Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Hipogonadotropik Hipogonadizm

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.February 2016, 18:11
subebegi subebegi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart İlgilecek doktor arıyorum

Merhabalar arkadaşlar, 21 yaşındayım ve bekarım.öncelikle kaç sene bursa araştırma hastanesi endokrine gittim.Boyum kısaydı göğüs gelişimi yoktu ama kıllanma vardı felan.Herneyse bunlar hormon verdiler boyumu uzattılar herşeyim normale geldi baya bir araştırma yapıldı emarlar tahliller röntgenler felan hatta turner sendromu konuldu bana ama bakıyorum özelliklerine sahip değilim aryrıca genetiğim düzgün çıktı.sonra beynimin hormon bezi salgılamadığımı öğrendim yani hipo hipo kondu. Herneyse 15 yaşında cyclo.. diye ilaç verdiler. Daha sonra bu hastaneyle ilişiğimi kestim.Sonra bir doktora gidiyordum bu ilaçsız adet olamazsın çocuğun olmaz dedi emin olmak için Şimdi uzman bir doktora gittim ultrosonla baktı ve hormon tahlili yaptı. fsh 16 çıktı. sana yanlış teşhis koymuşlar sen prematur oversın doğuştan menopozsun dedi.yumurtalıkların var ama yumurtalığın çalışmıyor dedi.Tedavisi yok çocuğun olması da imkansız dedi bana donasyonu önerdi.Kadın o kadar kesin konuştu ki..İstersen laporoskopi yapalım yumurtalıkların durumuna bakalım dedi ben kalsın dedim zaten bekar olduğum için düşünmedim.Çok üzüldüm çok ağladım psikolojim yerle bir oldu.Şimdi benimle ilgilenecek bir doktor arıyorum bir umutta olsa. Beni başından savmayacak olsun mümkünse.. Şimdiden teşekkürler..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil