Alt 21.December 2012, 18:23
gamze 02 gamze 02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Hayatcım çoook sevindim, bebeğini kucağına aldığına ; miss gibi kokuyordur şimdi o tadını çıkar bizim içinde öpüp kokla; Allah'ım hiiicccc ayırmasın, hayırlı evlat olmayı nasip etsin İNŞALLAHHHHH....
Alt 21.December 2012, 21:34
Breeze and Sea Breeze and Sea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Hayatcığım gözün aydın.Allah sizlere biricik evladınızla sağlıklı,huzurlu bir ömür nasip etsin.Hayatınız böylesine tarifsiz mutluluklarla dolup taşsın...
Alt 21.December 2012, 22:26
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alıntı:
hayat2011´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba kizlar,
Normalde dogum dun olacakti ama pazar aniden suyum geldi acil sezaryan oldum, sezarayana girerken hepinize dua ettim, dogum sonrasi 2 gun bebegim benden ayriydi. Dogum takipnesi oldu, nefesinde problem vardi oldum oldum dirildim, yogun bakima alindi, sonra sarilik oldu, daha dun kavustum ona, su 5 gun acayip uzuntu yasadim simdi sevince donustu. Kirazcim beni aramissin sana donemedim, yorgunluk ve uzuntuden mahvoldum, psikoljimde bozuldu surekli aglama nobeti geliyor gecmez5e dr a gidecegiz. Hepinize cok dua ettim, doguma girerken psikolojim cok iyiydi, ins en kisa surede sizlerde bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz kizlar
canım çok mutlu oldum allah analı babalı büyütmeyi nasip etsinnn.. çok zor günler geçirmişsin ama gitsin geri gelmesin bidaha allahım gücünü arttırsın bak bebeğin seninleymiş artık çok şükür.. bidaa hiç ayrılmayın İnşallahhh.. rabbim bebeğine sağlık versin.sana bağışlasın .. mutluluğun daim olsun canımmm
Alt 21.December 2012, 23:05
egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
egemen egemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

hayat can.hem geçmiş olsun hem gözün aydın.geçti gitti boşver.doya dıya kokusunu çek içine.çok ekledin çok emek verdin tadını çıkar.Allahım güzel,mutlu,sağlıklı,uzun bir ömür versin.analı babalı büyütsün inşallah
Alt 22.December 2012, 13:30
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
hayat2011´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba kizlar,
Normalde dogum dun olacakti ama pazar aniden suyum geldi acil sezaryan oldum, sezarayana girerken hepinize dua ettim, dogum sonrasi 2 gun bebegim benden ayriydi. Dogum takipnesi oldu, nefesinde problem vardi oldum oldum dirildim, yogun bakima alindi, sonra sarilik oldu, daha dun kavustum ona, su 5 gun acayip uzuntu yasadim simdi sevince donustu. Kirazcim beni aramissin sana donemedim, yorgunluk ve uzuntuden mahvoldum, psikoljimde bozuldu surekli aglama nobeti geliyor gecmez5e dr a gidecegiz. Hepinize cok dua ettim, doguma girerken psikolojim cok iyiydi, ins en kisa surede sizlerde bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz kizlar
canımmm Rabbim bir daha yaşatmasın meleğinden ayrı koymasın..Gözünüz yadın olsun..Sağlıkla huzurla büyüsün..Hayırlı br evlat olsun..Adı ne minimiğimiz..Bahtı güzel olsun..Rabbim korusun sizi..Çoook tebrik ederim cnm bnm..
Alt 22.December 2012, 17:26
hayat2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hayat2011 hayat2011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Sagolun arkadaslar, darisi ins basiniza en kisa zamanda, bebisin adi Burak)ayni babasina benziyo simdilik, benim esimde problem yoktu hic sadece bende vardi, hep ona benzeyen bi bebek diye dilemistim, tabi en onemlisi saglikli olmasi, ins cok hayirli bir evlat olur. Hastanede o kadar korktuk endiselendik ki anlatamam, hala durup durup agliyorum istem disi, ins en kisa zamanda da sizden iyi haberler alirim)
Alt 22.December 2012, 18:11
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Hayatcığım çok çok geçmiş olsun ve gözünaydınolsun bebeğine kavuşmuşsun allahım meleğine sana babasına sağlıklı uzun ömürler versin inş hayırlı evlat olurr çok sevindim Rabbim onu nazarlardan kötülüklerden korusun meleğini benim için öpp
Alt 22.December 2012, 23:29
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

canım hayatım çok geçmiş olsun ve gözün aydın.Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin.Sağlıklı, hayırlı,uzun ömürlü evlat olsun.Duaların için amin.Allah razı olsun senden.Sen Allah'ın sevgili iyi bir kulusun bak gönlüne göre verdi sonunda darısı burdaki aynı çileyi çeken arkadaşlarımıza olsun.ben de dahil
Alt 22.December 2012, 23:33
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Hangi hastanede doğum yaptın hayatcım ,doğumuna Emre Bey mi girdi?Kaç kg doğdu boyu kaç?Görmeyi çok isterdim.Doğum sonrası sendrom olabiliyomuş.Çok bekledin ya bir de sağklık problemi çıkınca kaybetme korkusu yaşamışsındır o kadar bekledikten sonra normaldir bence geçer inş canım toparlarsın çabucak.
Alt 23.December 2012, 13:28
dmk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dmk dmk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

günaydın arkadaşlar;annem by-pass ameliyatı oldu 15 gündür hastanedeyiz.Bende bu yüzden bir süredir yokum.Hepinizi çok özledim
hayatcım gözün aydın;Allah sağlık ve sıhhat versin gönlünce büyüt bebişini canım.Burak'ı öp benim için lütfen

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil