Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 5.March 2018, 17:29
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, cnm!
Evet, sözlerine katılıyorum. Gerçekten iyi bir forum. Kızlar tecrübenizleri anlatıp yardım ediyorlar. Çok iyi, bence. İlaçlar deyince bütün gibi şeyler programın fiyatına giriyor, cnm. Siz kliniği arayın ve yöneticiye sorun. O zaman kesin olarak bileceksiniz. Ben hiç ilaçlar için ayrı olarak para vermedim. Sadece sözleşmeye göre ödemeleri yaptım.
Merhaba, Sandra hanım!
Tedavi gördüğünüz klinikte yumurta donasyonu paketlerinin fiyatları nedir acaba? Oraya hangi hizmetler giriyor, bilir misiniz? Açıkça söylerken Avrupa'da bazı merkezleri inceledim ama oraya gelmek istemedim, çünkü çok pahalıdır ve genel fiyatını anlamadım ben.
Alt 11.March 2018, 00:01
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Ahunisa Hanım merhabalar.Siz hangi hizmetten faydalanmak isterdiniz ? BioTexCom klinikte yumurta donasyon ve taşıyıcı annellik gibi hizmetler mevcut çünkü.Size göre hangisi sizin için olmalı ? Ona göre bizde tercübeli arkadaşalr gibi size gerekli bilgileri vermeye çalışırız.
Alt 14.March 2018, 11:45
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ahunisa Hanım merhabalar.Siz hangi hizmetten faydalanmak isterdiniz ? BioTexCom klinikte yumurta donasyon ve taşıyıcı annellik gibi hizmetler mevcut çünkü.Size göre hangisi sizin için olmalı ? Ona göre bizde tercübeli arkadaşalr gibi size gerekli bilgileri vermeye çalışırız.
Merhaba, Hilal hanım!
Ben yumurta donasyonu ile ilgileniyorum. Orada donasyon için çok yüksek mi fiyatlar var, biliyor musunuz? Tahliller, ilaçlar fln şeyler çok mu pahalı sizce? Avrupa'da ve Amerika'da böyle tüp bebek merkezlerinde çok pahalı, biliyorum çünkü. Cevabınız için teşekkür ederim! Saygılar!
Alt 18.March 2018, 18:59
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Hilal hanım!
Ben yumurta donasyonu ile ilgileniyorum. Orada donasyon için çok yüksek mi fiyatlar var, biliyor musunuz? Tahliller, ilaçlar fln şeyler çok mu pahalı sizce? Avrupa'da ve Amerika'da böyle tüp bebek merkezlerinde çok pahalı, biliyorum çünkü. Cevabınız için teşekkür ederim! Saygılar!
Merhaba Ahunisa hanım Bence yumurta donasyonuyla tüp bebeği yaptırmak istiyorsanız BioTexCom size en maktıklı gelir.Avrupa'ya göre Ukrayna'da fiyatlar daha uygun olduğunu biliyorum size Kliniğin sitesi atabilirim isterseniz orda belli bilebilmek için fiyatları bulabilirsiniz.http://biotexcom.com.tr/
Alt 28.March 2018, 12:21
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba canlarım.Benim de 8 ci günüm oldu. Yemek yediğim zaman kasıklarımda şişlik hissediyorum bazen. Bazen ben de unutuyorum transfer olduğumu. Ilk denemem oldu İstanbul'da Acıbadem'de tedavimi gördüm. Tecrübem yok belirtilerle alakalı ama bakalım nasip olur bize de inşallah..on yorumlarınızı okurken donasyonu yaptıranlar da var size soracağım bş var bu konuyla ilgili.Siz nasıl bu kadar cesaretlisiniz ya bu tedaviye nasıl kabul ettiniz ? Donasyonu yaptıranlar kaç aydasınız şu an ? Durumunuz nedir ?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil