti, 4 embriyo nakledildi... yarin sonucu alma günümüz, ama biz yeni yili bekliycez, bize yilardir bekledigimiz sevinci ve mutlulugu getirmesi icin... bizi biraz tedirgin eden bir durum oldu bugün, esim yumurtaliklarinda hafif sancilar hissettigini söylüyor, adet döneminde yasadigi sancilara benzedigini söylüyor ve o dönemde bas gösteren belirtilerinde oldugunu da söylüyor. normal mi bu? yane transferden sonra bu gibi belirtiler yasayip pozitif gören arkadaslarimiz var mi?

sevgiler
Alt 27.December 2009, 23:35
sayra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sayra sayra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

evet kayra su var ayni bunlari yasadim ve ben hamileyim,,belki bebisler yerlesiyordur kardesim,bel agrisi ve birazda karin agrisi olabiliyor,,yilbasini bekliycekseniz,,zaten o zamana kadar regl olmazsa esiniz Allahin izniyle hamiledir.Sonra keseyi göreceksiniz insallah yeni yila güzel haberle girmeniz dilegimle..güzel haberlerinizi bekliyoruz

ALLAH’IM!
BAŞLAYACAĞIM BU YENİ GÜN İÇİN SENDEN HAYIRLAR DİLİYORUM VE BUGÜNÜN İÇİNDEKİ ŞERLERDEN SANA SIĞINIYORUM,GÜNAH İŞLEMEKTEN,BİR KULUNA HAKSIZLIK ETMEKTEN, BİRİSİNDEN ZULÜM GÖRMEKTEN SANA SIĞINIRIM(aminn)
Alt 28.December 2009, 00:36
Yeni Üye

verdigin moral icin cok sagol sayra, insallah allah sesini duyar... acaba esimin kullandigi progesteron kapsüller ve climara forte bant regl olmasini engellemiyor mu? yoksa bu ilaclara ragmen adet görebiliyor mu?
Alt 28.December 2009, 02:00
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

adet belirtileri ve gebelik belirtileri birbirine cok yakin... yani olumlu ya da olumsuz hic bir anlami yok simdilik bunun ... eger gebelik olusmadiysa zaten adet baslar yarin öbürgün... kullanilan ilaclar adeti engellemez. zaten progesteron gebelik olduysa ise yarar bebegin düsmemesi icin...negatifse adet gelir ...bu durumda yilbasini beklemenizin bir anlami da yok o zamana kadar coktan belli olur adet durumuyla...

-----------
wish = karia ....
Alt 28.December 2009, 03:04
YILDIZDURU
Misafir

Benimde tedaviden sonra adet ağrılarına benzer ağrılarım olmuştu,hatta eşime sakın heveslenme galiba ben adet olucam dedim.ertesi günde test günümüzdü,pozitif sonucu aldık.çok şükür şimdi dünyalar güzeli prensesim var

inşaallah eşiniz hamiledir kayra.rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın.
Alt 28.December 2009, 09:07
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

evet kayrasu, rahimde gerçekleşen hem olumlu hem olumsuz herşeye aynı belirtileri verior vucut, benimde adet benzeri sancılarım ve göğüste şişkinliğim olmuştu. maşallah nasıl dayanacaksınız yeni yıla, ben meraktan kudurmuştum?
Alt 28.December 2009, 18:15
Güvenilir Üye

bazi vücutlarda degisiklik olabiliyor kayrasu,
progesteron ve bantlar hormon icerikli oldugu icin cok cok bir iki gün adeti geciktirir,,nekadar icilse icilsin,hamilelik gerceklesmezse zaten adet görecektir esiniz,,
dualarimiz sizlerle esiniz insallah hamiledir ve cici bir anne adayi olur insallah(aminn)

ALLAH’IM!
BAŞLAYACAĞIM BU YENİ GÜN İÇİN SENDEN HAYIRLAR DİLİYORUM VE BUGÜNÜN İÇİNDEKİ ŞERLERDEN SANA SIĞINIYORUM,GÜNAH İŞLEMEKTEN,BİR KULUNA HAKSIZLIK ETMEKTEN, BİRİSİNDEN ZULÜM GÖRMEKTEN SANA SIĞINIRIM(aminn)
Alt 28.December 2009, 18:33
Yeni Üye

bilgileriniz ve güzel dilekleriniz icin cok sagolun arkadaslarim, hepinize tesekür ediyoruz... esimin adeti 26.11.2009 tarihindeydi ve normalde periodu 26 gün sürüyor, yane normal adet gününü coktan gecti. 13 aralikta 4 tane daha önce dondurulmus embriyolar transfer edildi, bugün tam 15 gün oldu. umuyoruz ki tutmus olsun, bizde yillardir ugrasiyoruz bu ücüncü denememiz.

sevgiler

Konu kayra_su tarafından (28.December 2009 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.
Alt 29.December 2009, 10:52
aycen
Misafir

inşallah kayra su eşinize sıksıkı tutunur bebişleriniz
Alt 29.December 2009, 12:30
Güvenilir Üye

aminnn insallah emeklerinizin karsiligini bu yeni yilda alirsiniz kayrasu insallah

ALLAH’IM!

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil