Geri git   Tüp Bebek Forum > ÇOCUK İSTİYORUM DUYURULARI > Ankara ya Mektubunuz var

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.November 2009, 15:27
molifera molifera isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Sol gözümü kaybettim

öncelikle sizlere teşekkür ediyorum.ben 13 yıldır üveyit hastasıyım 10 yıl kortizon kullandım,3 senedirde kullanmıyorum,hapını kestik şimdi bazen 2 bazen 3 bazen5 aysüreyle belli olmuyor,gözün içine, kenokort A, iğnesi yapılıyor.bu iğneyle bebek sahibi olmasında yan etki olmayacağını söylediler. sadece göz bölgesinde etkilidir dendi.2 aşılama 3 tüp denedim,tüplerin 2 sini sigorta kanalından denedim ama başarısız oldu.yaşım 40 son devrelerim diye düşünüyorum,fakat maddi olarak kendimi zorlayamıyorum ,ne olur,çok çocuk sahibi olmak istiyorum ,sizlerinde yardımını bekliyorum.en büyük dileyim bebeğimin olması onun sevgisini tatmak.yardımınız ve ilginize teşekkür ederim.
Alt 16.December 2009, 13:23
baceng baceng isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Allah şifa versin kardeşim. Hem önemli bir hastalıkla hem de anne olamamakla savaşıyorsun. Yükün ağır ama bil ki Rabbimiz bize taşıyamayacağımız yük yüklemez. Sabret kardeşim. Elimizde olmayan, Allah'ın takdir ettiği hastalıklara sabredenin mükafatı büyüktür. Büyüklerimizden biri demişti ki:"Şahsen ben bu dünyada çocuksuzlukla imtihan edilen anne babaları öbür dünyada nasıl bir nimetin beklediğini çok merak ediyorum."

"Veren sensin, alan sen, kılan sen. Ne verdinse odur, dahi nemiz var."

Rabbim hepimize merhametiyle muamele etsin. Çocuk sahibi olamamak dünyanın sonu değil. Bize düşen elimizden ne kadarı geliyorsa yapmak ve sabırla beklemek. Herşey O'nun ol demesi ile vücuda gelir. O her daim yaratandır. O isterse neden olmasın?

Sevgili kardeşim. Allah tez zamanda şifa versin. Umarım bebeğini de en kısa zamanda kucaklarsın. Selamlar.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil