Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Polikistik Over tedavisi ve tüp bebek tedavileri

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.January 2010, 17:02
oyaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
oyaca oyaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart çok başarısız bir tüp bebek tedavisi

[pco da başarı şansı] başlığı açmıştım bir iki ay önce sorunumu orada paylaşmıştım .tüp bebek denememi yaptım maalesef sonuç alamadım yine ohss oldum vücudum su topladı.47 yumurtam oluştu 30 tanesi döllendi beşinci günü transfer oldu ne yazıkki bir embriyo transferi yapıldı.beş gün hastanede yattım vücudumdan su boşalttılar serum ve sonda takıldı.hayatımda geçirdiğim en kötü günlerdi diyebilirim. inanılmaz şekilde şiştim sürekli mide bulantısı,tuvalete çıkamama gibi sorunlar yaşadım.doktoruma defalarca ohss olduğumu hatırlattığım halde 225 dozajla tedaviye başladı.büyük bir hayal kırıklığıyla sonuçlandı tedavim çok üzüldüm.hastalığım konusunda çok duyarlı ve bilinçli davrandım ama dr.hatası yüzünden bir kere daha üzüldüm.
Alt 29.January 2010, 18:20
icroc icroc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

bacım çok geçmiş olsun işde burda bizim gibi hastalar çok iyi ve bu konuda uzman doktorlarla hareket etmesi gerekir inşallah başka bir doktorda istediğin emellere ulaşırsın
Alt 29.January 2010, 19:12
momtobe momtobe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Çok geçmiş olsun ...seniçok çok iyi anlıyorum ben de iki kez ohss oldum ,ilkinde 30 ikincisinde 50 yumurta toplandı .(merkezler doktorlar farklıydı) ikincisinde 4 litre su boşaltıldı ama iki gün sonra aynı hale geldiim ..Çektiğim acıları bir ben bir Allah bilir ..Allah bir daha yaşatmasın arkadaşım ...
Alt 31.January 2010, 09:28
hg24 hg24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

Canım ben de ohss olmustum ama dr um benım transferım erteledı bı ay sonra yaptı keske sızde ertelseydınız cok kotu bı durum ohss ben de yasadım nefes alamıyordum yatarken arkma ıkı yastık koyup oyle yatıyordum karnım 5 aylık hamıs gıbı olmustu cok gecmıs olsun bıdaha denersen ve yıne ohss olursan kı ınsallah olmazsın transferını ertele cunku transferden sonra ohhss daha cok artıyormus vucutta
Alt 1.February 2010, 00:15
S_F_Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
S_F_Ö S_F_Ö isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

cok gemıs olsun senın adına uzuldum allah sabırlar versın
Alt 10.February 2010, 17:11
Yeni Üye

hg24 tebrik ederim öncelikle allah kucağına almayı nasip etsin.ertelenen trasferin sonrasımı gebelik oluştu yoksa daha önce yaşadığın bir durummu.benim dr.um da erteleyecekti ama embriyoları 5. gününe kadar beklettiği için embriyo kalitesi düşer dedi.transferi ben istedim.sende pco lumusun.tedavini nerede yaptırdın.sevgiler
Alt 11.February 2010, 18:03
gülsümay gülsümay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
oyaca´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
[pco da başarı şansı] başlığı açmıştım bir iki ay önce sorunumu orada paylaşmıştım .tüp bebek denememi yaptım maalesef sonuç alamadım yine ohss oldum vücudum su topladı.47 yumurtam oluştu 30 tanesi döllendi beşinci günü transfer oldu ne yazıkki bir embriyo transferi yapıldı.beş gün hastanede yattım vücudumdan su boşalttılar serum ve sonda takıldı.hayatımda geçirdiğim en kötü günlerdi diyebilirim. inanılmaz şekilde şiştim sürekli mide bulantısı,tuvalete çıkamama gibi sorunlar yaşadım.doktoruma defalarca ohss olduğumu hatırlattığım halde 225 dozajla tedaviye başladı.büyük bir hayal kırıklığıyla sonuçlandı tedavim çok üzüldüm.hastalığım konusunda çok duyarlı ve bilinçli davrandım ama dr.hatası yüzünden bir kere daha üzüldüm.
çok üzüldüm canım umudunu yitirme. inşallah hepimiz yavrularımıza kavuşacağız...
Alt 22.February 2010, 18:28
Çalışkan Üye

canım ben bahcecıde yaptım umutta tranferım oldu suleyman beydı dr bende pco luyum umarım hersey gonlunce olur
Alt 23.February 2010, 16:55
Yeni Üye

canım asıl sormak istediğim ohss geçirdim demişsin ertelenen transferindemi gebe kaldın.kaçıncı günü embriyoların donduruldu.
Alt 23.February 2010, 18:12
Çalışkan Üye

evet ertelenen transferde hamıle kaldım benım 3 gun dondurulmuslarım dan bı tanede 5.gun dondurulmusum vardı toplam 3 embryo yerlestrıldı

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil