Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZ > İkiz anneleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 1.December 2009, 23:38
AdaEge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AdaEge AdaEge isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba ben de 6 +4 günlük ikizlere hamileyim..10 ay evvel ikiz meleklerimi kaybettim..
Alt 15.December 2009, 12:18
ebrukizilboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ebrukizilboga ebrukizilboga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Merhabalar arkadaşlar bende 24+4 günlük hamileyim. Ikiz gebelik gerçekten benim için çok zor geçiyor. Gece uykusu yok ve kasılmalarım başladı karnım taş gibi oluyo bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa nolur yardımcı olsunlar gerçekten erken doğumdan çok korkuyorum. Birde bebeklerimin arasında 250 gram fark var yani biri çok küçük inşallah doğuma kadar düzelirler.
Bu arada adaege arkadaşım ikizlerini kaybettiğin için çok geçmiş olsun diyorum ve dilerim rabbim birdaha aynı acıyı sana sve başkalarına yaşatmaz inşallah. Peki neden ikizlerini kaybettin. Yaranı deşmek istemem ama merak ettim kaçıncı ayında nasıl oldu.
Alt 16.December 2009, 12:42
banudk banudk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba allah hepinize saglıcakla kucanıza almayı nasip etsin benim ogluşlarda 15 aylık
ban hayal gibi gelirdi bugünler ama gelip geçiyor düyüyorlar işte
mombete sen ankaradamısın dogumu hangi hastaned edüşlünüyorusnn
Alt 17.December 2009, 16:55
ebrukizilboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ebrukizilboga ebrukizilboga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Alıntı:
banudk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba allah hepinize saglıcakla kucanıza almayı nasip etsin benim ogluşlarda 15 aylık
ban hayal gibi gelirdi bugünler ama gelip geçiyor düyüyorlar işte
mombete sen ankaradamısın dogumu hangi hastaned edüşlünüyorusnn
banucum merhabalar,
bende ikiz bekliyorum çok merak ettim. Sen kaçıncı haftanda doğum yaptın? Ve doğduklarında kaç kilo kaç gramdı oğulların benimde ikisi erkek diyolar bakalım hayırlısı bana bu konuda yardımcı olursan çok sevirim.

Bu konuda bilgisi ve tecrubesi olan arkadaşlar varsa onlarında vereceği fikir ve tecrubeleri okumak isterim. şimdiden teşekkürler...
Alt 17.December 2009, 17:49
momtobe momtobe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Banu evet Ankaradayım canım , doğumu Allah kısmet ederse Bayındırda düşünüyorum , sen nerde yapmıştın ?İnşallah benim de iki oğlum olacak ...
Alt 29.March 2010, 11:17
Yeni Üye

Alıntı:
AdaEge´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba ben de 6 +4 günlük ikizlere hamileyim..10 ay evvel ikiz meleklerimi kaybettim..
Merhaba arkadaşlar,Şu an 24 haftalık ikizlere hamileyim..Meleklerimin kardeşlerini taşıyorum.Rahim ağzı yetmezliği ve dr ihmalinden zamansız doğumla kaybetmiştim canımın içlerini..Şİmdi serklajlıyım ve hep yatıyorum..Hafta 1 proluton depot iğne,günde 2 kez magnesium diasporal alıyorum..1 ay hastanede yattım..1 hafta nidilat kullandım..Çok baş ağrısı yapıyor ama çok etkili,kasılmaları önlüyor..En azından 28. haftayı doldurmaya çalışacağım..Sadece wc ye kalkıyorum..
Alt 30.March 2010, 11:25
gönül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gönül gönül isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Alıntı:
AdaEge´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar,Şu an 24 haftalık ikizlere hamileyim..Meleklerimin kardeşlerini taşıyorum.Rahim ağzı yetmezliği ve dr ihmalinden zamansız doğumla kaybetmiştim canımın içlerini..Şİmdi serklajlıyım ve hep yatıyorum..Hafta 1 proluton depot iğne,günde 2 kez magnesium diasporal alıyorum..1 ay hastanede yattım..1 hafta nidilat kullandım..Çok baş ağrısı yapıyor ama çok etkili,kasılmaları önlüyor..En azından 28. haftayı doldurmaya çalışacağım..Sadece wc ye kalkıyorum..
adaege allah inş. doğduğu günleride gösterecekk.. yatman çok iyi ve kullandığın ilaçları bende 27 haftamda kullanmaya başladım ve dr ihmali bende yaşadım ve 31 haftalık erken doğum yaptımm 970 gram ve 1.350 kg olarak dünyaya geldilerr. doopler akımı ve kordon bağında kan akışı yavaşlama ve son anda durması ile acil sezeryana alındım eğer dr daha erken farketseydi tedavisi oluyordu ama geç kalınmıştı.. ve akın bebeğimi saniyelerle kurtardılarr.. ve karnımda 4 hafta doğru düzgün beslenememiş 1.650 kg idiler ve kilo verdiler karnımda dr sürekli söylüyordum biryere toplanıyor bi tuhaf hareket ediyor diye o da bana sadece şunu diyordu kg çok güsel büyüdükleri için alan dar geliyorr.. BENİM SİZE TAVSİYEM RENKLİ ULTURASONU OLAN DR LARI TERCİH EDİN VE KÜVEZİ OLAN HASTANELERİİİ çok şükür 40 günlük hastane macerasından sonrada sıkıntılı ve zor yollardan geçerek 27 aylık oldukk hala inanamıyorumm benim küçük kuzularım büyüdü ve konuşmaya başladılarr.
Alt 31.March 2010, 14:16
Yeni Üye

Alıntı:
gönül´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
adaege allah inş. doğduğu günleride gösterecekk.. yatman çok iyi ve kullandığın ilaçları bende 27 haftamda kullanmaya başladım ve dr ihmali bende yaşadım ve 31 haftalık erken doğum yaptımm 970 gram ve 1.350 kg olarak dünyaya geldilerr. doopler akımı ve kordon bağında kan akışı yavaşlama ve son anda durması ile acil sezeryana alındım eğer dr daha erken farketseydi tedavisi oluyordu ama geç kalınmıştı.. ve akın bebeğimi saniyelerle kurtardılarr.. ve karnımda 4 hafta doğru düzgün beslenememiş 1.650 kg idiler ve kilo verdiler karnımda dr sürekli söylüyordum biryere toplanıyor bi tuhaf hareket ediyor diye o da bana sadece şunu diyordu kg çok güsel büyüdükleri için alan dar geliyorr.. BENİM SİZE TAVSİYEM RENKLİ ULTURASONU OLAN DR LARI TERCİH EDİN VE KÜVEZİ OLAN HASTANELERİİİ çok şükür 40 günlük hastane macerasından sonrada sıkıntılı ve zor yollardan geçerek 27 aylık oldukk hala inanamıyorumm benim küçük kuzularım büyüdü ve konuşmaya başladılarr.
Maşallah kuzularına canım..:56:
Ben bir de celestone akciğer geliştirici iğne yaptırmak istiyorum..İkiz ve erken doğum riski olan hamilelerde 24. haftada da yaptırılabiliyormuş..
Alt 4.April 2010, 14:25
Yeni Üye

Celestonu dün ve 12 saat sonra bu gün yaptırdım 2 şer dozdan 4 doz..Bebek hareketlerinde azalma hissetmiyorum..Uykusuzluk falan da çekmedim..Yüzüm de kızarma olmadı...Sanırım herkeste aynı belirtiler olacak diye bir şey yok..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil