Alt 8.June 2013, 22:22
aze aze isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
dmk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
herkese iyi hafta sonları arkadaşlar
ben bugün adet oldum ve merkezi aradım, pazartesi sabahı 10 da randevum var.Dilerim Allah hayırlı haberler duymayı nasip eder.Pazartesi görüşmek üzere kendinize iyi bakın.
Canım iyi haberlerini bekliyoruz.Bizi gelişmelerden haberdar et.Allah en yakın zamanda hayırlısıyla yavrunu kucağına almayı nasip eder inşallah.Kendine çok iyi bak.Bol şanslar
Alt 9.June 2013, 20:38
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
ben bugün adet oldum ve merkezi aradım, pazartesi sabahı 10 da randevum var.Dilerim Allah hayırlı haberler duymayı nasip eder.Pazartesi görüşmek üzere kendinize iyi bakın.
Allahım en güzel haberleri duyurtsun sana inşşşşşşşşşşşş..
Alt 9.June 2013, 20:45
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Kızlar yarın opuya giriyorum memeorialde..Rabbime havale ettim artık napıyim..Buraya kadar geldi yumim..18 mm şu anda rahim kalınlığım elhamdulillah çok iyi..Ama tabii boş çıkma döllenmeme gibi bir sürü risk var bildiğiniz üzere..Bakalım mevla dan gelen herşeye razıyım..O ne layık gördü ise onu göreceğim..Bir gün olacak o kaliteli yumiyi kıstırıcam biliyorum ama bu gün o günmü onu bilmiyorum işte(

hepinizi çok seviyorum...Allaha emanett olun..
Alt 9.June 2013, 20:53
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

elocum her şey gönlünce olsun tatlım.dmkcim canım sana da tedavinde bol şans diliyorum canım.Rabbim herkesin gönlüne göre versin.
Alt 9.June 2013, 20:58
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alıntı:
eloelo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kızlar yarın opuya giriyorum memeorialde..Rabbime havale ettim artık napıyim..Buraya kadar geldi yumim..18 mm şu anda rahim kalınlığım elhamdulillah çok iyi..Ama tabii boş çıkma döllenmeme gibi bir sürü risk var bildiğiniz üzere..Bakalım mevla dan gelen herşeye razıyım..O ne layık gördü ise onu göreceğim..Bir gün olacak o kaliteli yumiyi kıstırıcam biliyorum ama bu gün o günmü onu bilmiyorum işte(

Rabbim yar ve yardımcın olsun... umarım ol dediği kullarından olursun...
Alt 9.June 2013, 21:05
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

kızlar uzun süredir okuyorum ama yazamıyorum okulun son dönemleri çok yoğundum ... şükür bitirdim notları falan şimdi de taşınma heyecanım var Rabbimin izniyle. yıllardır eşimle Adana da olmak istiyorduk sonunda başarıyoruz galiba ev toplamaya başladım stres sıkıntı çok oluyor ama İnşallah yerleşik hayata geçme vakti geldi hayırlısıyla..
tedavi de olan herkese Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin hepimiz dualarımdasınız .. hayat gelmiyor sanki bayadır umarım bebişi çokkkk iyidir..
bu yaz İnşallah herkesten güzel haberler alırızzzz
zeynepcim kuzum hep aklımdasın neler yaptın merak ediyorum seniiiiii

bebiş konusunda ben Rabbime sığındım.. bıraktım kızlar . benim derdim sizin gibi olsa her ay takipte olurdum ama benim ki apayrı o yüzden şimdilik hayatımı daha yoğun geçirmeye çalışıyorum bol bol kitap okuyup gezip tozup spor yapıp geçiriyorum hayatı. çok şükür Rabbime huzurumuz yerinde.. umarım bir gün yuvamız da bir bebiş sesi de olur..

hepinizi çokkk öpüyorum Rabbimden hepinize hayırlı evlatlar nasip etmesini diliyorum kendinize ii bakınnnnnnn
Alt 9.June 2013, 21:58
saba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
saba saba isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
dmk inşallah iyi haberlerini alacaz yarın.
Bana gelecek olursak bende okuyorum sürekli ama bir gelişmöe olmayınca yazmıyorum.En son kistim çıktı yine fsh5 ama e2 200 civarı.
Burada eşimle dengeler çok bozuldu ben hem bu dertle uğraşıyorum hem de eşimin saçmalıklarıyla.Allah sonumuzu hayır etsin.O benden bebek konusunda umudunu kesmişBana destek olacağına böyle yapınca ben bitiyorum işte.
Alt 9.June 2013, 23:32
aze aze isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

iyi geceler kızlar.tüp bebeğe geçmeden son bi aşılama yaptırmak istedim. 7 gün Puregon 600 iğnesi kullandım.Doktorum 6 yumurtalık oluştuğunu 14-16 mm civarında olduklarını söyledi.Daha önümüzde de 6 gün olduğunu söyledi.Şimdi benim merak ettiğim yumurtalar aşılama gününe kadar büyür mü?aşılama yaptıran arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.Bu dönemde bitki çayları kullansam zararlı olur mu?
Alt 10.June 2013, 09:03
mutlusonolsun mutlusonolsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
eloelo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

çok güzel hayırlı haberlerini bekliyorz. çok heyecanlandımm.
Alt 10.June 2013, 12:33
nazlınehir nazlınehir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

merhaba arkadaşlar..
sizlere uzun zamandır yazamadığım için üzgünüm..oluşan ufak pürüzler dışında şu anda bebişimde bende iyiyiz..36 haftalık oldu..kısmetse 2 hfta sonra sezeryanla alınacak,kucağıma lamyı nasip eder....inanın bana sizleri çok iyi anlayan biri olarak kızımn her hareketinde önce şükredip sonra sizler için dua ediyorum..sabretmeyi bırakmayın..doktorunuzu iyi seçin..herşey yoluna girecektir..
sizlerde bizim için dua edin,umarım Allahım tamamına erdirir

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil