Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 3.March 2018, 15:34
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Standart Esma kızım dünya'ya gelmiştir =)

Herkese merhaba hanımlar.Hayatımdaki en güzel şey hakkında size birşeyler anlatmak istiyorum. Dünyada en mutlu anne ben olabilirim! 2 kilo 78 gram güzel Esma'm doğdu *Bu büyük bir mutluluk çünkü 6 yıl boyunca umutsuzca bekledim.*39 yaşındayım. Polikistik over yüzünden kendim doğuramıyorum, bu sebepten bir taşıyıcı annenin yardımını almaya karar verdik. Önce çok şüphe içindeydik. En acısı ise arkadaşlarımızın, akrabalarımızın bize; "o çocuk sizin değil taşıyıcı annenin kızı olucak" diye söylemeleriydi ama biz çok istekliydik... En sonunda hayatımızın en önemli kararını vererek Ukrayna’daki Biotexcom adlı kliniğe başvurduk. Orada doktorlar ve yöneticisi (Türkçe biliyorlar) ile tanıştık. Bizi hava alanında karşıladılar. Otele geldik. Her şey yolundaydı fakat yollar ve hava İstanbul'dan daha beter. Sözleşmeyi imzalarken gözüme çarpan şey kliniğin kalabalıklığı idi. Sonraki günler*
Kievi gezdik ve çok eğlendik. Kresçatik ve Pirohiv müzesi çok güzeldi. Ukrayna ve kliniğe çok şey borçluyuz. Bu ülke her zaman anılarımda kalacak çünkü orada benim Esmam doğdu* )) Detaylar ve sorularınız için lütfen çekinmeden yazabilirsiniz.Allah'a emanet olun.
Alt 5.March 2018, 11:59
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese merhaba hanımlar.Hayatımdaki en güzel şey hakkında size birşeyler anlatmak istiyorum. Dünyada en mutlu anne ben olabilirim! 2 kilo 78 gram güzel Esma'm doğdu *Bu büyük bir mutluluk çünkü 6 yıl boyunca umutsuzca bekledim.*39 yaşındayım. Polikistik over yüzünden kendim doğuramıyorum, bu sebepten bir taşıyıcı annenin yardımını almaya karar verdik. Önce çok şüphe içindeydik. En acısı ise arkadaşlarımızın, akrabalarımızın bize; "o çocuk sizin değil taşıyıcı annenin kızı olucak" diye söylemeleriydi ama biz çok istekliydik... En sonunda hayatımızın en önemli kararını vererek Ukrayna’daki Biotexcom adlı kliniğe başvurduk. Orada doktorlar ve yöneticisi (Türkçe biliyorlar) ile tanıştık. Bizi hava alanında karşıladılar. Otele geldik. Her şey yolundaydı fakat yollar ve hava İstanbul'dan daha beter. Sözleşmeyi imzalarken gözüme çarpan şey kliniğin kalabalıklığı idi. Sonraki günler*
Kievi gezdik ve çok eğlendik. Kresçatik ve Pirohiv müzesi çok güzeldi. Ukrayna ve kliniğe çok şey borçluyuz. Bu ülke her zaman anılarımda kalacak çünkü orada benim Esmam doğdu* )) Detaylar ve sorularınız için lütfen çekinmeden yazabilirsiniz.Allah'a emanet olun.
Merhaba, Hilal hanım!
Mesajınızı okurken çok sevindim, arkadaşım! Kalbimden tebrik ediyorum sizi! Nasılsınız şimdi? Esmanız nasıl? Umarım, moraliniz harikadır) Allah ssklasın!
Bir ilgilendiğim şey var, cnm. Taşıyıcı annenin yardımına niçin başvurdunuz? Yumurta donasyonunu hiç denemediniz mi? Yoksa bu yardım etmedi size?
Alt 5.March 2018, 15:21
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hilal hanım, tebriklerim!) Taşıyıcıllık programına girmek için nasıl cesaret ettiniz, aceba?) Ukrayna'da çok mu böyle tarz tedavini sağlanan merkez var?
Alt 10.March 2018, 23:46
Çaliskan Üye

Merhaba kızlar evet Ahunisa hanım doğru demişti bunun çin geröekten çok cesaret lazım dı ve bi inanın ki yıllardır eşimle bu kliniği blip cesaret edemiyorduk ama zman geçince denemeye karar verdik ve çok iyi doğru yaptık ! BioTexCom klinikte yumurta donasyonuyla tüp bebeği de yaptırabilirsiniz Sandra hanım bu hizmet te mevcut.Ben donasyonu denemedim çünkü boşa para harmış oluruz diye istemedim.Daha iyi kızlardfan biri bana çocuğu taşınsın istedik.Belki dediklerim birileri korkutur ve sorarsınız ki ben nasıl bu kadar rahat bu konuyu konuşabiliyorum diye işte cevabı şimdiden verebilirim yıllardır çocuk hasretindeysen ve maddi konusunda her hangi bir sıkıntı yaşınmıyorsan aklına ister istemez bu hizmet gelir ama ondan faydayı gördükten sonra ve o minik mucizeyi ellerine aldığında gerçekten mutluluğa ulaşmış olursun.Allah herkese o mucizeyi kucağına almayı nasip etsin kızlar.Allah'a emanet olun
Alt 14.March 2018, 11:57
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Hilal hanım!
Mesajınızı okurken çok sevindim, arkadaşım! Kalbimden tebrik ediyorum sizi! Nasılsınız şimdi? Esmanız nasıl? Umarım, moraliniz harikadır) Allah ssklasın!
Bir ilgilendiğim şey var, cnm. Taşıyıcı annenin yardımına niçin başvurdunuz? Yumurta donasyonunu hiç denemediniz mi? Yoksa bu yardım etmedi size?
Sandra hanım, size bir sorum olucak. Bildiğim kadarıyla donasyonun Türkiye'de yasaklandığından dolayı insanlar Avrupa'daki ülkelere geliyorlar. Size göre nerede bunu yaptırmak lazım? Nerede ucuz ve sağlandığı hizmetlerin kalitesi daha yüksek oluyor?
Alt 18.March 2018, 13:18
Çaliskan Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sandra hanım, size bir sorum olucak. Bildiğim kadarıyla donasyonun Türkiye'de yasaklandığından dolayı insanlar Avrupa'daki ülkelere geliyorlar. Size göre nerede bunu yaptırmak lazım? Nerede ucuz ve sağlandığı hizmetlerin kalitesi daha yüksek oluyor?
Merhaba Ahunisa hanım Sandra hanımın iziniyle bende sizin sorununuza cevap vermek isterdim kendi adımdan.Şimdi ucuz dediğinizde zaten bu tarz hizmetler ucuza hiç bi yerde gelmez çocuk konusu olduğu için ama Ukrayna'da bildiğim kadarıyla yumurta donasyon uygun fıyatıyla yapılır.Biz taşıyıcı annelikteb faydalanmıştık çok şükür pamuk prensesin yanımda uyuyor şu an ama diğer çifleri de klinikte gördüm onlar da yumurta donasyonu yaptırıyorlardı ve baya kalabalıktı yani birçok kişiler bu tedaviyi görmek istediler demek ki fıyat ta uygun olmalı yoksa pahalı olsaydı bu kadar insanlar olmazdı diye düşünüyorum.Dilerseniz sizin için ben tekrar kliniğimizi arayıp yumurta nakli için fiyatları sorabilirim siz onu mu yaptırmaya karar verdiniz anladığım kadarıyla ?
Alt 28.March 2018, 14:25
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba kızlar.Benim Amh 0.35 bir kere tüp bebek denedim ve sonuc negatif cikti.Dünya kadar para ümit hayal kırılıkları.AMH 1.5 2 olmadikca tutunmasi çok zormuş zaten.En son doktora gittiğimizde bize de donasyonu önermiş.Kıbrıs!ı cok araştırdım bikac tane referansla yakindoğu üniversitesi hastanesini ile görüştüm ama tek beğenmediğim şey donörü seçmeye hakkımız yok.O da çok korkuttu bizi.Şimdi sizin yorumlarınızı okurken Ukrayna'da bir merkez olduğunu anladım.Peki donörü seçmeye hakkımız var mı orda bilginiz var mı ? Cevabınız için size çok minnettar olurum.Rabbimiz tüm isteyenleri evlatsız bırakmasın amin...

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil