Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZ > Bebek Sahibi Olan Dostlarımız...

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.April 2014, 23:49
(((YaSMiN))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(((YaSMiN))) (((YaSMiN))) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Denisim yine kayiplardasin
Alt 20.June 2014, 22:23
denis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
denis denis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Naber canlar? Unuttum buraları ihmal ettim haklısınız. Bir ara alışkanlık gibiydi sonra sizler de az girince falan, is guc insan unutuyor. Face i de beceremedim. Çok şükür iyiyiz. Oğlus alerjik yapılı olduğu için nisan Mayıs aylarını kışa oranla biraz daha fazla hastalanarak geçirdi şimdi iyi. Okulu tatil oldu. Yılsonu gösterisinde bu sene dans etti şükür. Çok gayretkes değildi ama yanında bilmiş bir kızla es yapmış öğretmeni. Kız bunu çekti çevirdi valla kızların hali başka. Benim işlerim ramazan da duruyor. Tabii kurum çalışanları ramazanda pek eğitim almaya gönüllü olmuyor. Zati yazın genel olarak çalışanların izin dönemleri o yüzden işler azalıyor. Bende bu fırsat oğlumla haftaya yazlık gideceğim. Temmuz ayında orada olacağız. Aklınıza gelirse bir girip anlatın Nasılsıniz? Özledim
Alt 10.July 2014, 00:04
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

ooo şükür kavuşturana deniscim iyi olmana çok sevindim. Şu facei de becer artık valla olmuyor böyle yaw zaten kaldık 3-4 kişi en azından faceten yazışırız, birebir yazışmak daha keyifli olur. Bu şekilde olan biten, anlatıcaklar v.s. çok birikiyor

şimdi bir başlasam anlatmaya baygınlık veririm o yüzden hiç başlamıyım ben

genel olarak iyiyiz çok şükür

herkese Sevgiler...
Alt 20.August 2014, 23:30
Forum Hakimi

Selam kizlaaar. Biz yazliga gittik geldik sonrada istanbul da misafir agirladik. Bu ay benim islerim tekrar basladi halen yaz donemi nedeniyle cok yogun degil gerci. Egitime gidecegim gunler bir teyzemiz var eskiden beri amcamlara kuzenlerime falan temizlige gelen . O geliyor. Ben önden ufak bir hediye ayarliyorum kadin getirmis gibi yapiyor birde bu kadin cok guzel oynuyor yerlerde benim oglanla. Oyuzden sikayetimiz yok. Tatilde kuzenlerinden geri kalmama telasiyla denize girmek cikmak atlamak ziplamak falan cok superdi. Oyuzden okulunda yaz okulu baslamis; onun sadece yuzmesine goturuyorum. Sabahlari 1 saat yuzme dersine katiliyor ,kolluksuz yuzmeyi ogrendi. Sik sik haztalanarak gecen bahar aylarindan sonra sukur uzun zamandir iyi. Ama evdeyken hep bana sardiriyor. Saniye tepemden inmiyor. O yuzen yoruldum walla .okul acilsa artik diye bekliyorum
Alt 4.September 2014, 23:52
Forum Hakimi

Selam herkese
Babamızın izni geçen haftaydı. Beraber kısa bir tatil yaptık. Genelde eşimle 24 saat beraber olunca sıkıntı çıkar her tatilde bir tatsızlık kavga vs olurdu. Şükür bu sefer iyi atlattık. Bu hafta oğlanın okulda uyum haftası. Günde 2 saat ona gidip geliyoruz. Haftaya başlıyor anasınıfı olacak. Başta biraz mızmız yapıyor ama gidince iyi sorun yok. Geçen seneki öğretmene göre daha canlı, neşeli, sıcak bir tipe benziyor umarım daha çok hitap eder. Bu sene ana sınıfı olduğu için daha önemli. Arada gelen giden okuyan oluyor mu bizim kızlardan bilmiyorum. Ama ben gene de yazıyorummmm
Alt 5.September 2014, 01:42
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Selamlar kızlar

Deniscim aynen tahmin ettiğin girip arada girip okuyorum ben

özlüyorum eski günlerimizi seni de bir türlü faceli yapamadık bize özel bir tane edin en azından yazışalım diye o kadar uğraştık yasminle

Selenciğim de anasınıfına başlıyor p.tesi 1 hafta alıştırma süreci var 2 saat kalıcaklar sonra alıcaz çookk heyecanlıı kızım çookk

Onur cemi de çişe alıştırdım nihayet ama kaka sorunu var, korkuyo yapmıyo lağmanlar, fitiller, şuruplar, zeytinyağlar neler neler bunca şeye rağmen tutuyo direniyo sancılanıyo ağlıyo sürekli, kabusa döndü hayatım bir aydır

bu arada dükkan kentsel dönüşüme girdi, kapattık, evden çalışıyroruz artık karı-koca internet satışına devam

bizden bukadar, şimdilik

öpüyorum hepinizi :*
Alt 11.September 2014, 09:57
(((YaSMiN))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(((YaSMiN))) (((YaSMiN))) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

selam kizlar fatos yazdim deyince bakayim dedim.denisimide okumus oldum ne yapalim denis madem faceyi beceremedi bizde yine buraya geliriz hem fatos farkindamisin facebook bu kadar samimi degil burda herseyimizi anlatip paylasiyorduk hemde hepsi arsiv gibi kaliyor burda
ben cocugum dogmadan once ve sonrasi tum mesajlarimi kaydetmistim benim icin yazamadigim gunlugum gibi oldu cocuklarin hastaliklari asilari yaptiklari hersey var burda ..... aslinda bu foruma sirf günlük niyetine devam etmeliyiz cocuklarimizada ani kalir
veeeeeeee karar verdim artik daha sik gelip daha sik yazicam,internete girmek icin telefonu elime her aldigimda once siteye girmeye calisicam ve en onemlisi bu siteyi kisayollara kaydedicemki ikidebir sifre yazmak zorunda kalmayayim hadi kizlar ebruda riayet ederse muhtesem dortlu geri donsun..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil