Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Herkesin Yeni Başlangıçlara İhtiyacı Vardır.

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.January 2010, 12:37
katre82
Misafir

elmindacim canim benim cok cok tesekkur ederim beni dusundugun merak ettigin icin guzel dostum.birkacgundur hic iyi degildim sogukmu aldim ne asiri kirginlik vardi vucudumda.tamda tedavi sirasinda iyice kotu olmayayim diye surekli yatiyordum.cok sukur hersey yolunda dunde doktora gittik yumurtaciklarim 10mm olmuslar ignelere tamgaz devam sali gunu tekrar gidecegiz ona gore durum belli olacak.Elmindacim uzaklarda tanimadigim ama beni dusunen benim iyiligimi isteyen bi dostumun olmasi inan kendimi daha guclu hissediyorum .bana okadar guzel destek oldunki arkadasim artik herseyin ustesinden gelirim diyorum.Allah senden razi olsun .herseyin en hayirlisini en iyisini versin Rabbim.Ama en cokda hayirli saglikli bebisler versin en kisa zamanda insallah canim.aaaa yazik bana kendi derdime dustum senin halini hatrini sormayi az kalsin unutuyorum.sen nasilsin umarim iyisindir senin icinde hersey yolundadir insallah.herzaman dualarimdasin elmindacim.

Konu katre82 tarafından (30.January 2010 Saat 16:09 ) değiştirilmiştir.
Alt 1.February 2010, 00:35
elminda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elminda elminda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

katrecim hoşgeldin nasıl oldun canım? bende hastaydım ama şimdi iyiyim? kendine dikkat et bak tam tedavideyken. demek yumoşlar 10mm olmuş maşallah inş. iniş. inş. olucak canım başaracaksın ve bende manevi teyzesi olucam tamammı? herzaman yanındayım herzaman dostunum ve hep öle olucak katrecim iyiki senide tanımışımmmmmm
Alt 1.February 2010, 00:49
katre82
Misafir

Ayyy canimsin ya gecenin bu vaktinde beni boyle mutlu ediyorsunya,Rabbimde seni sevindirsin ins.bende seni iyiki tanimisim yuregi guzel dostum,canim benim verdigin bu destekle sen oz teyzeligi hakediyorsun ins bebisler bi gelsin cok sukur simdi iyiyim elmindam.elimden geldigi kadar dikkat etmeye calisiyorum kendime ve cok sukur sayende daha olumlu bakar oldum ileriye.sende kendine dikkat et canim,turkiye buaralar cok soguk galiba bidaha hasta olma emi arkadasim
Alt 1.February 2010, 00:53
Forum Hakimi

tamam katrecim dikkat edicem. sen şuan tedavi aşamanı anlatsana merak ettim ? nezaman igneye başladın nerde ne yapılcak?
Alt 1.February 2010, 01:05
katre82
Misafir

canim benim anlatayim.daha oncede dedigim gibi ben hollanda da yasiyorum,burda bi ozel klinikte yaptiriyoruz.ucuncuyude orda yaptirmistik.ignelerimin suan 14 gunundeyim.sali birdaha bakacaklar yumurtalarin durumuna gore en gec hafta sonuna toplarlar herhalde.burda turkiyeden biraz daha farkli,cok fazla onemsemiyorlar.ilk ikisinide ankarada antolia da yaptirmistik.bakalim ins Rabbim burdan nasibimizi verir
Alt 1.February 2010, 01:08
Forum Hakimi

inş. katrecim yumoşlar iyi ilerlerler vetoplama en kısa zamanda olur sonra transfer sonra yatakta dinlenme günleri sonra tahlil ve inş. hamişsinnnnnnnnnnnnnn
Alt 1.February 2010, 01:14
katre82
Misafir

burda cok az doz ilac veriyorlar, oyuzden gecen seferde sadece iki yumurta olustu biri hic dollenmemis sadece bi tane transfer etmislerdi.bunuda inetrnet uzerinden bi doktora sormustum bu sekilde sansimin cok az olacagini soylemisti.gerci Rabbim nasip ettimi o bitaneylede tutuyor ama.bende burdaki doktorlarin verdigi dozdan biraz daha fazla doz kullaniyorum.ins yanlis yapmiyorumdur.benim icin hep dua et olurmu elmindam.
Alt 1.February 2010, 01:15
katre82
Misafir

oyyyy canim benim masallah azgindan bal damliyor.insallah insallah insallah
Alt 1.February 2010, 01:19
Forum Hakimi

söz hep dua edicem canım inş. herşey güzel olucak herzaman yanındayım iyi geceler
Alt 1.February 2010, 01:30
katre82
Misafir

elmindam sana tatli balli uykular,Allah rahatlik huzur saglik mutluluk versin arkadasim.iyi geceler.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil