Alt 28.February 2013, 23:37
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
eloelo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayy kızlaaaar bugün bana yakın bir hastanede bir profa gittim ön görüşme içinn..Allahımmmmmmmm gitmez olaydımmm..Bir kere daha anladımm..ben Emre Bey dışında artık kimse ile görüşme bile yapmak istemiyorumm..Sinirlerimi bozdu adamm..İnsanda merhamet olur birazz..Ne bileyimm ASLAAA ASLLAAA KENDİ YUMURTANIZ İLE ÇOCUĞUNUZ OLAMAZ diyip durdu adam..Neymişş rezerv azlığı farklı şeyy erken menopoz farklı şeymişş dee ne muayene etti ne testlerime baktıı asla asla dedi durduu..5 dk bile durmadım yanında..Cevap ta vermedşm çıktım..Biraz ağladım ama 2 dk kadar..İlaç duygularımı bloke ediyo çabuk toparlanıyorumm..Gerçi bundan annem çok rahatsızz gülmüyosun ağlamıyosun diyoo..duygusuz gibiydin geçen geldiğinde diyorr..Zaten bende Rabbime sığındım..Tüm yol boyunca dua ettim..

Çok şükür bin şükür elhamdulillah Allahım bana acziyetimi kulluğumu hatırlattın bir kez daha dedim..Ezanlar okunuyoduu..Derdimi sen verdinn Allahım dermanımda senden olacak biliyorum dedim..Aht ettim o doktora bir gün evladım kucağımda gidip bir daha kimseye böyle içini acıtıcı cümleler kurmamasını söylicemm..

Rabb istedikten sonra 1 yumurtama can verebilir ben buna tam tevekkül ediyorum..

Doktor bana bu saatten sonra olur yumurta ama toplatırsın döllenmez bile kalitesiz olur gibi cümleler kullandı..Neysee ben gene çok yazdımm özür..

Sevgi ile hepinizi öpüyorumm..
canım benim yazdıkların okurken yaşadığın duyguları o kadar iyi anlıyorum ki üzülme arkadaşım rabbim dediğin gibi o bir yumurtaya can verebilir hiç umudunu kesme rabbim nasib edecek inş .Bende emrebeydeydim bugün rahim zarım kalınlığı çok iyiymiş yine ama yumoş yok belkide gelecek diyor pazartesiye tekrar cağırdı bu son gidişim demiştim yol boyunca dua etmiştim artık olumsuz konuşursa gitmicektim ama kendisi pazartesiye gel dediartık olsunn istiyorum
Alt 28.February 2013, 23:55
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
*09*UMUT ISIGI*09*´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
elocum bu asla olmaz diyen doktorlar ile maalesef karsilasiyoruz insanlara sans taninmali....Rabbim bilir cocuk olup olmayacagini....
sen canini sIKma....Allah buyuk....evladina kavusmani tum kalbimle diliyorum canim
Alıntı:
eslem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
canım benim yazdıkların okurken yaşadığın duyguları o kadar iyi anlıyorum ki üzülme arkadaşım rabbim dediğin gibi o bir yumurtaya can verebilir hiç umudunu kesme rabbim nasib edecek inş .Bende emrebeydeydim bugün rahim zarım kalınlığı çok iyiymiş yine ama yumoş yok belkide gelecek diyor pazartesiye tekrar cağırdı bu son gidişim demiştim yol boyunca dua etmiştim artık olumsuz konuşursa gitmicektim ama kendisi pazartesiye gel dediartık olsunn istiyorum
çok sağolun kızlarrr..İnanınn herbirimiz için tüm dualarımm..İnşş aramızdan hamile kalanlar çoğalsınn.Aminnnnnnnnn..
Alt 1.March 2013, 11:46
ranaozyurek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ranaozyurek ranaozyurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

umut ışığı inşallah adına yakışır şekilde umudunu yitirmeden bebişini kucağına alırsınn
Alt 1.March 2013, 11:47
Çaliskan Üye

hayırlı cumalar arkadaşlar ben de de yumurta görünmedi 3 haftadır anlayamıyorum cyloya rağmen çok feci ateş basmalarım var bu gece tam 3 defa uyandım buzlu suya dalsam ancak geçececek kadar rabbim yardımcımız ollsun inşallah atlatırız bu günlerii
Alt 1.March 2013, 13:32
ANGEL2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ANGEL2008 ANGEL2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Hayirli cumalar kizlar
Alt 1.March 2013, 16:57
masterbully masterbully isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
eloelo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayy kızlaaaar bugün bana yakın bir hastanede bir profa gittim ön görüşme içinn..Allahımmmmmmmm gitmez olaydımmm..Bir kere daha anladımm..ben Emre Bey dışında artık kimse ile görüşme bile yapmak istemiyorumm..Sinirlerimi bozdu adamm..İnsanda merhamet olur birazz..Ne bileyimm ASLAAA ASLLAAA KENDİ YUMURTANIZ İLE ÇOCUĞUNUZ OLAMAZ diyip durdu adam..Neymişş rezerv azlığı farklı şeyy erken menopoz farklı şeymişş dee ne muayene etti ne testlerime baktıı asla asla dedi durduu..5 dk bile durmadım yanında..Cevap ta vermedşm çıktım..Biraz ağladım ama 2 dk kadar..İlaç duygularımı bloke ediyo çabuk toparlanıyorumm..Gerçi bundan annem çok rahatsızz gülmüyosun ağlamıyosun diyoo..duygusuz gibiydin geçen geldiğinde diyorr..Zaten bende Rabbime sığındım..Tüm yol boyunca dua ettim..

Çok şükür bin şükür elhamdulillah Allahım bana acziyetimi kulluğumu hatırlattın bir kez daha dedim..Ezanlar okunuyoduu..Derdimi sen verdinn Allahım dermanımda senden olacak biliyorum dedim..Aht ettim o doktora bir gün evladım kucağımda gidip bir daha kimseye böyle içini acıtıcı cümleler kurmamasını söylicemm..

Rabb istedikten sonra 1 yumurtama can verebilir ben buna tam tevekkül ediyorum..

Doktor bana bu saatten sonra olur yumurta ama toplatırsın döllenmez bile kalitesiz olur gibi cümleler kullandı..Neysee ben gene çok yazdımm özür..

Sevgi ile hepinizi öpüyorumm..
Sadece tıp eğitimi almakla doktor olunmuyor işte ! Okurken gerildim resmen. Hasta psikolojisinden anlamayan insan, doktor olmayacak, bu kadar basit. Üstelik asla olmaz ne demektir ya, zor diyebilirsin ama asla nedir ?! Allah'a zor mu var ?! Yeterki ol desin Rabbim. Olmayanı olduran Rabbim... Tıp, bilim, tedavi hepsi tamam, ama herşey bir yere kadar. Gerisi nasip kesinlikle. Benim de olmadı bebeğim 5 yıl kadar. FSH yüksek, tüp bebek 3 kere denendi tutmadı. 1 tane embriyo oluşmadı, iptal oldu derken. Tedavileri bıraktığımın zamanda, doğal yolla nasip etti Rabbim yavrumu, binlerce şükürler olsun. Umut etmeyi asla bırakmayın nolur. Allahım inşallah gönlünüzdeki nasip eder herbirinize, en kısa ve hayırlı zamanda...
Alt 1.March 2013, 19:03
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

kızlar ben bir kez daha net olarak anladım ve öğrendim ki benim anne olmam sadece Rabbim isterse olucak .. bilimin benim için yapacak bir şeyi olmadığına karar verdik ama ben bu mücadeleyi Rabbim'in yardımıyla başaramazsam bile inanın çok güçlüyüm bu bir sınav bir mücadele .. ve ben inanıyorum öbür dünya da bir sürü oğlum kızım olucak adını sinan koyucam oğlumun kızıma karar verememiştim hayırlısı diyerek dua ediyorummm )) benim yeterli folikülüm var rahimim iyi ama dünyada ender görülen bir durum var doğuştan foliküllerin üstündeki alıcılar bozuk .. genetik analiz yapsak bile tek çare kök hücre imiş.. ama dedim ya.. rabbim ne verirse güzelini verir.. benim inancım güvenim sonsuz.. yanımda olan duasını esirgemeyen herkese teşekkürler... ben burada sizlerle dua etmeye devam edicem. doktorum 5 günlü bir iğne daha kullandırıyor 6 toz 2 su menagon .. umudumuz yok ama denemedik dememek için dedi doktorum ama ilk kez ağlamadım .Rabbim dedim sen ol dersin olur.. susucam.. ve zamanını bekleyeceğim .. sizleri seviyorummm..
sakın umudunuzu kaybetmeyin o aptal doktorlara inat 1 yumi yeter size çünkü 1 yumini büyüyebilir ama benim onlarca yumim büyümeyeceklermiş hiç... ama rabbim zamanı gelince ol dediğinde olucak olmazsa da bu hayatın sonu değil.. ben hayata baştan tutunmaya çocuksuz hayatın artılarını keşfetmeye çalışıcam gezicem tatil planları yapıcam turlara katılıcam okuldan fırsat buldukça dualar edicem namazımı kılıcam ama teslim olmayacağım acılara.. siz de sakın olmayın folikülünüz 1 tane olursa sakın umutsuz olmayın iyi bir merkez bulun ve vazgeçmeyinnnnnn....

zeynepcim sen de evlen artıkkkkk )) güsel haberler verrrr...
Alt 1.March 2013, 20:00
Çaliskan Üye

darkcım aynen dediğin gibi Allah ol derse önüne ne geçebilir ki ben de umutsuz olmak istemiyorum artık öyle soran da yok çocuk yapmıyormusun diye ne bileyim inşallah hakkımızda hayırlı olur şerse rabbim hayra döndürür verir dualarımızın kabul olmasını engelleyen günahlarımız varsa affetsin rabbim inşallah bizim de
Alt 2.March 2013, 00:15
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Kendinizden ve Allahtan başka kimseye güvenmeyin kızlar.Herkes kendi bilgisi kadar konuşuyor. Bana da hic olmaz demişlerdi. baskasının yumurtasıile olur demişlerdi sonrada kızımı görünce de özür dilemişlerdi ... siz elinizden geleni yapın bir gün emeklerinizin karsılıgını alacaksınız..
Alt 2.March 2013, 12:08
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
masterbully´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sadece tıp eğitimi almakla doktor olunmuyor işte ! Okurken gerildim resmen. Hasta psikolojisinden anlamayan insan, doktor olmayacak, bu kadar basit. Üstelik asla olmaz ne demektir ya, zor diyebilirsin ama asla nedir ?! Allah'a zor mu var ?! Yeterki ol desin Rabbim. Olmayanı olduran Rabbim... Tıp, bilim, tedavi hepsi tamam, ama herşey bir yere kadar. Gerisi nasip kesinlikle. Benim de olmadı bebeğim 5 yıl kadar. FSH yüksek, tüp bebek 3 kere denendi tutmadı. 1 tane embriyo oluşmadı, iptal oldu derken. Tedavileri bıraktığımın zamanda, doğal yolla nasip etti Rabbim yavrumu, binlerce şükürler olsun. Umut etmeyi asla bırakmayın nolur. Allahım inşallah gönlünüzdeki nasip eder herbirinize, en kısa ve hayırlı zamanda...
Amin cnm bnm..Aynen bende 3 gündür kamçılandımm ve daha çok daha çok Rabbime dua ediyorum artık..Rabbim isterse ona zor yok..Çok sağol desteğin ve mesajın için..Rabbim yavruna sağlık huzur mutluluk versin..

Alıntı:
sibelt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendinizden ve Allahtan başka kimseye güvenmeyin kızlar.Herkes kendi bilgisi kadar konuşuyor. Bana da hic olmaz demişlerdi. baskasının yumurtasıile olur demişlerdi sonrada kızımı görünce de özür dilemişlerdi ... siz elinizden geleni yapın bir gün emeklerinizin karsılıgını alacaksınız..
Çok sağolun sibel hnm..Bizlerde burada her birimiz aynı acıyı paylaşıyoruz..Çok zor ama derdi veren Yaradan dermanımızı verecek inanıyorum..

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil