Alt 29.December 2010, 10:53
benkavustum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
benkavustum benkavustum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

rain canım başın saolsun...
Alt 29.December 2010, 10:56
Güvenilir Üye

inş puzzleden güzel haberler alırız kızlar dün hepimiz çok üzüldük
inş bugün bir mucize olur ve seviniriz

şeker demek sende ocakta gideceksin ne güzel hadi bakalım kıbrıs yolcusu kalmasıııııııın
bebişleri alın geliiiiiiiiiiiiin
Alt 29.December 2010, 10:57
hamen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hamen hamen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Puzzle canım arkadaşım çok ama çok üzüldüm haberlerini bekliyoruz canım bize haberdar et oldumu ?
Alt 29.December 2010, 11:00
seker seker isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

Alıntı:
benkavustum´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
inş puzzleden güzel haberler alırız kızlar dün hepimiz çok üzüldük
inş bugün bir mucize olur ve seviniriz

şeker demek sende ocakta gideceksin ne güzel hadi bakalım kıbrıs yolcusu kalmasıııııııın
bebişleri alın geliiiiiiiiiiiiin
evet canım nasipse inşallah çok sabırsızım arkadaşım zaman durdu sanki bide puzzlenin durumu içim çok buruk ondan gelecek güzel bir haber çok moral olacak sen nasılsın herşey yolundamı?
Alt 29.December 2010, 11:03
Çalışkan Üye

rain"ciğim canım başın saolsun ... Rabbim sizlere sağlıklı uzun ömürler versin
Alt 29.December 2010, 11:45
Güvenilir Üye

hayal et...hisset...azmet...sonlandır.
anne olma yolunda hep beraber
Alt 29.December 2010, 12:24
Çalışkan Üye

ya kızlar ben puzzle yi çok merak ettim inşallah korktuğu başına gelmemiştir
Alt 29.December 2010, 12:44
mavigözlüm mavigözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

[QUOTE=puzzle;173137]
Alıntı:
bekliyorum´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

canım bende inan bana bu akşama kadar umutluydum azda olsa...ama parçaların gelmesi devam ediyor ve sana hep bahsettiğim sağ taraftaki ağrım kanamayla ve parçalarla birlikte tamamen kesildi....kesinlikle düşük yaşadım birtanem...vücut kabul etmedi işte bir şekilde...dediğimiz gibi nasip...kendimi daha öncekiler gibi perişan etmeyeceğim inan...çünkü kendimi yerden yere atsamda meleğim geri gelmeyecek ki...sağlıklı olmam gerek...daha öncede hep bahsettiğim ama 2. plana attığım iş konusunun üzerien düşeceğim..umarım istediğim gibi bir iş olur...kafa dağıtmak için ideal olur...zaten bahsettiğim gibi eşim 4-5 aydan önce asla denemek istemiyor...çok üzüldü ve kendimi 2 yıldır çok yıprattığım için dayanamam artık diyor...herhalde çok garip ama bukez küretaj masasına yatmayacağım için şanslıyım diyeceğim....
sevgili puzzle, çok uzun zamandır giremiyorum foruma, bugun seni merak ettiğim için girdim yasadıkların üzücü ama ümidini asla yitirme. sen tanıyorsun beni. bu konuda tecrübeliyim bazen çok fazla kanayan ama ultrasonda bebeği içerde çok güzel birsekilde duran hatta kalp atışları olan hastalar oluyor. bir hastaneye yatıp orada istirahat ve gerekli ilaçları almayı düşünmezmisin. bu arada birde gebelik testi yaptır. değerlerin ne durumda düşüyormu.hemen ümidini yitirme arkadasım. bu arada biliyorsun benim bebeklerim 3 taneydi. biri kendilğinden devam etmedi. şimdi sadece kesesi kaldı. diğer ikisi devam ediyor. 14 haftalık 2 erkek.biliyorum ki allah sanada çifter çifter verecek. sen cok azimli ve isteklisin. allah sanada bebeklerini kavusturacak. allah yardımcın olsun canım....
Alt 29.December 2010, 13:15
bekliyorum bekliyorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

puzzle canım buradamısın...hadi merkata bırakma bizi daha fazla...ne yaptın testini yaptırdınmı canım....
Alt 29.December 2010, 13:15
puzzle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
puzzle puzzle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

[QUOTE=mavigözlüm;173397]
Alıntı:
puzzle´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

sevgili puzzle, çok uzun zamandır giremiyorum foruma, bugun seni merak ettiğim için girdim yasadıkların üzücü ama ümidini asla yitirme. sen tanıyorsun beni. bu konuda tecrübeliyim bazen çok fazla kanayan ama ultrasonda bebeği içerde çok güzel birsekilde duran hatta kalp atışları olan hastalar oluyor. bir hastaneye yatıp orada istirahat ve gerekli ilaçları almayı düşünmezmisin. bu arada birde gebelik testi yaptır. değerlerin ne durumda düşüyormu.hemen ümidini yitirme arkadasım. bu arada biliyorsun benim bebeklerim 3 taneydi. biri kendilğinden devam etmedi. şimdi sadece kesesi kaldı. diğer ikisi devam ediyor. 14 haftalık 2 erkek.biliyorum ki allah sanada çifter çifter verecek. sen cok azimli ve isteklisin. allah sanada bebeklerini kavusturacak. allah yardımcın olsun canım....
sevgili mavigözlüm merhaba bizde seni çok merak ediyorduk bu vesile ile haber almış olduk...demek 2 oğlan geliyor ne güzel...diğeri içinse zaten endişelerin vardı umaırm çok üzülmemişsindir...önemli olan diğer ikisinin sağlığı canım...umarım pek fazla bulantın vs.. olmuyordur.

az önce kan verip geldim canım oysaki perşembe günü yapılan ilk testim 100 küsür çıkmıştı ct günü de dğer nerdeyse üçe katladı 280 küsürdü sevinçten havalara uçtuk tabii ki....ancak pazar günü aniden bir kanama başladı önceleri çok korkmadım açık pembe renkte olduğu ve çok az olduğu için ancak pt gecesi ve özellkle dün miktar çoğaldı ve parçalar gelmeye başladı hemen berk bey'i aradım zaten....progestan verdi günde 3 tane içmeye devam ediyorum...diğer ilaçlara da devam....zaten yarın burada beni takip eden doktoruma gidecektik...1 saat kadar sonra kan testim belli olacak umarım değer sıfırlamamıştır...eğer bebeğimi kaybetmediysem elimden ne gelirse yapacağım arkadaşım senin de bahsettiğin gibi hastanede yatabilirim ama yeter ki beni bırakmış olmasın...

mesajın için çok teşekkür ederim umarım sorunsuz bir hamilelik geçirip alırsın bebişlerini kucağına....

sevgiler...

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil