Alt 27.December 2012, 10:50
onedetayy onedetayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
egemen´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
eslem kaç seans gittin faydası nasıl oldu sana.
fatma ananın elini içtim ben çoook önce.inşallah kalırım.
hacıdan gelen kurbanlık deve eti yedim
orada satılan tapoarlak taş gibi bir bitki var onu yedim...yedim de yedim
O toparlaktan yengemle bizde yedik.Ama top top olamadık))
Alt 27.December 2012, 11:00
Yeni Üye

Alıntı:
onedetayy´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
O toparlaktan yengemle bizde yedik.Ama top top olamadık))
Ayrıca hacıdan gelen elma yedik.Yine hacıdan gelen atlet giydik..Ve bir ara bir kadına gittim okudu tütsüler filan duaları sardı taşıdık boynumuzda kasığımıza değecek şekilde)yaz geldi çıkardık tabi olmadı kocaman şey boynumuzda bir yere kadar ilerleyebildik..Evde tesbihimiz var evin yüksek bir yerine astık..Duamız kabul olunca alıp dağıtacağız bizde tesbih...Hımm şimdilik aklıma gelenler bunlar.Birkaç şey daha yaptık 6 yıl boyunca ama aklıma gelmiyor şu an..Anlayacağınız Allahın belirlediği kaderi yaşarken illaki umut dünyası modunda devam ediyoruz ister istemez)
Alt 27.December 2012, 11:48
nurefşannnn nurefşannnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

ŞU HAYATTA İÇİMİZDEKİ Gönlumuzdeki istekelellede sınaıyoruzzzz rabbim hayırlosnı versin kardeşim bizler ilkınde tıbı tedavımız olalım evvet ondan sonra dualarla rahmana yönelenım inşanlah allah vemeyecek olsa böyle yakartmaz verecek ben ümidimi taze tutmak için çabalıyorummmm oda biterse işte korkum o
Alt 27.December 2012, 13:07
egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
egemen egemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

onedetay çok güldüm yaaaa inşallah tesbihi dağıtırsın top top olursun canım.kasıklarına kadar değenler karnının toparlaklığından değemesin inşallah.

daha önce de dedim bu sene bu forumda çok şey yaşanacak göreceksiniz millet hayret edecek.
Alt 27.December 2012, 13:09
Çaliskan Üye

darkblue işin çok yoğunmuş.sabah 6 çok erken.ben de 5.30 da kalkıyorum.7'de ders başlıyor.ilk 2 saat hepimiz uyuyoruz.sonra açılıyoruz
Alt 27.December 2012, 17:03
Yeni Üye

Alıntı:
onedetay çok güldüm yaaaa inşallah tesbihi dağıtırsın top top olursun canım.kasıklarına kadar değenler karnının toparlaklığından değemesin inşallah.

daha önce de dedim bu sene bu forumda çok şey yaşanacak göreceksiniz millet hayret edecek.
Teşekkürler bence de o göbeği uzun zamandır bekliyoruz)Hepimiz koca göbekli oluruz inşallahhhhh
Alt 27.December 2012, 17:06
Yeni Üye

Alıntı:
nurefşannnn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ŞU HAYATTA İÇİMİZDEKİ Gönlumuzdeki istekelellede sınaıyoruzzzz rabbim hayırlosnı versin kardeşim bizler ilkınde tıbı tedavımız olalım evvet ondan sonra dualarla rahmana yönelenım inşanlah allah vemeyecek olsa böyle yakartmaz verecek ben ümidimi taze tutmak için çabalıyorummmm oda biterse işte korkum o
Evet çok haklısın doktorlar her zaman yardımcımız...Onlardan sonra kaçınılmaz deniyoruz işte böyle şeyleride..Zaten acayip bir mahalle baskısı oluşuyor..İllaki yap şunu,ye şunu,oku şunu..Dene işte ne olacak diye itelemeler..İşte bunların sonucu denemelere devam ederek umutlanıyoruz.O yüzden son zamanlarda hiçbir şeyi denemiyorum.Her zaman hayatımda yaptığım gibi mücadele sonuna kadar devam ama asıl karar Allah'ın kararıdır..''Ol'' demesini beklemiyor muyuz hepimiz)
Alt 27.December 2012, 19:19
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alıntı:
darkblue işin çok yoğunmuş.sabah 6 çok erken.ben de 5.30 da kalkıyorum.7'de ders başlıyor.ilk 2 saat hepimiz uyuyoruz.sonra açılıyoruz
canım benim okul ilçede ben merkezdeyim servis sıkıntısı var.. günde 11 -12 saat okul sürecim sürüyor tabii her zaman şükrederim halime işimi çok seviyiorum çocuklarımı görünce okulda tüm dertlerimi unutuyorum
ben de serviste gözümü açmıyorum sabah akşam serviste sızıyorummmm ))
Alt 27.December 2012, 23:17
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

egemenciğim sen hep gel ve yaz beni güldürüyorsunn bu aralar hayatımda gülmeye çok ihtiyacım var ...Adet oldum ve emre beye gitmek lazım bunun sıkıntısı var üzerimde boş versem boş veremiyoum ama bişeylerde yapmak artık istemiyorum bölede durmaklada olmuyor bilmiyorum yani acaip bi ruh hali içersindeyimmm pööffff
Alt 27.December 2012, 23:37
Çaliskan Üye

eslem can anlıyorum seni.ama kendini topla ve git.ümidini kaybetip de olmayacak zaten diyerek gitme.zor bir durum anlıyorum ama ilerde keşke gitseydim dememek için git.ben de bu cuma gitmeyecektim.hatta bilet almadım.sonra dedim ki yılmak yok.bir defa pes edersem hep ederim dedim ve cumartesiye bilet aldım.emre beye gitmeyeceğim sadece aku için geleceğim.

hep gül canım.bize gülmek yakışır.hatta yılbaşında 2013 e girerken sırıta sırıta gireceğim
bu sene boğa burcunun senesi olacakmış hatta bebek gelecekmiş öyle diyorlarrrr

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil