Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Siz olsaydınız ne yapardınız?

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.March 2010, 14:40
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart tüp bebek genelgesi ile ilgili son durum

Arkadaşlar dün Ankara daydım.
Gelişmeler ne durumda ben neler yaptım
Sibelin köşesinde
tek embiryo konusu tekrar görüşmelere alınabilir dendi.

YENİ FAALİYETLERİMİZ
her üyemiz kendi milletvekiline durumu açıklayan mail atsın lütfen
bütün milletvekillerimizin mail adreslerini tüp bebek genelgesi bölümünde yayınladım
http://forum1.cocukistiyorum.com/tup...ed=1#post60050

Necla arkadasımız bütün tv kanallarının mail adreslerini kopyalamış
linki tıklayıp aynı mailinizi oraya da yollayın lütfen. buraya da aynı maillerinizi lütfen yollayınızç

Ha gayret arkadaşlarım biz bu işi halledecegiz.

Yollayan arkadaşlarımıza çok ama çok teşekkürler.Hepinize minnetarım beni Ankara da yalnız bırakmadığınız ,maillerinizle destek olduğunuz için .

Sevgiler
Alt 11.March 2010, 10:02
nisazeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nisazeynep nisazeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

merhaba sibel hanım,çabanız için teşekkür ediyorum.benim raporum biteli yıllar oldu ama olnlar için söyleyeceklerim.
ben izmirde özel egede tedavi görüyorum.geçen hafta gittiğimde çok kalabalık olduğunu görünce sordum.hemşirede bana,rapor artık altı aylık olacağını 1 martta başlaması gerektiğini ama ertelendiği için,bütün raporlu hastalarını çağırdıklarını söyledi.
raporu olan hastalar gittikleri hastanelerden sorabilirler.ona göre hareket ederler diye paylaşmak istedim.saygılar.
Alt 2.March 2018, 00:21
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Yav arkadaşlar çok canım sıkıldı herhalde bunları çıkaranlar herkesin de kendileri gibi kolay çocuk sahibi olduğunu sanıyor bir söz vardır ya ateş düştüğü yeri yakar başına gelmeyince kimse kimsenin halinden anlamıyor sabahtan içeriğini okudum ama şifremi unuttuğum için yazamadım ama araştırma yaptım baş bakanımızın kendi web sitesini buldum ve iletişimde bize geri dönüleceğine dair bir yer var eğer herkes oraya mağduriyetimizi yazarsa belki başbakanımız ın yardımcıları tarafından başbakanımıza iletilir tüp bebek le bir kız annesi oldum ikincisinede normal yolla olmazsa tekrar deneyecğim belki olmayacak ama daha anneliği tatmayan arkadaşlar var.Bu arada tanıdığım bir bayan arkadaşım yumurta donasyonu da yaptırıp hamile kalabildi.Herkesin farklı fikirleri olabilir bu konun hakkında ama donasyonu yaptıran kadınlar duyduğum kadarıyla çok başarılı hamile kalabiliyorlar.Rabbimiz isteyen herkese hayırlısı ile sağlıklı vakti zamanında evlat sahibi olmalarını nasip eder inşallah
Alt 27.March 2018, 14:43
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yav arkadaşlar çok canım sıkıldı herhalde bunları çıkaranlar herkesin de kendileri gibi kolay çocuk sahibi olduğunu sanıyor bir söz vardır ya ateş düştüğü yeri yakar başına gelmeyince kimse kimsenin halinden anlamıyor sabahtan içeriğini okudum ama şifremi unuttuğum için yazamadım ama araştırma yaptım baş bakanımızın kendi web sitesini buldum ve iletişimde bize geri dönüleceğine dair bir yer var eğer herkes oraya mağduriyetimizi yazarsa belki başbakanımız ın yardımcıları tarafından başbakanımıza iletilir tüp bebek le bir kız annesi oldum ikincisinede normal yolla olmazsa tekrar deneyecğim belki olmayacak ama daha anneliği tatmayan arkadaşlar var.Bu arada tanıdığım bir bayan arkadaşım yumurta donasyonu da yaptırıp hamile kalabildi.Herkesin farklı fikirleri olabilir bu konun hakkında ama donasyonu yaptıran kadınlar duyduğum kadarıyla çok başarılı hamile kalabiliyorlar.Rabbimiz isteyen herkese hayırlısı ile sağlıklı vakti zamanında evlat sahibi olmalarını nasip eder inşallah
Selam..Arkadaşınıza gözün aydın demek isterdim canım sevindim onun adına peki donasyonu nerde yaptırdı bilginiz var mı ? Benim duyduğum kadarıyla Bu tarz tedavi Kıbrıs'ta ve Ukrayna'da mevcut arkadaşınız hangi ülkeyi seçti peki bunun için ? Maddi konusunda da kaça geldi bu tedavi çok merak ediyorum çünkü donasyon genellikle pahalı diye biliyorum.Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil