Alt 28.January 2013, 01:54
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Kelebekcim bu arada oğlunu Allah bağışlasın,maaşallah!Rabbim dilediğin gibi 1 kardeş daha versin ona darısı bize olsun tez zamanda inş...
Alt 28.January 2013, 02:44
*09*UMUT ISIGI*09* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
*09*UMUT ISIGI*09* *09*UMUT ISIGI*09* isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

nursacim insallah bitanem tanisiriz evet dedigin gibi gonuller bir olsun ....canim henuz tedaviye baslamadim ....
guzel dualarin icin aminnnnnn ...cok tesekkur ederim canimmm
bende senin bebegine kavusmani cok istiyorum.....insallah tedaviye gerek kalmadan evladina kavusursun tatlim...cok iyi anne olacaksin
canimsin her zaman dualarimdasin yuregi guzel arkadasim
seni cok iyi anliyorum....imkan kisitliligini cok iyi bilirim
Yuce Rabbim yardimcimiz olsun....meleklerimize kavusmamiz dilegi ile
Alt 28.January 2013, 12:00
Güvenilir Üye

canım umudum amin bitanem güzel dileklerin için.Sonsuz teşekkürler güzel düşüncelerin için.Rabbbim cümlemizin yardımcısı olsun.İnşallah dilediğin gibi olur canım.Aklımda ve dualarımdasın.Ve burdaki herkesin kavuşmasını çok istiyorum meleklerine tez zamanda.
Alt 28.January 2013, 13:55
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

aze ses ver var mı bebik )))

kelebek ne büyük bir mucize...içim kıpır kıpır oluyor bu güsel haberlerle...
sen adet oluyormuşsun adet olduğun sürece umut vardır.. ben hiç adet olamadım ki en doğalından ama fshın nasıl da tırmanmış öyle.. Allah'ım yavrunu sana bağışlasın sağlıklı huzurlu upuzun ömür versin... ikinci bebeğini de en kısa zamanda hayırlısı ile nasip eder İnşallahhhh....

umutışığım ne zaman başlıcaksın tatlım nerede başlıcaksın var mı aklında bir tarih...
Alt 28.January 2013, 15:43
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

çevremdeki herkes yine hamileee artık sıkıldım bunaldım yok yaşı geçiyormuş hemen çocuk yapmış yok kızım var buda erkek olsunn hoppp hemen hamilee akrabalarımda herkes hamile Allahım benim sabrımı deniyor sabredecem inş bende Anne olacam
Alt 29.January 2013, 01:50
kelebek58 kelebek58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

tekrar merhaba arkadaşlar evet ben kendimce yapabildiklerimi yaptım yani bana çok ünlü bir profesör senin doğal yoldan çocuğun olmaz boşuna uğraşma dedi ama buna rağmen ben hiç tüp bebek yaptırmadım hatta aşılama bile yaptırmadım onun yerine başka şeyler denedim doğal bitkiler, kürler şeklinde. Burada link veremem sanırım ama oğlum için açtığım blogum var poyrazligunler.blogspot com burda sağda başlıklar altında FSH var orada 5 yazım var ve yaptıklarımın hepsini detaylıca anlattım, özellikle aldım verdim FSH'ı yendim başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Emre beyi tavsiye etmişsiniz fakat tüp bebek merkezindeki doktorların yaklaşımı hemen tüp yapalım şeklinde oluyor benim bir zamanlar doktorum kanald deki aytuğ beydi ve o da bana devamlı boşuna çabalıyorsun tüp yaptır diye baskı yapardı sonuçta ben boşuna uğraşmadım oğluma kavuştum , yani doktorlar para içinde biraz tüpe yönlendiriyorlar gibi geliyor.

Normal bir hastanede ama infertelite konusunda uzman bir doktor arıyorum ben , var mı böyle önerebileceğiz bir doktor?
Alt 29.January 2013, 01:53
kelebek58 kelebek58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
nursac´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kelebek hoşgeldin.Bize çok güzel umut oldun.Sen özel bişeyler yaptınmı?Bize biraz yardımcı olurmusun?Amh kaçtı?Hiç ölçtürdün mü?Kaç yaşındasın ailede var mı erk.men...Belki çok soru sordum ama bağışla lütfen.İstanbul'da çoğu arkadaşın gittiği Emre Karatekelioğlu'nu(İstanbul Tüp Bebek) önerebilirim.Bende gittim 2 kez fakat sürekli İstanbul'da olmadığımdan vaktim kısıtlıydı.Çünkü bizim gibi çok hastası var.Şu an bi arkadaşımız onun tedavisiyle doğum yaptı.(Hayat)Benim en son tüp tedavimde 3 yumurtam oldu,daha önce hiç bir dr.umut vermedi, yumurta elde edilmez ,yok kalmamış tükenmiş dedi 1 yumurtam döllenme aşamasına geldi 2.gün bozuldu devam etmedi fakat o heyecanı yaşadım Dr.um.Ercan Köse idi.
amh ölçülmüştür mutlaka ama inan hatırlamıyorum 4 sene geçti üzerinden. Şu anda 33 yaşındayım ailede erken menapoz var maalesef kuzenim 32 yaşında, annem ve teyzemler 40lı yaşlarda girmişler
ben yaptığım herşeyi çok detaylıca yazmıştım blogumda poyrazligunler.blogspot.com adresinde FSH başlığı altındaki yazıları okuyabilirsin. allah senide en kısa zamanda yavruna kavuştursun inşallah.
Alt 29.January 2013, 13:27
hayat2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hayat2011 hayat2011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Merhaba kelebek,
Ben senin yazini okumustum aldim verdim fshi yendim diyen sendin dimi? Hatta durumlarimizi karsilastirmistim sen daha sansli duruyordun. Benim ailemde de kadinlar 40 yasina gelmeden menopoza girmis, bir de beni yok yere endometriosis diye ameliyat ettiler ve yumurtaliklar zarar gordu, bir anda adetlerim kesildi, dogru durust regl olmuyordum, hicbir zaman 2 tane kaliteli dollenen yumurtam bile olmadi. Benim durumumda olunca fsh dusurucu caylar vs ile normal yolla hamile kalmak neredeyse imkansiz. Ben her hafta yumurta takibi yaptirip en sonunda dogru yumurtayi kistirdim drumla. Ben normal yolla hamilelik icin beklemek istemedim cunku durumum ortadaydi zaman aleyhime isliyordu, cok dusuk doz ilac tedavisi ile tup bebekle hamile kaldim, 44 gun oncede dogum yaptim. Drum arkadaslarinda belirttigi gibi emre karatekelioglu. Benim amh 0.1 di 1.5 sene once fsh da en son 50lerdeydi. Isyerinden bir arkadasimda emre beye gitti, ona fsh bakti, yumurta sayisina bakti hersey normaldi, yasi 35. Rahim filmi istedi tuplerde tikaniklik olabilir mi dye ama tup bebek tedavisi onermedi, yumurtlama zamani takibi ve normal yolla hamile kalmayi dene dedi, cunku arkadasimin degerleri sinirlarin ustunde degildi yastan dolayi biraz arkadasim tedirgindi. Ben hamileyken ins arkamdan geleceksin diyordum hep izne cikmadan once onun hamile haberini aldim, 1 yil icinde deneye deneye en sonunda hamile kaldi. Ben drumu sana oneririm ama senin degerlerinde benimkine yakinsa yasinda sinirlardaysa normal yol zor gozukuyor istatistiki olarak ama tabiki hersey Allahin takdiri.
Nursaccim beni sormussun dogum iznindeyim, hayatimda uzun zamandir ilk kez bu kadar sure ise gitmedim, kafam rahatladi, huzur buldum, acele yok, telas yok, md baskisi yok, ama bunun da sonu gelecek tabi ne yazik ki, hepinize sevgiler arkadaslar, iyi haberlerinizi bekliyorum
Alt 29.January 2013, 17:45
myway myway isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

hayıt çayını da es gecmeyin. sbah aksam ictim..akapunktur yaptırdım rahatladım..ve ermis aktara inanmadan çünkü aktarlardan bikmistim bu is bir sömürü olayına gelmis ülkemizde..birinin zoruyla gittim kendime macun hazırlattım. hatta kendime guldum burada ne isim var diye. macunla dalga gece gece tahta kasikla sabah aksam daldıra daldıra yedim. adam yogurda katın demesine ragmen ben oyle kasik kasik yedim ustune su içtim çörek otlu felan sanırım bir karisim...3 ay bunları yapıp dedim. kasmadan olmasa da hayatım berbat degil modunda tedaviye girdim. sabır ve teslimiyetle..ilk defa tedaviye iyi cevap verdim. ve ikizlerime kavustum... darısı basiniza..
Alt 29.January 2013, 22:59
Güvenilir Üye

Alıntı:
kelebek58´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
amh ölçülmüştür mutlaka ama inan hatırlamıyorum 4 sene geçti üzerinden. Şu anda 33 yaşındayım ailede erken menapoz var maalesef kuzenim 32 yaşında, annem ve teyzemler 40lı yaşlarda girmişler
ben yaptığım herşeyi çok detaylıca yazmıştım blogumda poyrazligunler.blogspot.com adresinde FSH başlığı altındaki yazıları okuyabilirsin. allah senide en kısa zamanda yavruna kavuştursun inşallah.
Aynı bizim anne tarafı gibi.Amin kelebekcim inşallah.Allah razı olsun.Rabbim duanı kabul buyursun blogun yabancı gelmedi sanki daha önce okumuş gibiyim ama şuan net hatırlayamıyorum tekrar okuyacağım çok sağolasın.

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil