Alt 4.March 2013, 21:02
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alıntı:
eloelo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
nursac egemen umutışığı dark eslem hayat angel özgürüm zeynep ve diğer kızlarr biliyorumm dualar ediyoruz ama şu çarşamba gününü hayırlısı ile sorunsuz atlatmam için duaya çok çok çok ihtiyacım var..Unutmayın benii olurrmuuu..Hepinizi öpüyorumm Allaha emanet olun..
dualarımdasın.. Rabbim gönlüne göre versin... İnşallah her şey güzel devam eder.

benimde yarın son umut kontrolüm varrr...
Alt 4.March 2013, 23:10
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

darkcım ve elocum Rabbim gönlünüzün muradını versin.Bu son tedaviniz olsun ve bebeğiniz bu tedavide size merhaba desin bunu Rabbimden canı gönülden istiyorum.Buraya yüreğinizdeki altın haflerle yazın inşallah hamişiz diye...
Alt 5.March 2013, 10:55
onedetayy onedetayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Herkese günaydın..Herkesin dualarının kabul olmasını diliyorum allahımdan.Yüzler hep güler inşallah.Ağlamayalım artık..Coşkularımızla yaşayalım..Sevgiyle bağlanalım hayata..
Alt 5.March 2013, 11:16
1620zynp 1620zynp isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

darkblue01...eloelo ...inşallah ama inşallah Rabbim gönlünüze göre verir.ve inşallah bu sefer olmuştur.inşallahhhhhhhhhh))dualarımdasınız...
Alt 5.March 2013, 12:43
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
nursac egemen umutışığı dark eslem hayat angel özgürüm zeynep ve diğer kızlarr biliyorumm dualar ediyoruz ama şu çarşamba gününü hayırlısı ile sorunsuz atlatmam için duaya çok çok çok ihtiyacım var..Unutmayın benii olurrmuuu..Hepinizi öpüyorumm Allaha emanet olun..
Dualarımda hepinize yer veriyorum Allahım bir an önce o mutlu haberi almanı nasibeder..
Dün Emre beydeydim rahim zarı kalınlığım çok güzelmiş ve bu durumda yumoş olmalıymış uzun bi muayne kasıklarıma bastırarak baktı sonrasında dediki belki göz gözden üstündür sema hanımı çagırttı onun yerine aret bey geldi oda baktı ve dediki sanki bitane var gibi sonra dediki onunda benim gibi bi hastası varmış erkenmenopozda olup rahimi güzel olup her ay adüzenli adet gören orda soramadım sonunda onunda cocugu oldumu diyee neyse aret bey emin olmak için e2 testi yaptıralım dedi dün kan verdim akşama aradılar sonuç temiz çıktı perşembe günü emrebey sizi bekliyor dedi temiz derken ne demek istediler anlamadım perşembe gününe kadar beklicem inş herşey güzel olurr
Alt 5.March 2013, 12:56
onedetayy onedetayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

İnşallah dilediğin sonucu alırsın eslem..Allah yardımcın olsun

Alıntı:
eslem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dualarımda hepinize yer veriyorum Allahım bir an önce o mutlu haberi almanı nasibeder..
Dün Emre beydeydim rahim zarı kalınlığım çok güzelmiş ve bu durumda yumoş olmalıymış uzun bi muayne kasıklarıma bastırarak baktı sonrasında dediki belki göz gözden üstündür sema hanımı çagırttı onun yerine aret bey geldi oda baktı ve dediki sanki bitane var gibi sonra dediki onunda benim gibi bi hastası varmış erkenmenopozda olup rahimi güzel olup her ay adüzenli adet gören orda soramadım sonunda onunda cocugu oldumu diyee neyse aret bey emin olmak için e2 testi yaptıralım dedi dün kan verdim akşama aradılar sonuç temiz çıktı perşembe günü emrebey sizi bekliyor dedi temiz derken ne demek istediler anlamadım perşembe gününe kadar beklicem inş herşey güzel olurr
Alt 5.March 2013, 13:05
sevgimicin sevgimicin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart senın adına sevındım

Alıntı:
Kızlarr bugün bir hareket bir bereketkii sormayın..Şimdi sizden akıl almaya çok ihtiyacım var..

Ben bugün için yakınımdaki özel hastaneden randevu almıştım..Folikül varmı yokmu diye en azından baktırmak için..Taksime gitmek zor geldiğinden neyyse..Beni doktor muayene etti ve şokkk..Rabbime binlerce şükür sağda 111-12 mm 1 folikül solda da 7 mm civari 1 folikül var dedi.O anda sevinçtenn ağlayacaktım..Doktora benim hemen tüp bebek doktoruma gitmem lazım dedim..O da kime dedi.EMre Bey dedimm..Bana Acıbadem Bülent tıraş bu konuda en iyisi dedi ve bana bunu söyleyen 2. doktor bu..Benim hocamdır git ona bir görünn baksınn o bilir ne yapılacağını dedi ve hemen arayıp randevumu koordine ettiler..
Neyse ben bir hışımla metrobüs minübüs derken acıbademde bülent beyin yanında aldım soluğu..Daha öncede çok gitmek istedim fakat çok pahalı bir merkez orası hepp geride kaldı bende..
Neyyse heyecan fırtına dosyam açıldı muayeneye girdim tabii ama halen inanamıyorum tabii diyorum ki içimden gerçekten 2 yumim mi varr bu doktorda var desin emil olucam falann..Doktor baktı aynen sağda solda 1 er tane var folikül..

Konuşmaya geçtik..Bana en son mayıs 2012 de fsh baktırdığımdan ve son 3 aydır cyclo içtiğimden dolayı acaba iğne versek tekrar diğer denemelerimdeki gibi hüsran olmasından korktu doktor..O da emre bey gibi aslında doğal siklusla büyüsünn çarşamba kontrole alayım sonra bunu veya ikisini almaya çalışalım dedi..Tamam hocam siz ne derseniz o dedim..

Fakat koordinatör ile konuşmaya geçtik..330 tl muayene ödedimm..1080 de çarşamba günü istiyorlar benden..Toplam ilaç hariç 4950 tl..İst tüp bebekte emre beye gitsem bu para ile 2 tüp yapılır ama ne dersiniz..Hiç bunları düşünmeden bir kezde orada denemeiş olmak için farklı bir göz açısından devammı edeyim..Eve yeni geldim kafam bir dünya..Hepinizden Allah razı olsun şimdiden öpüyorum..

Ama siz beni anlarsınız..İnanın 3 gün önce o profun dediklerinden sonra o kadar yanarakk dua ediyorum kii.Adetli olmasan sanki hatim yapma kuvveti vardı içimde..Dün gecede hiç uyuyamadım..Ya evvel ya halık diye tüm tesbihleri çektim..Biliyorum tıp çaresiz ama çaresizlerin çaresi Yaradanımız var..İlk doktor 2 folikül diyince vücudumun tüm kimyası değişti resmennn..

Sizden akıl istiyorum ne yapayım..
Elocum senın adına ınan cok sevındım.Dualarım senınle ınsallah rabbım hayırlısı ılede kucagına almayı nasıp eder...
Alt 5.March 2013, 14:18
özgürüm özgürüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

eloelo,darkblue,eslem inşallah herşey gönlünüzce olur... Rabbime dua ediyorum inşallah güzel haberlerinizi alırız......
Alt 5.March 2013, 15:58
canperi canperi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

slm arkadaşlar.
hepimizin hakkında hayırlısı olsun. bu donör türkiyede olabiliyormu
Alt 5.March 2013, 21:38
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
eslem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayy okuyunca heyecanlandımm eslemm hadii inşş e2 iyi geldi ise belkide yumin için işaret olmuştur..Ayrıca aret beyinde fikrinin alınmasına sevindimm..O da çok tecrübeli bir daktır..O merkezi o açmış zaten..hadi inşş çok güzel haberler geldin bu hafta hepimizden..

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil