Alt 18.January 2013, 14:54
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Hayırlı cumalar kızlar.Rabbim tüm dulalarımızı kabul eylesin.
Alt 18.January 2013, 20:01
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Mutlusonun verdiği güzel haberle mutlu güzel bi gün geçirdim umudum bir kez daha arttı
Alt 19.January 2013, 13:39
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

MUTLU SON OLSUN gerçekten mutlu son )) Allahım kucağına almayı büyütmeyi evlendirmeyi torun sevmeyi de nasip etsin )))

inancımı hiç yitirmemiştim seninle de bir kez daha bu işte dedim.. sıra burada ki herkese gelicek biliyorum hissediyorum... hepimizin bir vakti zamanı var )) sen bize tekrar umudumuzun olduğunu hatırlattan .. Allahım bu mutluluğunu hiç bozmasın
ve dileyen isteyen herkese bebiş dolu sıcacık huzur ve aşk dolu bir yuva nasip etsinn
her şey güzel olucak ))
Alt 19.January 2013, 15:26
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Amin...Amin.....
Alt 21.January 2013, 09:49
ranaozyurek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ranaozyurek ranaozyurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

mutlusonolsun hayırlı uğurlu olsun inşallah hayırlısıyla kucağına almak büyütmek hayırlı bir evlat olduğunu görmek de nasip olur darısı hepimizin başına bu haberler bizim için de umudun hep var olması gerektiğine işaret inşallah bu güzel haberi bizlerde en yakın zamanda birbirim,ze veririz
Alt 21.January 2013, 09:55
ranaozyurek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ranaozyurek ranaozyurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

hepinize iyi haftalar diliyorum sevgili arkadaşlarım biz öğretmenler için karne tatiline son 5 gün tatilde ne yapcaz sanki daha iyi bi şey mi var yapcak ama gene de başka diyarlarda havamız değişir diye düşünüyorum tabii artık benden umudunu yitirmeyenler çocuk yok mu çocuk diyecek emme olsa sen mi bakcaktın der geçerim artık ne yapalım herkese de açıklama yapamam ya demii ) hepinize kocamann gülücük ve öpücükler yolluyorum kızlarr iyi haftalar
Alt 21.January 2013, 10:48
ebrulim123 ebrulim123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

mutlusonolsun.bu son zamanlarda aldığım en güzel haber.senin adına çok sevindim.allah tamamına erdirsin.diğer arkadaşlara da tez zamanda bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin. sende endometriozis vardı değil mi. ayakları sıcak suda bekletmek gerçekten de çok faydalı olmuş.kan dolaşımını canlandırdığı için diğer arkadaşlara da öneriyorum.tedavi olacaklara da femara protokolünü denemelerini tavsiye ediyorum.kendine ve minik meleğine iyi bak.
Alt 21.January 2013, 11:13
ebrulim123 ebrulim123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Alıntı:
dmk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
günaydın ;
eltimin oğlu 3 yaşında dün akşam doğum günüydü ve eltim pasta kesilirken seneye oğlum abi olmuş olacak 2 aylık hamileyim dedi ve bir oda insanın içinde gözümün içine bakarak olmayanlara da nasip olur inşallah dedi...ve benimle aynı durumda olan ve 17 yıllık evli bir komşusuda oradayken.bir an için göz göze geldik kadın bayılacak zannettim.sonra onun evinden birşey almaya indik kapıyı açar açmaz ikimizde sözleşmiş gibi gözyaşlarını koyverdik. çok samimi olduğum biri değil sadece eltime gidip gelirken kapıda görüp selamlaştığım bir bayan ama anladım ki yara aynı olunca dökülen gözyaşıda ortak oluyor. ve bir şey daha anladım kızlar bizler gerçekten çok güçlüyüz o bayanla birlikte ağladık sonra elimizi yüzümüzü silip bişey olmamış gibi eltime çıktık tekrar. ve bütün gece 2 aylık hamile olmasına rağmen adı odası mobilyası belli olan,bütün mobilyaları perdeleri nasıl değiştirmesi gereketiğini 2 çocukla nasıl zor bir hayatın onu beklediğini anlatan,ayyy ikiz olsunda 3. de aradan çıksın diye salakça espiriler yapan insanalara aman Allah korusun diyen eltime gülücükler attık.Offf bilmiyorum kızlar sabah sabah içinizi mi kararttım ama ne bileyim konuşmaya ihtiyacım var sanırım
Rabbim sen bana ve bu hasreti çeken kardeşlerime yardım et bizlere yardım et evlat hasretiyle sınama bizi yalvarırım.
Canım ben de sana bana yaz diyecektim ki zaten yazdığını gördüm.hemen cevaplamaya çalışacağım.bazen insanlar hayatlarındaki tek mutlu oldukları yanı diğerlerinin gözüne sokmaya çalışarak kendilerini iyi hissetmeye çalışırlar.ama gerçekten mutlu olan insanlar böyle davranmazlar, bunu hiç unutma
Alt 21.January 2013, 15:30
nurefşannnn nurefşannnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

evvet kesinlikle davranamz rabbim gerçekten hayirli evlatlar nasip etsin en kısa zamand ahepimize rabbbim bur daki tüm yaradaşlarıma evlatlarla şifalar versin inşanlah
Alt 21.January 2013, 21:26
aze aze isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

mrb arkadaşlar.Bu ay hastalığım 3 gün geçikti 10 gündür şeffaf bi akıntım ve ara ara kasık ağrılarım var.Hüsranlardan yoruldum ve test almak istemiyorum.Karalıyım 10 bekleyeceğim.Şu mubarek günlerde Yüce Mevlam dua için acılan elleri veri cevirmez.

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil